Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 379
Вярче как си мила?  Hug

Чачи като се появи на някой купон и става хотттттт

и всичките започват да се разсъбличат  Joy Joy Joy Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 379
Някой дали може да ми обясни
Скрит текст:
защо не мога да публикувам,преди да слея всички думи в заглавието,за да се вижда цялото?На всеки отговор ли ще е така newsm78

Аз нямам такъв проблем  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 16 938






Момичета оставям ви вече.Лека нощ. Hug Hug Hug Hug
А аз ще се потапям в 56 епизод искам да гледам Фериха как се е развихрила.

# 48
  • Мнения: 11 820
Йоанче,черно парти с бял Ча  Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 379
Йоанче,черно парти с бял Ча  Heart Eyes

Ееее това ми е мечтата вярваш ли  Heart Eyes Mr. Green Mr. Green ии Ча с бяла ризка, разгърден айййййййй  Heart Eyes Crazy Crazy  Mr. Green

И ще има  Blush Crazy Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 18 785
Вярче как си мила?  Hug

Чачи като се появи на някой купон и става хотттттт

и всичките започват да се разсъбличат  Joy Joy Joy Joy

ооо супер ходихме на кръчма при един познат и като се почна една гръцка музика и едни узота оле мале  Mr. Green сутринта рано рано не ми се мисли ххахаа

добре че не почва candy shop като се появява че става страшно  Joy

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Някой дали може да ми обясни
Скрит текст:
защо не мога да публикувам,преди да слея всички думи в заглавието,за да се вижда цялото?На всеки отговор ли ще е така newsm78

Аз нямам такъв проблем  Rolling Eyes

Ми вече 3 пъти пробвам и не става.
Горе в "заглавие" не се вижда цялото име на темата докрай и докато не махна интервалите между думите за да се види цялото,не мога да публикувам.
Ако на всеки отговор ще е така-голяма мъка Mr. Green

# 52
  • Мнения: 18 785
гледай какво правихме с мъжо  Mr. Green ейй ама много ми е кръшен в ханша беее  Hug

# 53
  • Мнения: 21 201
Ави, така и не разбрах, какъв точно е проблемът ти!? Rolling Eyes
Невииииии, абе иди в старата тема, че ти писах.....откога те чакам, заради теб все още не съм си легнала а ми се спи.
Искам да ти отговоря и да си лягам.
Добре, че искате черно парти с бял Ча, а не обратното. #Shocked Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 379
Вярче как си мила?  Hug

Чачи като се появи на някой купон и става хотттттт

и всичките започват да се разсъбличат  Joy Joy Joy Joy

ооо супер ходихме на кръчма при един познат и като се почна една гръцка музика и едни узота оле мале  Mr. Green сутринта рано рано не ми се мисли ххахаа

добре че не почва candy shop като се появява че става страшно  Joy

Добре си си тиии  Mr. Green  Hug  то неможе само работа, купонче, гръцко, узо и  newsm68 и купона е на макс  Simple Smile Simple Smile  

ааа не се знае  Joy Joy Joy

# 55
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Ииииии боже!  ooooh!
Нали се влача след вас, сакън да не изтърва някой пост или музичка, се бухнах направо на 3-та страница и съм изтървала на Жанчето почерпката! Laughing Laughing Мноу сте бързи бе! Mr. Green

Жанче, честит да ти е рождения ден! Да илядиш, как думат бабите, и се здрава и усмихната да си! Ам да знайш и йеденето, и пийенето малко ми съ видяха. hahaha От мен целувки

Стига сте викали на оная мома Дария! Деря се казва.

# 56
  • София
  • Мнения: 379
Някой дали може да ми обясни
Скрит текст:
защо не мога да публикувам,преди да слея всички думи в заглавието,за да се вижда цялото?На всеки отговор ли ще е така newsm78

Аз нямам такъв проблем  Rolling Eyes

Ми вече 3 пъти пробвам и не става.
Горе в "заглавие" не се вижда цялото име на темата докрай и докато не махна интервалите между думите за да се види цялото,не мога да публикувам.
Ако на всеки отговор ще е така-голяма мъка Mr. Green

 Shocked аз съм малко скарана с тия неща, та немога да помогна  Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 379
гледай какво правихме с мъжо  Mr. Green ейй ама много ми е кръшен в ханша беее  Hug



Опсааа въртял е кичеци ми се види  Mr. Green Joy а и сиртакита сигурно  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 21 201
Ииииии боже!  ooooh!
Нали се влача след вас, сакън да не изтърва някой пост или музичка, се бухнах направо на 3-та страница и съм изтървала на Жанчето почерпката! Laughing Laughing Мноу сте бързи бе! Mr. Green

Жанче, честит да ти е рождения ден! Да илядиш, как думат бабите, и се здрава и усмихната да си! Ам да знайш и йеденето, и пийенето малко ми съ видяха. hahaha От мен целувки

Стига сте викали на оная мома Дария! Деря се казва.


Ееееей, все ни поправяш, като някоя даскалка си значи, Дария, пък и ий. Joy

# 59
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Някой дали може да ми обясни
Скрит текст:
защо не мога да публикувам,преди да слея всички думи в заглавието,за да се вижда цялото?На всеки отговор ли ще е така newsm78

Аз нямам такъв проблем  Rolling Eyes

Ми вече 3 пъти пробвам и не става.
Горе в "заглавие" не се вижда цялото име на темата докрай и докато не махна интервалите между думите за да се види цялото,не мога да публикувам.
Ако на всеки отговор ще е така-голяма мъка Mr. Green

 Shocked аз съм малко скарана с тия неща, та немога да помогна  Wink

Никога не ми се е случвало. newsm78 А как изобщо разбра, че трябва да влизаш и да го пипаш този ред, че да ти се осъществи публикацията?

Общи условия

Активация на акаунт