Лидл ::29::

  • 69 751
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
отзиви за лимончиното или  ликьора от мандарини- някой пробвал ли ги е ?

# 31
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Можете да си върнете стока в който и да е град.

За сутиените от новата акция-търсете прозрачните презрамки от касиерите на каса.Тази мярка е явно заради предни ситуации,когато артикулите от този род оставаха без тези си приспособления докато се разглеждат от клиентите.

Аз така се изненадах в друг магазин преди време като си купувах рокля. На касата момичето ми извади коланчето и ми го даде. Бях отразила, че роклята е предвидена да се носи и с колан, но не предполагах, че са ги прибрали. Както се оказва, явно е честа практика клиентите да се обзавеждат с аксесоарите към дрехите и за това ги прибират превантивно на касите.

# 32
  • Мнения: 20 163
Може ли снимка и цена на малиновата бира, много ме заинтригувахте?

0.89 лева  Peace
   bouquet

# 33
  • Мнения: 27
Някой да даде мнение за акумулатораната метла? От доста време се чудя дали да я купя...

# 34
  • Мнения: 952
За метлата сме писали - върши работа, лека и удобна е.
Като недостатък - отнема време за да се почисти, и след около месец се обръщаш изцяло към старата прахосмукачка.

# 35
  • Мнения: 40
Аз пък мисля, че метлата си заслужава от всякъде.

# 36
  • Мнения: 611
Днес ще мина за сутиените, до сега винаги съм била много доволна..  bouquet

# 37
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз обаче ще дам и негативно мнение за тях.

Купих си един миналата пролет - комплект с бикини. Те самите не са мръднали. Но сутиенът за година носене се изметна ужасно. Чашките му са почти обезформени вече и направо грозен за носене, въпреки че е удобен. Пълнежът ми не е от най-впечатлителните, така че разчитам на оформянето на бюста и от сутиена. За съжаление това ми се получаваше само няколко месеца. Добре че ги взех на промоция тогава /от кампанията "разчисти Лидл за един ден" - палатките/, та не съм се прекарала много с 5-те лева. Но ако бях дала повече пари определено щеше да ме  яд.
Правя съпоставка, че като модели няма съществена разлика между онзи, който си купих тогава, и сега предлаганите.

# 38
  • Мнения: X
Кой от сосовете подхожда на тортелоните или ньоките.

# 39
  • Мнения: 1 805
" hahaha  Разчисти Лидл за един ден" Joy Не знаех че има такова...

Бирата малиновата я опитахме в събота.Хубава, ама има повече боклуци/подсладители/ от  например Аргус-а в стъклено шише.

Онзи ден взех диня на 70 и няколко стотинки, не беше намалена,но беше добра.

# 40
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 559
Все пак някой пробвал ли е да връща стока, купена в друг град? Знам, че на теория може, но дали наистина е безпроблемно? Чудя се за сутиените, но не съм в София. Ако не съм улучила размер (за дъщеря ми е) ще трябва да го връщам в София и то след няколко дни.  newsm78

Интересно, че пареото го имаше още в събота. Купих ѝ едно черно. Поне то няма как да не ѝ стане.  Laughing
Таня67,
тази сутрин върнах стока закупена от Стара Загора във Варна без никакъв проблем  Peace.

И аз се разписах със сутиен (75А - да си скрия кожния обрив)и бикини в цвят пепел от рози, рано тази сутрин.
От доста време пера сутиените в такава торбичка и вече нямам проблем със стърчащи банели, пробили плата на сутиена.

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 16:23 от _ilka_

# 41
  • Мнения: 162
Малиновата бира ми беше силничка, не е като Ариана-Радлер и т.н. Но на любителите на бира сигурно ще допадне.
Нещо ми се губи кашкавал Bluedino - от кръглия, ненарязан. Само той ми харесваше.  Cry

# 42
  • София
  • Мнения: 13 147
_ilka_,  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз пък си взех от тениските - харесаха ми като материя и като цветове: http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_24930.htm , но нямаше S и взех М. Оказа се, че са ми големички. Чудя се дали да ги върна или да си ги нося, макар и по-свободно падащи.  Thinking

# 44

Общи условия

Активация на акаунт