Домакини - първи сезон/петнадесети епизод

  • 35 420
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 900
Мари, кой те ядоса така? Hug
И какво стана със зъбчето?

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Мари,какво става?Нещо със  съпруга ти ли?

# 48
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не. Поне не за сега... Cry


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707942.135

# 49
  • UK
  • Мнения: 5 999

О боже!
Няма ли начин да и се помогне?!?
Не, неискам да повярвам, че в 21 век в тази държава- нашата, всичко това е възможно ... Бог с нея да е Praynig Praynig Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 2 265
Тъжно е, мила Люси, годпод да е с нея.

Днес Петьо каза, че го боли зъбчето и понеже преди някокло дни бяхме на зъболекаря и всичко е било ок... помислих, че може би има афтичка. Има един счупен зъб, кйто доктора каза да не го пипаме докато не боли за да не се съберат зъбчетата... И точно над него има една голяма буца пълна с гной... мили Петунчо - утро в 12:30 пак сме там...

# 51
  • UK
  • Мнения: 5 999
Люска  Hug
гледах снимките на Петю във ФБ ама голям е сладурчо Heart Eyes
Титето каза, че имала изпит тази седмица, дали го е взела Thinking или се излежава някъде по плажовете с чаша мохито в ръка Joy

stevelina ако знаете, къде живее детенцето, идете там, може да са го извели навън и в непринуден разговор с майката/таткото и те така стават тези познанства Hug Аз със компУтрите, съм на Ви hahaha
Марчеееее  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря, Коконче Hug

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 2 265
ММ не може да управи компютъра, ще мога да влизам като Миленка е на училище, защото не ми дава... Само днес ... защото има много да учи Wink

# 55
  • Мнения: 4
Привет-мривет,както казваше Пипи. Laughing
Ако плащаха нощни от BG_Mamma,под пари щях да остана. Joy Цяла нощ не можах да мигна,към 5 ч. заспах.
Марѝ,виждала съм я тази тема и се вълнувам от съдбата на Люси...Дано,дано стане чудо и да оздравее. А иначе за грижите за болните-нямам думи... ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 11 706
Добър вечер, мили другарчета  HugТука съм  красавице, но много жега и съм се скрила  newsm43. Чак сега на терасата излезнах, чудно е. При мен е  запад и слънцето пече ли, пече. От 12 ч като удари , та допреди малко. Ако не е климатика съм " изгубена сред музите".  Mr. Green Жегата е страшна.  ooooh! А, утре трябва и да гладя едно огромно пране. Жална ми майка!...
Аз съм една
Скрит текст:
цял ден съм в хладилника. Еее, не излезнах от там. То скука, скука , ама и не излезнах от него. Всичко дето го имаше го изядох. А, не!! Аз утре излизам, изобщо не ме интересува ни крак, ни крачище. Ще куцам, но ще ходя някъде. Така не може. Мрън!!  Sad
Стевелина, идея си нямам как да подходиш. Децата , когато станат на една никаква възраст им става скучно, нямат си още приятелчета...седят си вкъщи. Не го ли водиш на плуване на катерене, нещо такова, ако му е интересно не е лошо. Ние детето го водим на всякакви спортове. На годинки е 9, но той тръгна още от 4-5- г.  А, как кара ски, не е истина. Има и няколко златни медала от състезания, но съвсем сериозни състезания, не е шега.  Много се кефи.
Отивам да си направя едно капучино и ще го изпия на терасата + дом. лимонада с мента и  много лед.
Ето и за вас. Молим.... Hug Hug

# 57
  • Мнения: 3 841
Много мразя да оправям багаж, бързо го правя, ама много не го долюбвам това занимание.  Crossing Arms

Марче - туй упражнение с яденето и хладилника и аз го правя от известно време. Щом снощи ММ ми каза след поредното ровене - Спри се, че и за теб ще плащаме свръх багаж.... ooooh!
Чух се със свекърите - били си пуснали климатиците, а щом те са го направили, значи е голяма жега.  Wink Не ги пускат да не изстинели и траят до последно. ooooh! В Пловдив са, Ерма ще разбере за каква жега става въпрос...
О, мерси за лимонадата! Много обичам мента. Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 11 706
Много мразя да оправям багаж, бързо го правя, ама много не го долюбвам това занимание.  Crossing Arms

Марче - туй упражнение с яденето и хладилника и аз го правя от известно време. Щом снощи ММ ми каза след поредното ровене - Спри се, че и за теб ще плащаме свръх багаж.... ooooh!

О, мерси за лимонадата! Много обичам мента. Heart Eyes

 Joy Joy hahaha много любезен и бил...
Ще те черпя една ледена ментова лимонада.!!  wavey

# 59
  • Мнения: 2 169
Днес цял ден нямам време да седна да напиша два реда, то разходки, то гости, то жеги  Mr. Green Нищо не ми се прави в тая жега, да имаше как само в банята бих стояла.
Бяхме на гости на моя приятелка, която живее в къща - напълнихме басейна, децата се наиграха, а ние на сянка....кеф. Вкъщи обаче е много горещо, нямаме климатик и положението е страшно  ooooh!
Мари, и аз следя темата на Маги/Лусия, дори в началото като започна кампанията за набиране на средства изпратих малка сума. Много ми е мъчно за нея и дечицата и - не се познаваме (дори и виртуално, не сме се засичали из форума), но искрено се надявам да успее да се пребори с гадната болест  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт