MAC & Sephora - 14 тема

  • 45 520
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
в началото я бях заклеймила, че за нищо не става, но е добра - зависи какво ще правиш с нея  Peace

За определени действия - много я ползвам, изобщо - извадих всички четки на марката, които бях натирила  Heart Eyes



за палитрата ми е още по-съмнително

другата блогърка в поста от 4.08 - я нарече "Clarins Festive Make-Up Palette"



Поста в същия блог с разочароващото разкритие - споменава  Clarins Limited Edition Palette Open, вече нямa "Festive""  newsm78 Sick

a в каталога на другата блогърка - кафявата палитра е Essentials  Joy hahaha



Аз затова посочих, че Festive продукт има в Коледната колекция 2012 - пудрата  Peace

 Joy hahaha Кларинс да взеамт да решат как им се казва палитрата  Blush

А може да са две различни палитри, да беше каталогът тък  Flutter

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 14:49 от a.l.e.n.a

# 706
# 707
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 389

Хаха, сетиха се американките да пускат ревюта на Беж-а  Laughing

# 708
  • София...........
  • Мнения: 961
Момичета, от години използвам сенки на ARTDECO, но съм се замислила дали да не сменя с MAC  newsm78

Може ли мнение/сравнение ако някой е ползвал и двете марки?

Благодаря   bouquet

# 709
  • Мнения: 146
Mac е професионална марка козметика на доста по-високо стъпало от Арт деко. Simple Smile Предимствата са главно огромното им разнообразие от цветове, формули на продуктите и приложения Simple Smile
Арт деко също имат добри продукти, но няма голяма база за сравнение. По-скоро питай за някой конкретен продукт на Mac, който те интересува. Peace

# 710
  • София...........
  • Мнения: 961
Mac е професионална марка козметика на доста по-високо стъпало от Арт деко. Simple Smile Предимствата са главно огромното им разнообразие от цветове, формули на продуктите и приложения Simple Smile
Арт деко също имат добри продукти, но няма голяма база за сравнение. По-скоро питай за някой конкретен продукт на Mac, който те интересува. Peace

Интересувам се от сенките за очи - магнитна кутийка + сенките по избор Wink
На Арт Деко една сенка е 9.50 лв. , а на Mac е 27 лв. доколкото разбрах.
Сега като гледам в сайта на Mac май нещо не съм се разбрала с мацката в МОЛ-а ... В сайта кутийката за 4бр. е 48$, а момичето тук ми каза 13,50 лв. За сенките в сайта са по 10$, а тук по 27 лв.
Нали на Mac са на същия принцип като Арт Деко магнитна кутийка ?

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 13:14 от divna_

# 711
  • Мнения: 146
Да, 27 лева е. Съветвам те да не си правиш веднага цяла палитра, а да започнеш с един-два цвята - тези, които най-много харесваш и ще ползваш всеки ден. Повечето им сенки са много пигментирани, лесни за нанасяне и издръжливи. Неутрален грим ли предпочиташ или ярък? Simple Smile Набелязала ли си вече някои цветове?

# 712
  • София...........
  • Мнения: 961
Искам засега да си направя малка с 4бр. , която да ми е за ежедневния грим в чантата. Всеки ден съм с черна спирала на горните мигли а отдолу леко минавам с молив, който фиксирам отгоре със сенки (да не се размазва) и малко слагам в края на окото отгоре - до сега използвам това https://www.adlershop.ch/p677/artdeco-lidschatten-30-92  и замислям да го сменя с shadowy lady или sketch или trax.
Слагам и светъл почти към бяло от вътрешната страна на окото на Арт 30.98 , а тук съм си харесала vellum.
Когато съм със синя спирала и молив искам и някое синичко и ...

# 713
  • Мнения: 1 417
Някой може ли да направи сравнение между Шанел Беж и terra ora на Гарлен  bouquet

# 714
  • Мнения: 31 400
Да абсолютно нищо общо нямат. Нито като прилагане, нито като изглед, нито като нанасяне, нито като ефект. Какно търсиш? Едното е пудра за цяло лице в светлия тов 20 или по-тъмен цвят за леко бронзиране тип ефект "целуната от слънцето", другото си е бронзант, че и хайлайтър в златно. И двете могат да се използват по доста различни начини и са може би необходими, а може би не толкова, всичко е въпрос на гледна точка. Не бих останала без Беж, но харесвам и Терра Ора. Скъпи са и невинаги цената им е оправдана, трябва да се използват сериозно и тогав има смисъл от покупки и запасяване, както е при мен примерно с Беж 20. И двата продукта са прекрасни и миришат за мен ужасяващо хубаво и плътно, за други ужасяващо кофти. Но винаги е ужасяващо! Grinning

Беж е супер неикономичен продукт при ползване всеки ден. На среща показах абсолютно празна кутийка на момичетата, след 4 месеца употреба всеки ден! Бяха шокирани и не повярваха първоначално, но е факт.

# 715
  • Мнения: 1 417
Търся пудра за цялото лице. Миналага седмица видях  terra ora и се влюбих в нея. Просто стои прекрасно. Много по добре от златното желе на Ести. Дори сега съжалявам, че го купих.

# 716
  • Мнения: 4 428
Търся пудра за цялото лице. Миналага седмица видях  terra ora и се влюбих в нея. Просто стои прекрасно. Много по добре от златното желе на Ести. Дори сега съжалявам, че го купих.

Пак сравняваш различни неща  Wink Златното желе е различен продукт от Терра Ората. Аз не ги ползвам едното ИЛИ другото, а едното И другото  Wink Желето е съвършен хайлайт и сенки. Терра Ората е за цялото лице  Peace

# 717
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

Пуснаха пудрата при нас началото на седмицата все пак.  Peace

С какво нанасяте въпросната пудра? Самата и четка ми се струва слаба за този продукт...

# 718
  • Мнения: 212
Beige я нанасям с каубки на Art Deco.

# 719
  • Мнения: 31 400
Нанасям с четка за пудра на Диор или понякога с малкото кабуки на Екотуулс.

Общи условия

Активация на акаунт