В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 456
  • 639
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 506
Не знам, май не беше това... но пак беше с италианско име...

# 256
  • Мнения: X
Аз препоръчвам пицария "Пикантино" на ул. Родопи с ул. Богомил, където се пресичат. Многоооооо вкусни и типично италиански  Heart Eyes Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 2 506
Супер! Ако разнасят и по домовете...  Simple Smile

# 258
  • Мнения: X
Не разнасят, ама може да звъннеш, да си поръчаш и да си я вземеш за вкъщи  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 177
Аз препоръчвам пицария Ориджинале, доставят по домовете.

# 260
  • Мнения: X
A, да. "Ориджинале" е също много хубава Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 2 506
Много ви благодаря!   bouquet
Аз често си поръчвам храна за дома, но ми направи впечатление, че в Пловдив няма много ресторанти с доставка, или поне не са синтезирани. В амам.бг примерно, има само 6 ресторанта. Учудих се от това, защото е голям град, доста по-голям от Варна, пък там имаше доста повече. Но може би не са събрани на едно место  Thinking

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 5 290
Аааа, вече не е по- голям от Варна...

# 263
  • Мнения: 2 506
Защо? И по последното преброяване май е по-голям. А и на мен така ми се струва Simple Smile

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Пловдив е по-голем от Варна все още, но по-еснафски град и затова няма много ресторанти, които да доставят храна по домовете.
Мисля, че и Верди носят по домовете.

# 265
  • Мнения: 2 506
Да, но тук хората са по-готини пък Simple Smile нищо общо с варненци Simple Smile както и да е, мерси на всички, тепърва ще разучавам. Приятен, слънчев следобед ви пожелавам!

# 266
  • Мнения: 19
Последният път взех от Верди .. иии ужасс .. въобще не ми хареса ! Хем тънка, хем хрупкава - е никаква не беше  Thinking Thinking

# 267
  • Мнения: 38
На Верди пиците наистина са ужасни.
Аз лично харесвам Фенси в мола. Преди правеха пица с круша и беше разкош. Вече не я предлагат, но и другите са хубави.

# 268
  • Мнения: 5 172
Ние пък само Верди си тачим.

# 269
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 277
Вчера моя приятел поръча една голяма пица от Сенди до ВСИ и беше много хубава и на много добра цена...Иначе на мен пиците на Златната круша много ми харесват...Не знам на Кастелото как са сигурно от година и повече и не съм ходила. cook

Общи условия

Активация на акаунт