Питане относно линеа вигра/ каф. линия/

  • 2 652
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 503
Ако си от "скъпата" боя, т.е. си по-тъмна ще се появи.
hahaha
АЗ съм с този тип боя Joyи имам така линия от 5ти месец.Надявам се да се "отърва"от нея newsm78...

# 16
Аз нямах, такава линия, не е задължително да се появи Wink

# 17
  • Мнения: 2 631
засега нямам Peace

# 18
  • Мнения: 1 489
И аз имах такава черта,но след раждането избледня.

# 19
  • Мнения: 2 849
При предишната ми бременност се появи към 6-7 месец ,за сега нямам дано и не се появи . Wink

# 20
  • Мнения: 5 103
Кожата ми е млечно бяла, но нямам за сега тази линия:)

# 21
  • Мнения: 827
 Появи ми се към края на 7 мес, но не ми личеше много. Аз също съм много бяла. Изчезна няколко месеца след раждането.

# 22
  • Мнения: X
Зависи от кожата. Моята е матова и линията ми се появи в 6-7м. беше много ясно изразена, минаваше и над пъпа, а самият ми пъп беше чисто черен Twisted Evil Изчезна напълно чааак 6м. след раждането.

# 23
  • Мнения: 1 410
И аз съм на 23 и имах такава линия. Скри ми се около 6 месеца след раждането. Беше много тъмна и видима.

# 24
  • Мнения: 2 271
А аз съм много бяла(дори трудно почернявам на слънце и солариум),но още в 4м линеа алба стана доста тъмна и широка!Още я имам,но много по-светла и скоро ще изчезне!

# 25
  • Мнения: 445
Казват, че такава линия се появява предимно на жените, които раждат момчета. Аз имах такава, изчезна някъде към 3-4 месец след раждането.

# 26
  • Мнения: 1 382
През бременността нямах,но след като родих се появи,месец след това почти не се забелязва,но пък и моя пъп е ужасен,черен  Crazy

# 27
  • Мнения: 3 447
При мен се появи 1 седмица преди да родя, тънка, не много тъмна, от пъпа надолу. А кога е изчезнала...не съм забелязала, ама отдавна трябва да е било Grinning

# 28
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Появи ми се някъде към края на бременността. Мургава съм и забременях на  30 години. Изчезна доста късно след раждането, май някъде след 7-8 месеца изчезна напълно.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Амии аз не съм от скъпата боя. Нещо по средата падам. Линията ми се появи около 4 месец - отгоре до долу на корема. Тънка и не много тъмна, ама не ме притеснява.Не мисля, че е задължително да ти се появи - едва ли е мерило за нещо.

Общи условия

Активация на акаунт