Уроци по конна езда за деца в София - къде?

  • 23 591
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Конна база Хан Аспарух до стадион Славия - има няколко клуба, ходили сме инцидентно, не помня името на клуба (коня беше Селена).
А името на треньора е Камен. Синът ми ходи там от повече от година и сме изключително доволни.

# 16
  • Мнения: 8
Аз от личен опит (на детето) ти препоръчвам школата за езда в националния хиподрум Банкя.  Peace От година и половина ходя там, намира се по пътя към Банкя - ако не се лъжа, май имаха и фейсбук страница. Една карта за 300 минути е 120 лева, но има и на индивидуален урок - по 60 ст./мин.
Аз самата не съм чак толкова напреднала, предвид, че зимата пропуснах, очертават ми се и по-редки посещения през лятото, но си заслужава, инструкторът е много добър.  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 752
Мамамилк, колко продължава един час в Борисовата градина?

Ние сме ходили няколко пъти в конната база в Хан Аспарух.
Ако не се лъжа, 30 мин. Но като станете редовни, може да ви оставят повече. Wink
На практика в София (а не в околностите...) май са само Хан Аспарух и в Борисовата градина. Всичко останало, което тук се изреди (мога да добавя още няколко), е край София и изисква по-сложна логистика. Някой трябва да отдели време да закара детето, да го чака и да го прибере. В Босировата градина тя си ходи сама.Peace

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Благодаря на всички мами (а също и татковци) за сподебената с мен полезна информация Laughing
Ще преценим на базата на Вашите отзиви и оценки къде ще бъде по-добре да отидем на уроци  bouquet Бъдете здрави и до скоро!

# 19
  • Мнения: X
Лагерът е от 24-ти до 28-ми юни, от 8:30 до 15:30. Не знам много детайли, за първи път ще участва Киара, но включва освен уроци по езда и грижа за конете, въобще идеята е децата да се въвлекат в ежедневните дейности в базата и да си създадат отношение с конете.


Ходихте ли на лагера? Как беше?

# 20
  • Мнения: 2
един коментар си позволявам - надявам се да е полезен. Има няколко места за яздене "Драгалевци" Ние тази седмица останахме по-скоро разочаровани от това https://www.facebook.com/KonnaBazaDragalevci
Неугледно, мръсно, усойно и пусто. Не препоръчвам за по-малки деца. Разбира се, ако сте напреднали и искате да си вземете кон и да се махнете от там е ОК. Снимките във Facebook особено тези с пързалките и др. подобни съоръжения май са подвеждащи - не открихме такива неща там ...
И аз препоръчвам Славия и Божурище.  Борисова градина също не е зле - подберете си треньор внимателно.

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте,
От понеделник - 19.08 започва 5 дневен лагер с изучаване на езда на конна база Войнеговци.
Програма е следната:
8:15 ч. Тръгване от храм паметника Александър Невски
9:00 ч. Пристигане във вилната зона на с. Войнеговци
9:30 – 10:30 ч. Запознаване с базата, конете, кратко описание на тема езда и работа с коне.
10:30 - 13:30 ч. – Езда с инструктор.
13:30 – 14:15 ч. – Обяд – кетъринг – топла храна
14:15 – 15:30 ч. – езда или разходка в гората, занимателни игри, строене на палатка.
15:45 – 16.30 ч. – закуска със чай от мащерка – набрана по време на разходката.
17 ч. – 17:15 ч. Пристигане на храм паметника Александър Невски.
Цената на лагера е 165 лв. и вкл. транспорт, храна, уроци, застраховка и 10 % отстъпка от 5 урока взети извън курсовете. тел. 0878394090 - Иво
Поздрави и до скоро

