Лидл ::29::

  • 69 819
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 111
Да, и аз за нея питам - подозрително ниска цена...но пък известна марка за шевни машини, та се питах дали няма нещо нередно? newsm68

# 736
  • Мнения: 1 718
Аз бях чела добър отзив за същата взета преди година.Другото, което е, че в Амазон я видях за 240лв. Доволна съм от сервиза на "Лидъл", така че и да стане нещо, нямам притеснения.Simple Smile

# 737
  • Мнения: 25 861
Тази ли е

# 738
  • София
  • Мнения: 208
Имате ли идея дали е хубав уреда за кисело мляко? Моят син много обича и ми се иска да си взема нещо такова, а и е на добра цена...

# 739
  • София
  • Мнения: 2 730
Имате ли идея дали е хубав уреда за кисело мляко? Моят син много обича и ми се иска да си взема нещо такова, а и е на добра цена...
Не е ли много малък? Пише чаши по 180 мл, изглежда че събира 5, получава се по-малко от литър мляко може да закваси.

# 740
  • Мнения: 130
За кухненския робот да кажа: Аз имам такъв робот на Бош и съм изключително доволна. Като гледам този има всичко необходимо като приставки, така че няма защо да не е добър. Просто гледай доколко качествени са бъркалките например Simple Smile Иначе и като мощност е ОК. А пък за тази цена е суууууууууууууупер Simple Smile

# 741
  • София
  • Мнения: 208
Малък е да, то затова и цената му е толкова предполагам. Аз за него бих правила, ние не ядем толкова много мляко.  Wink

# 742
# 743
  • Мнения: 1 338
Нямам възможност да следя редовно темата и затова се извинявам, ако вече е коментиран.
"Боб яхния" на Chira - не е доварен, хрупа, люспест е и е доста странно овкусен, поне за нашия вкус. Това лично мен ме изненада, защото другите неща на тази марка са ОК (особено едросмляната лютеница) .

Боб яхния и ние взехме само веднъж, наистина нещо не му е наред, имахме стомашни проблеми след това  Peace НЕ препоръчвам, иначе на вкус ми хареса, но после ...  Tired

# 744
  • Мнения: 22
Благодаря ви за отзивите за лакочистителя. На мен шишето ми хареса, защото винаги ги разливам във куфарите, както и да го  опаковам, винаги всичко ми мирише на лакочистител  Rolling Eyes
Вчера видях пижамките  Blush Красиви са, особено синята... има и сива. Материята е приятна.

Аз само тях ползвам и съм много доволна (особено от розовия). За всеки случай имай едно наум за разливането в куфара, тъй като веднъж (подчертавам само веднъж от 5 или 6 използвани опаковки до момента) попаднах на такъв с дефектна помпичка и течеше много неприятно. Добре че още не бях свършила напълно предишния и го пресипах в неговото шише. Wink

# 745
  • Мнения: 1 314
Някой купувал ли е шпроти? За първи път видях, че има. Мъжът ми каза да питам тук преди да купя  Grinning
замразени

# 746
  • София
  • Мнения: 3 611
Благодаря ви за отзивите за лакочистителя. На мен шишето ми хареса, защото винаги ги разливам във куфарите, както и да го  опаковам, винаги всичко ми мирише на лакочистител  Rolling Eyes
Вчера видях пижамките  Blush Красиви са, особено синята... има и сива. Материята е приятна.

Аз само тях ползвам и съм много доволна (особено от розовия). За всеки случай имай едно наум за разливането в куфара, тъй като веднъж (подчертавам само веднъж от 5 или 6 използвани опаковки до момента) попаднах на такъв с дефектна помпичка и течеше много неприятно. Добре че още не бях свършила напълно предишния и го пресипах в неговото шише. Wink
Аз носих такъв лакочистител в куфара си сега, като ходих на почивка. Добре, че шишето беше хубаво увито в плик без дупки. ooooh! И на отиване, и на връщане изсипвах количество колкото 1-2 суп. лъж. Не се затваря добре и като се натисне помпичката в багажа... внимавайте! Naughty

# 747
  • София
  • Мнения: 23 049
Замразени шпроти не съм купувала. Даже не знаех, че се внасят и такива. Преди много често купувах зимни пушени шпроти - страхотни са!

# 748
  • Мнения: 1 811
Да попитам - какво ще ми препоръчате за премахване на петна от мухъл върху бяла дреха ...

# 749
  • Мнения: 1 338
zvanche, къде си - време е за нова тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт