Аватарно - британска / Тема 32

  • 17 656
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Роис невероятна тема  bouquet  bouquet  bouquet,браво,много добре се справяш Crazy Hug

Само да поправиш,това:plami89 в пиратската (на булченската) Mr. Green Peace

И отново да помоля орииганален сайт за емотиконки,където има нещо свързано с Великобритания Crazy Mr. Green Hug

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Радвам се, че ви харесва оформлението, аз имах и други идеи, но не намерих подходящите емотикони. Исках и аз да ви пусна нещо британско за поздрав,  но не бях се замисляла колко британски групи и изпълнители слушам, та се чудих един час кое да е  Crazy . Започвам с най-любимата ми песен, на една от най-любимите ми групи.  Mr. Green



Плами, сега ще видя какви съм ги натворила снощи в полусън  Grinning . Емотиконките този път ги събирах из най-различни сайтове. По  принцип често взимам картинки от тук, но този път нямаше много подходящи.

# 17
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами, сега ще видя какви съм ги натворила снощи в полусън  Grinning . Емотиконките този път ги събирах из най-различни сайтове. По  принцип често взимам картинки от тук, но този път нямаше много подходящи.

А не е кой знае какво,ама го видях  Crazy
Благодаря за линка,ще разгледам Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 807
Ройс, много хубаво оформление наистина! А Колдплей ми е много любима група.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 95
Роис, страшна тема. И мен ме плени с готината кралица на първите емотикони.  Mr. GreenБраво, много труд си положила.
Мъжът ми би бил щастлив да чуе музикалните ви предложения днес. Това са част от виещите му любимци.

# 20
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Плами, темата е страхотна, отдавна си мислех за нея. Не знам обаче дали ще мога да се включа, че нямам никакво време тези дне  Grinning

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тебе те извинявам за отсъствието,пожелавам ти една вълшебна сватба и многоо,много снимки да качиш във фейса да шпионирам и тук разбира се Mr. Green Hug

# 22
  • Мнения: 1 270
Плами, темата е страхотна, отдавна си мислех за нея. Не знам обаче дали ще мога да се включа, че нямам никакво време тези дне  Grinning
Утре ще ти е най-притеснително и ... докато се усетиш сватбата ще е минала  Joy

# 23
  • Мнения: 95
Тебе те извинявам за отсъствието,пожелавам ти една вълшебна сватба и многоо,много снимки да качиш във фейса да шпионирам и тук разбира се Mr. Green Hug
Ма, ти и фейса ли й имаш? Тц, тц, голяма хиена си да знайш...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 807
Тя Плами сигурно има фейса на почти всички тук.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 12
Rois  bouquet страхотна тема, ще се постарая да се включа в тази игра, нещо ми е едно такова напоследък  Tired
Плами, честита победа и на всички останали момичета също!

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тя Плами сигурно има фейса на почти всички тук.  Mr. Green

Ми за кво ги попълват тия анкети дето ги питам,мммм? Mr. Green Joy Joy Joy Всички които са си ги попълнили и в полето го има фейса,са ми приятели,то смее ли човек,да не ми е приятел Mr. Green bowuu Joy

Сисе теб има ли,че вече забравям,да не пропускам само някого,че имам опасеня hahaha
Пък Акаша ми е голямата цел Crazy Joy Такива като нея приятелства са ми най-сладки,когато се боря дълго време за нещо и накрая вече е факт,та съм сигурна,че въпреки тези които е видяла на срещата в София,на тях не им е дала,но на мен ще даде Blush Joy

# 27
  • Мнения: 14 435
То докато стана и то вече не е утро ами ден.
Ройс,много хубава тема-благодаря!
Плами ,мерси за линка-ще ледам Peace
Снощи приключих един султански сериал,време да започна кралски Laughing  bouquet

# 28
# 29
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Благодаря за труда, Ройс! Много хубаво тематично оформление!  bouquet

Плами, стига с тоя фейс, де!  Tired Вчера за сефте от цифра време влязох и пуснах 2 снимки и бахти тъпнята - мнайси харесвания, праз голям. Crazy Мързи ме въобще да чета публикации и глупости, даже снимките скролвам. Не ме влече.

Общи условия

Активация на акаунт