MAC & Sephora - 14 тема

  • 45 527
  • 748
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 353
Денси, на рекламната снимка има лилаво и още как - огромна разлика между реални снимки и рекламни такива... И аз ще се въздържа от покупка.

# 691
  • Мнения: 3 651
И аз пас, чудя се да се радвам ли, че си спестих парите  Mr. Green
Само дето ми се иска да имам палитра с точно такива цветове, като цветовете от рекламната снимка  Cry

# 692
  • Мнения: 31 429
Денси, на рекламната снимка има лилаво и още как - огромна разлика между реални снимки и рекламни такива... И аз ще се въздържа от покупка.
Има вярно е, но аз си познавам и следя бранда и не съм се и надявала на лилаво. Обожавам лилаво и щях веднага да я купя, въпреки че имам, но лилавото не е модерно последните сезони и беше много малко вероятно да е в лилаво.
Нищо ще излязат по-хубави палитри и по-хубави неща с новите колекции. Hug

# 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
аз ще изчакам да видя на живо или поне да има повече снимки  bowuu

Да припомня описанието  Heart Eyes

There are echoes of Urban Decay Naked but Clarins have revved their palette up for a variety of smoky looks and it’s not quite so pared back – from soft pink and silver all the way through to gold and violet, these are ten shades that pretty much all bring something to the party. Finishes are a mix of matte, satin and pearl.

# 694
  • Мнения: 3 651
Описанието не беше ли от блог, правено по снимката, а не на реалната палитра  newsm78 Аз с такова впечатление останах и в този същия блог не са очаровани от разминаването на цветовете също като нас  Peace

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
сега ще го прочета цялото  Peace

на мен ми е странно - как блогърката има палитрата  newsm78 дано пише  Peace

P.P., мацката има два поста - как очаква палитрата на 4 август и на 5 август как разполага с нея и е разочарована

на мен ми е странно - къде кларинс са посочили снимки и описание, защото тя сравнява инфото от описанието с реалното .... и от къде има палитрата

Кларинс имат festive  продукт от 2012г  http://int.clarins.com/Odyssey-Face-Palette/0470931,en,pd.html

Последна редакция: пн, 05 авг 2013, 23:33 от a.l.e.n.a

# 696
  • USA
  • Мнения: 7 378
На мнозинството брандове,промо снимките им са нереално обработвани,толкова,че вече никакви афиши не ме впечатляват,гледам на живо.

А с тази палитра,Кларинс са се показали като пълни смешници.

# 697
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
а тя къде е обявена официално   Rolling Eyes

да не е някоя чайна фантасмагория  newsm78

# 698
  • Мнения: 538
а тя къде е обявена официално   Rolling Eyes

да не е някоя чайна фантасмагория  newsm78
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

е, смея се, ама това би било вече прекалено hahaha

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
ами ..... аз признавам си - никога не съм търсила инфо за предстоящи неща, но ...... на сайта на кларинс нищо, в нета нищо ....само блогърката разполага с инфо  Rolling Eyes че и с палитрата  newsm78

на МАС съм виждала много китайски интерпретации, но не копия на реални палитри, ами си измислят някакви и ги пускат за МАС, който не се интересува се набутва  Peace

# 700
  • Мнения: 3 353
Алена, съмнявам се - следя от известно време блога и тя действително разполага с информация и мостри на продукти, които тепърва ще излизат на пазара. Едва ли би се компрометирала с публикации за копие или имитация на продукт.
Всъщност това е един от най-четените британски блогове за козметика.

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
явно има вътрешен човек в Кларинс Simple Smile   Peace скоро ще разберем  Blush

# 702
  • Мнения: 3 651
Не знам за тази блогърка, но намерих друга публикация, в която имаше снимка на палитрата, директно снимана от каталог на Кларинс и си изглеждаше кафява, а аз така се надявах всъщност да са две палитрите  Sad

# 703
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
може ли линк  Hug аз проверявах само на сайта на Кларинс и по търсене с името на палитрата в Гугъл  Peace

# 704
  • Мнения: 3 651
http://www.thesundaygirl.com/2013/07/clarins-autumnwinter-collection-2013.html

Най-после си получих палитрата Нейкед и много ми харесва, толкова, че само я гледам без да я пипам  Joy
Четката ми се вижда малко странна, по-твърда като чели от останалите четки от този тип, които имам. Добра ли е според вас?

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 13:52 от anbibian

Общи условия

Активация на акаунт