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 15:09 от aboikova

# 22
  • София
  • Мнения: 1 942
Имам впечатления от този клуб. Препоръчвам Христо Георгиев като треньор.

# 23
  • София
  • Мнения: 752
За обучение по уестърн езда най-доброто място за обучение (а не за разходки сред природата) около София, може би и в цяла България то спор няма това е Конна база Адгор
Пробвахме я тая конна база, дето "спор няма". Twisted Evil Ходихме 2 пъти и повече няма да стъпим там. Изключително сме разочаровани!!! Това не е езда, а някакъв цирк, тия само пари гледат да взимат, нищо друго.#Cussing out
Sash, мерси за информацията, сега точно проучваме клубовете и треньорите на Хан Аспарух. С новото у-ще на жокейката ще й е по-удобно да ходи до там. Peace

# 24
  • Мнения: 1 175
Мамамилк, колко продължава един час в Борисовата градина?

Ние сме ходили няколко пъти в конната база в Хан Аспарух.
Ако не се лъжа, 30 мин. Но като станете редовни, може да ви оставят повече. Wink
На практика в София (а не в околностите...) май са само Хан Аспарух и в Борисовата градина. Всичко останало, което тук се изреди (мога да добавя още няколко), е край София и изисква по-сложна логистика. Някой трябва да отдели време да закара детето, да го чака и да го прибере. В Босировата градина тя си ходи сама.Peace
Подкрепятм Борисовата градина, нашият треньор е Митко, много съм доволна.  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 752
Мамамилк, колко продължава един час в Борисовата градина?

Ние сме ходили няколко пъти в конната база в Хан Аспарух.
Ако не се лъжа, 30 мин. Но като станете редовни, може да ви оставят повече. Wink
На практика в София (а не в околностите...) май са само Хан Аспарух и в Борисовата градина. Всичко останало, което тук се изреди (мога да добавя още няколко), е край София и изисква по-сложна логистика. Някой трябва да отдели време да закара детето, да го чака и да го прибере. В Босировата градина тя си ходи сама.Peace
Подкрепятм Борисовата градина, нашият треньор е Митко, много съм доволна.  Peace
+1  Peace Това е човекът. Вече и ние сме при него. Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,
от 1 юни насам, водя дъщеря ми (тя е на 3) на Националния хиподрум. Един урок е 15 лв, за 30-40 минути. С картите не съм запозната, защото не сме го коментирали. Жената, която се занимава с децата се казва Таня и е страхотна. Детето ми много я харесва. Тя е учила да обучава деца да яздат. Няма такова отношение като нейното. Много съм доволна, а и много бързо те предразполага да си говориш с нея - за нещата от живота. Задължиелно трябва да си запишете час, защото графика е пълен и без час ще се вместите трудно.   bouquet

# 27
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Горещо препоръчвам базата в началото на Ихтиман. От една година, водя синът ми там. Отношението към детето е много добро и на малкия определено му харесва. Още не е навършил възрастта за трениране, но до като съм го чакала, съм наблюдавала децата и хората, които тренират там и на лицата определено е изписано задоволство.

# 28
  • Мнения: 382
Горещо препоръчвам базата в началото на Ихтиман. От една година, водя синът ми там. Отношението към детето е много добро и на малкия определено му харесва. Още не е навършил възрастта за трениране, но до като съм го чакала, съм наблюдавала децата и хората, които тренират там и на лицата определено е изписано задоволство.
Та синът ти язди или не? Не се разбира от поста.

# 29
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Горещо препоръчвам базата в началото на Ихтиман. От една година, водя синът ми там. Отношението към детето е много добро и на малкия определено му харесва. Още не е навършил възрастта за трениране, но до като съм го чакала, съм наблюдавала децата и хората, които тренират там и на лицата определено е изписано задоволство.
Та синът ти язди или не? Не се разбира от поста.
Изглежда не правите разлика между яздене и трениране. За това ще го обясня така: Има ограничение деца до 7-8 години да яздят големи коне, до колкото разбрах физиката не им позволява. Моят син е на пет и язди понито. За това не говоря за тренировки  Simple Smile
Надявам се сега вече да ме разберете.

Общи условия

Активация на акаунт