Белгия - 26 тема

  • 114 496
  • 827
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
браво за новата темичка.като гледам морето и на мен ми се доходи Sad това лято дано успея да стигна до нашето Черноморие Simple Smile Мили Мами,да ви попитам как се е отразявал полета със самолет на вашите деца до БГ?

# 16
  • Мнения: 1 069
mam4eto32, моите голямите много се кефят на самолета, малкия сега за първи път ще лети та ще видим

Зависи от възрастта на детето, ако питаш за малко или бебе, предполагам по това, което съм виждала до сега, че много плачат. Явно им влияе налягането и като не могат да си кажат какво ги тормози плачат миличките, ама няма как

# 17
  • Мнения: 27 524
Колкото е по-малко бебето - толкова по-лесно пътува. Най-малките обикновено спят. Най-кофти е възрастта над 8-10 месеца - ни риба, ни рак, нито да спи, нито да го пуснеш между седалките  Crazy
За плачкането - до дете си е  Simple Smile Моите и двамата никога не са плакали, или дремят, или седят, зяпат, ядат. Сега ще я видя малката, че в кофти възраст ще е, но не мисля, че ще имаме проблеми, освен това, че кацаме чак в полунощ и ще й се спи  Grinning

Така че ако децата са ти спокойни като цяло - така ще е и с полета. Ако са от много буйните, дейните и искащи нон стоп занимавки - тогава ще е нервничко  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1
дано наистина всичко мине добре.казвали са ми че е хубаво при излитане и кацане да има нещо в устата бебето.дали ще е биберон или пръст....вярно ли е?и другото нещо,което искам да ви питам е дали някоя мама е давала на детенцето си НУТРИЛОН  соя и как му е действало това мляко?

# 19
  • Мнения: 1 069
Ние сме на Нутрилон, но не соево. Бяхме на Нутрилон Омнео (до към 6 месец, заради силни колики), сега сме на нормално вече.

Защо искаш соево да даваш? Я сподели...

# 20
  • Мнения: 63
и другото нещо,което искам да ви питам е дали някоя мама е давала на детенцето си НУТРИЛОН  соя и как му е действало това мляко?
здравей mam4eto32 аз съм давала на детето си нутрилон соя защото имаше алергия към белтъчини,много го харесваше но не го засищаше и разтварях в него бебешки бишкоти

# 21
  • Мнения: 240
mam4eto32, за децата в самолет мога да кажа, че наистина при бебчетата е много по-лесно. В повечето случаи спинкат. За дъвченето и аз така знам, но съм имала моменти, в които детео спи при излитане или кацане и няма как да му дам нещо за дъвчене. Не са имали проблеми, а сме летяли много.

# 22
  • Мнения: 5 539
Ще летим с Wizz другия месец с децата. Вода и храна можем ли да си вземем в салонния багаж? Има някакви ограничения за течности до 100 мл. на човек Rolling Eyes ако е повече, трябвало да бъде опаковано шишето в самозатварящ се пластмасов плик и разни такива щуротии...
Някой може ли да ми обясни тази работа с плика и водата?

# 23
  • Мнения: 1
ха интересен въпрос за водата и храната в самолета....а относно Нутрилон соя....значи в началото давах на моето бебче Нутрилон омнео,но нещо не и се отрази добре.не акаше.след това минахме на стандартния Нутрилон.преди около седмица малката взе да се буди всяка нощ към 3-4ч сутринта.беше все гладна.забелязах също така,че получаваше много газове,стомахчето и все къркореше,бързо огладняваше и акото и беше много кашесто.обадих се на педиатъра,а тя ми каза не знам защо да пробвам със соя пак на Нутрилон,но май и то не и действа добре.продължава да пръцка,но като че ли по-малко.сега почнах да мисля пак да мина на някое мляко с лактоза,но не знам дали ще е добре от соя да мина към лактоза.някой може ли да ме посъветва...

# 24
  • Мнения: 27 524
Да, мога да те посъветвам да спреш да сменяваш млеката без нужда.  Rolling Eyes На колко месеца е бебето ти? Малките бебета се будят нощем от глад, да, това е съвсем нормално и трябва да бъдат нахранвани!
Коликите и пръцкането също са повече от нормални и няма вълшебно мляко, което да ги отстрани.
Нутрилон не е от най-добрите млека, особено пък ако качеството му е като на гнусните Олварит, какво да говорим повече  Rolling Eyes
Ако не се лъжа, когато пита за хубаво мляко в Белгия, тогава и сега ти препоръчвам млякото на Хип - съдържа пребиотици, Омега 3, Омега 6 и не съдържа малтодекстрин, нито нишесте. И е само от био източници.
Пръцкането не е показател на лактозна непоносимост  Peace

# 25
  • Мнения: 1
значи моето бебче е родено в 32г.с. сега на 27 този месец ще прави 6м.коликите отшумяха отдавна.наистина май Нутрилона не е хубава марка.тук където живея не съм виждала Хип млека.откъде мога да купя?а проблем ли ще е да и додам това соевото и да почна с някое друго?

# 26
  • Мнения: 1
има ли някоя майка във форума на която детенцето и е недоносено?ако има искам да я попитам кога е почнала със захранването?

# 27
  • Мнения: 27 524
Трябва да питаш педиатър, който работи и с такива дечица. Предполагам трябва да гледаш коригираната възраст. Има цял подфорум за майки с преждевременно родени дечица, може да питаш там, ще ти дадат добри съвети. Ето тук  Simple Smile

Млеката на Хип се продават в Карфур и Делез. В Кора и Метро ги няма (поне тук), а за Колройт - не знам, там не пазаруваме.

Аз лично съм страшно предубедена към соята и подобно мляко не бих давала изобщо. При лактозна непоносимост си има специализирани млека.

# 28
  • Мнения: 1
благодаря ти блонди ще ги потърся

# 29
  • Мнения: 1 069
Мамчето, присъединявам се към съветите, които ти е дала Блонди.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт