Раждане секцио в Торакс - Пловдив

  • 26 299
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
FIFORANA благодаря ти за информацията Hug

# 31
  • Мнения: 26
Моля!!!  Simple Smile Леко раждане ти желая и после да пишеш как са минали нащата.

# 32
  • Мнения: 199
Таня, леко раждане и от мен! Ще очакваме да пишеш как е минало. Избрала ли си дата?

# 33
  • Мнения: 2
Благодаря ви момичета  Hug Дано господ е с нас. Дата нямам още, чакам моето АГ да се върне от отпуск, във вторник съм при нея и предполагам тогава ще изберем.

# 34
  • Мнения: 199
Извинявай, ако въпроса е неудобен, но ти ли избра секцио или има медицинска причина?

# 35
  • Мнения: 2
Извинявай, ако въпроса е неудобен, но ти ли избра секцио или има медицинска причина?
медицински причини - седалишно е. Аз исках нормално, защото първото дете го родих нормално и то много бързо и лесно, но сега няма начин - не иска да се обръща бебо.

# 36
  • Мнения: 2
Аз днес разбрах, че моето АГ оперира с Христо Кунчев, а той нали е в отпуск до края на месеца. Тя му се обади и ми определиха дата близо до термин и аз се притеснявам дали ще издържа до тогава. Мисля утре да отида до Торакс и да ме прегледа доктора, който е на смяна. Чудя се да сменя ли датата за секцио, защото ще се побъркам от притеснение до тогава. newsm78 А в същото време съм си уговорила и с тях, ох много е трудно

# 37
  • Мнения: 89
Не се притеснявай, че секциото ще е близо до термина ти. Нали първото дете е било нормално, тогава няма опасност нещо да се случи. Докторите изтеглят секциата , при втора такава операция, от страх, че матката ще се разкъса защото е била срязана веднъж. За твоя случай, нямай притеснения. По-добре да е колкото се може по-близо до термина дори! На детенцето му е добре в теб, нека се подготви достатъчно!

# 38
  • Мнения: 2
Мишеловска:) благодаря ти! Докторката ми каза, че е по-добре до термин.

Аз днес бях на преглед в Торакс и съм много доволна - бебето е добре. В петък пак ме викат и така после направо на датата за секцио, ако случайно бебо не реши сам да излезе.

# 39
  • Мнения: 26
При кой доктор беше на преглед и кой ще извърши секциото?

# 40
  • Мнения: 2
FIFORANA секциото ще е при д-р Христо Кунчев

Вчера бях при д-р Видева, но там всички доктори са добри

# 41
  • Мнения: 26
Успех ти желая и мен той ще ме изражда, живот и здраве. За сега нормално, но  ще видим да не се обърка нещо и да стане секцио. Пиши как е минало раждането, да сме наясно  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile. Иначе кога ти е датата?

# 42
  • Мнения: 0
 Хехе, и аз съм при доктор Христо Кунчев на ЖК и ще раждам при него. Simple Smile
  tania_tsvetanova, желая ти леко и безпроблемно раждане и след това бързо възстановяване и безброй радостни моменти и усмивки.  Hug Hug
 

# 43
  • Мнения: 2
Благодаря ви момичета! Ще пиша!

# 44
  • Мнения: 26
charming6 ти в коя седмица си? Аз също съм на ЖК при д-р Кунчев, чакам го на 02 да се върне от отпуска сега.

Общи условия

Активация на акаунт