Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 26 524
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 961
Блонди да съгласна съм за многодетните семейства. Аз като че ли визирам средната класа. Има упражнения за това положение, можеш да стегнеш малко мускулите, аз в началото също имах малко проблем с това Tired

# 61
  • София
  • Мнения: 29
Кашпи, радвам се, че Ивайлето е добре Hug
Тефи, разбира се, че те обича Явор, просто защото си му най-близка и на теб върти номера явно, сигурно е от гадните зъби #Cussing out, период е, който ще отмине бързо, мама си е мама  Heart Eyes За лазенето на сън - ето че и при други се среща, не се тревожи Hug
Гунди, честито ви зъб, леле, та ние останахме 3-4 мами да се борим за този приз Embarassed
Блонди, много хубави писанки, а това в скритият текст е един от минусите на естественото раждане, разтягат се мускулните връзки на тазовото дъно и аз до колкото знам води до такива последствия (има и доста по-тежки Tired) на стари години, но явно е възможно и скоро след раждането, особено пък при такива упражнения Hug
Месечинке, не - мм не е с подпухнали очи, нито пък аз, казах, че и той забеляза, че на малкия са така понякога, не всеки ден, и само сутрин, после се оправят, все за нещо да се притесняваш мамка му Crossing Arms Нищо, че не сте успели да го измерите, другият път, вече разбират и явно свързват кабинета с ваксините от преди Rolling Eyes
Шех, Ули е Иглуб Hug Много се радвам, че сте изкарали добре на сватбата и е имало и други бебета, че така сте се забавлявали и танцували Hug
Еличка, браво на малкия мъж, направо трябва да правиш прощъпулник Hug
Васе, радвам се, че ще сте къдрокоси Crazy
Рошке, добре е, че си правиш равносметка за тези неща, които би искала да промениш Hug Вече го давай по-лежерно за да можеш да се насладиш на нещата, и аз допускам същата грешка, много съм припряна, като имам някаква цел или задача (дори и най-дребното нещо), ще "копая" и драпам, но трябва да стане  Whistling
Леле, ама всички имат страхотни истории, няма лошо от малко романтика, аз преди на мм, вместо как си, му задавах въпроса: Как е вашето прекрасно тяло? Laughing И той умираше от кеф, чак си вярваше че е такова, какво им трябва на мъжете hahaha

Последна редакция: ср, 19 юни 2013, 22:30 от belverde

# 62
  • София
  • Мнения: 484
Месечинке, Пепи беше така, постоянно се потеше, а ние прекарвахме изключително навън и спеше с часове в количката. Преобличах, слагах кърпи на гръбчето, чаршафче под него, нещо измисли, за да не тичаш постоянно до вкъщи.
Ама, Тарантулке, твоят мъж не знае ли, че ти не искаш в момента или не те е питал?  Laughing
Вивиен, прекрасна е Изабелка, айде другия път и аз на среща Simple Smile
Сами,  Joy Joy Joy Помня какви изчанчени сънища имахме като бременни  hahaha
Гунди, еее вече отпаднахте за приза за последно зъбче Wink Как е свекър ти? Не мога да го намеря този лекар в Исул, търсих и в сайта им, но не ми говорят нищо тези, които са там в момента.  Blush
Блонди, айде, давай да стане при теб, не е за беля  Heart Eyes Така и аз ще се престраша Wink много са ти хубави писанчовците  Heart Eyes
Белверде, не съм забелязала при нас такива подутини сутрин, дано си внушаваш.
Муки, какво стана със синините на Явор, махнаха ли се?
Тайра, защо нямаш настроение, какво става?
Кашпи, браво на Ивайлето  Heart Eyes
Хаха, Белверде, много се смях с теб  Joy Аз пък по едно време на ММ му виках "Аполоне мой"  Joy
А пък той покрай "Игра на тронове" започна да ми вика "Луна на моя живот"  Heart Eyes Ако някой си прави табличка, да си запише  Laughing

# 63
  • Мнения: 0
Здрасти, здрасти!

Блонди, Белверде, толкова бързах да се запиша, че пропуснах да Ви благодаря за хубавата темичка   bouquet

Вивиен, страхотна сладурана си имаш  Heart Eyes. А роклята е много красива.
Никога не съм обичала да нося рокля /беше ми омразно - бях голяма мъжкарана/, но сега отчитам, че момиченцата са красиви с рокли и съм "забранила" да купуват панталони за подарък.

Сами,  Hug
В твоя сън даже и обожател спретна на Бютката  Laughing

Гунди, няма скучни и банални запознанства - за теб то си е най-вълнуващото.

Тарантулка, след около седмица може да споделиш един сутришен резултат, ама не Шуър чек, ами нещо по-просто, че са по-точни  Hug....Дано резултатът да е какъвто ти се иска.

Месечинка, и Дея се поти, но само по скалпа, а Тони още откак беше бебе си се поти като спи, чак се налага да сменям чаршафи. Може просто да си е така детето.

Белверде, за подуването  - може да е от жегите. И аз и ММ напоследък сме така до обяд. Предполагам, че може да задържа малко течности от топлото и като се раздвижи и напълни пампата, се оправя.

Кашпи,  браво, че при Ивайлето всичко е ок.

Днес, хванах Дейката за ръчичките да повърви, но нещо се забаламосах с БАТКИТЕ и по едно време тя ми вика "Айде де"  Shocked . Реших, че бъркам и пак се замотах, а тя пак "Айде де". Много се учудих, защото не е от приказливите. Може да е било случайно, но си беше точно на място. Утре пак ще я пробвам  Mr. Green . Пък това ми е дежурна реплика като говоря с момчетата и нищо чудно да я е запомнила /ама пък и да знае кога да я използва  newsm78/.

# 64
  • Мнения: 1 961
Белверде при нас също има такива подутини, не си въобразявам, но не съм обърнала внимание по кое време на деня ги виждам. Одеве като стана от следобеден сън обаче имаше. Сега да се притесня ли и аз  TiredАман вече

# 65
  • Мнения: 20
Биби,ти пък му кажи "мое слънце и звезди"  Laughing
Ето следващата тема- как си казваме на галено  Wink
Ние в началото бяхме на буби,сега сме на бубче......той ми казва и джиджа  Crazy Понякога като ми звъни и пита "Как си любов моя?"

Минаха му синините и бях писала даже...отведнъж се махнаха,но сега не помня точно кога беше.

В началото на юли ни се очертава ходене до Смолян за 3 дни и сега вместо да си лягам разглеждам хотелчета  Shocked

# 66
  • Мнения: 0
Ейййй, много съм загубена  ooooh!
Екзо, Д. Захариева, /и аз естествено  Mr. Green/ честита 11та месечинка - последна месечинка преди годинката.

Естествено, честито и на бебешорите, които стават на 10 месеца  Heart Eyes

Муки, много отрано я мислиш новата тема  Laughing С темповете, с които пишем, до 50та страница, ще забравим за галените имена.
А Смолян е много красив град. Ходим в едно село в района на гости на мои познати и сънувах, че са отворили бюро от работата ми там и бързах да си подам документите да ме преместят, че искам там да живея  Laughing

# 67
  • Мнения: 16
Момичета, благодаря за милите думи за нашата малка принцеска  Heart Eyes
Биби, записах си в табличката  Joy Айде, ако искаш утре може, но нека е към 10 или най-късно 11ч, че ние с Белверде направо си сварихме дечицата горките  Blush
VikTanDeya, аз до скоро я обличах основно с тези бебешките цели гащеризончета с ританки и ми беше много сладка, но откакто се стопли мисля, че с рокличка и е по-прохладно, защото материите са много по-тънки от трикотажните, а пък и си права, че така е много красиво за момиченце. Накупила съм и разни красоти и ги пазя за сесията в петък, че да не ги изцапаме с някое пюре, но после ще ги показвам  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 76
Понякога като ми звъни и пита "Как си любов моя?"

Ох на мен като ми звънне с думите любов моя и знам, че нещо съм сгафила  Laughing последния път ми мрънка за сметката на тел.  Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 484
Виви, айде за петък, че утре Пепи е на китара по обяд. И аз така сутрешно предпочитам, че Сашко нещо ми отказва да спи навън напоследък, а и в жегите е по-добре да сме на хлад  Simple Smile И с тринити се чухме днес и тя ще дойде.
Муки, и аз влязох в роля със слънцето и луната Wink

# 70
  • Мнения: 20
Муки, много отрано я мислиш новата тема  Laughing

Ааа не,не. Нямах предвид заглавие за следващата тема. Просто тема за разговори.Вижте как ни се получава да си разказваме  Wink

Биби,а имаше ли "Не! Не! Не!.....Да!  Laughing Или ти изобщо до Не не стигна  Wink /сега се замислям дали това го има пресъздадено в сериала или е само в книгата,та може и да не се сетиш/  Crazy

# 71
  • София
  • Мнения: 484
Искам да питам нещо, което все забравям: свекърва ми се пенсионира скоро и искам да й направим някакъв подарък. Моля за идеи какво да бъде, най-ценното за нея ще бъде нещо за душата. И може една красива торта, какво се подарява за пенсиониране?

# 72
  • Мнения: 27 524
Ули, мерси за статиите, ще търся тия упражнения на Кегел явно  Whistling Изненадах се днес, защото не ми се е случвало досега, само като се разскачах  Embarassed

Браво за сладкишите  Simple Smile

Би би, айде ти първа, после аз  hahaha

Уф, това пенсиониране за повечето хора е голяма драма и се изживява тежко, дано при нея няма такива негативни емоции и да мине леко. Иначе за подарък... в момента не се сещам. Белверде е по тия идеи  Simple Smile

Много яка снимка по повод заглавието ни  hahaha

# 73
  • Мнения: 20
Искам да питам нещо, което все забравям: свекърва ми се пенсионира скоро и искам да й направим някакъв подарък. Моля за идеи какво да бъде, най-ценното за нея ще бъде нещо за душата. И може една красива торта, какво се подарява за пенсиониране?

Почивка,Пътуване....пътешествие  bye

# 74
  • София
  • Мнения: 484
Или по повод пенсионирането?  Joy Joy Joy

Муки, мерси, ще го мисля  Hug

Общи условия

Активация на акаунт