Чистите ли зъбките на бебето си?

  • 2 053
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Ами май да... Rolling Eyes  Все пак може да се погледне по бебешките магазини и да се пита

# 16
  • Мнения: 2 006
Аз бях писала някъде,мия или поне се опитвам  зъбките на Алекс от 11 мес.по съвет на наблюдаващата и стоматолог,защото тук не се препоръ4ва флуор на таблетки,а друг е въпроса дали ги по4иствам ка4ествено Wink

# 17
И аз почнах да чистя зъбкАТА (показа се преди 5 дена) на моето дете. Или по точно, купих му четка и му давам да си играе преди лягане с нея, а той едвам и чака да наблъска нещо в устата, та засега ще си я дъвка четката....докато се покаже и някой друг зъб. tooth

# 18
  • Мнения: 1 077
скоро и връчих четката и пастата. Голяма ентусиастка е. Търка докато не и я взема. Даже и я оставям понякога докато я обличам след баня...така по-малко се гоним Laughing  Laughing
сега е на 1,3 - днес всъщност ги навършва. Grinning
Детска четка NUK и детска паста VADEMECUM  с малко флуор и вкус на зелена ябълка.

# 19
  • София
  • Мнения: 366
Аз купих комплекта на Safety first когато нямахме годинка от магазина на Патриарх Евтимий - между Витошка и 5-те кьошета. Май го счита повече за играчка, но и зъбките чешем. Не съм и давала истинската четка. Сега трябва да избера пастата и ...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: boo
И още: не мога да видя детска четка за зъби - най-ранната, която видях, беше за над 3 години.

На нас ни подариха точно комплекта на Safety 1st, който Raya ти е показала. Още нямаме зъби, но Мони с удоволствие дъвче първата "четка". В упътването пише, че тя се използва до поникването на зъбите, втората, когато поникнат няколко зъбчета, а третата, когато са налице всички.

# 21
  • Мнения: 580
Цитат на: sunshine3
Цитат на: Vache
Цитат на: sunshine3
A откъде купи силоконовият накрайник? На коя фирма е?


Ами една приятелка ми го даде, не знам на коя фирма е. От Холандия е!


Значи едва ли ще се намери в Бг.... Sad


Има такива на Камера.Но аз пък си мислех, че е за чесане на венците  Embarassed
За съжаление в София не съм гледала по магазините дали го има.Това го видях в Свищов

# 22
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: iva78
Цитат на: sunshine3
Цитат на: Vache
Цитат на: sunshine3
A откъде купи силоконовият накрайник? На коя фирма е?


Ами една приятелка ми го даде, не знам на коя фирма е. От Холандия е!


Значи едва ли ще се намери в Бг.... Sad


Има такива на Камера.Но аз пък си мислех, че е за чесане на венците  Embarassed
За съжаление в София не съм гледала по магазините дали го има.Това го видях в Свищов



neznam to4no za kakvo govorite no az kupix na sina si na NUK nesto koeto mnogo prili4a na 4esalka za venci no e silikonov nakrainik za po4istvane i masaj na vencite..

inak ne sa po4istvala vencite na de4ko nito s kislorodna voda nito s kakvoto i da bilo malko predi 2 godi6na vazrast zapo4naxme da si miem zabite....pasta Colgate i detska 4etka mnogo e veselo zastoto sam si iska da mu miem zabite Simple Smile tova e uspex

Общи условия

Активация на акаунт