Прием в СМГ след четвърти клас-ІІ част

  • 287 916
  • 1 657
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 88
Моля за задачите и отговорите от пробния изпит за 4-ти клас от 09 юни 2013 г. на емайл irinadinkova@lycos.com. Предварително благодаря!
Аз също моля за задачите и отговорите за 4 клас.! krasengn@abv.bg
Моля и аз:
blagovesta_blagovesta@abv.bg

# 541
  • Мнения: 434
Има промяна в Тмин на ЧХ-14 и на Тмин на ЕК-20. Само, че толкова бързах, че не погледнах бройката на кандидатите.

# 542
  • София
  • Мнения: 13 749
А има ли списъци на самите деца с рейтингите им?

# 543
  • Мнения: 434
Има списъци с децата по азбучен ред, и Т мин ги смениха като отидох 2 път, вече бяха други.

# 544
  • София
  • Мнения: 13 749
Ясно, благодаря ти! Hug

# 545
  • София
  • Мнения: 5 608
Списъкът вече го има и в сайта на СМГ !

# 546
  • София
  • Мнения: 4 517
  Децата , явили се в секция "Изток", изобщо нямат резултати от ЕК. Дори и тези с максимален. Rolling Eyes Някой може ли да ми даде телефон някакъв, да попитам какво се е случило?

# 547
  • София
  • Мнения: 5 608
  Децата , явили се в секция "Изток", изобщо нямат резултати от ЕК. Дори и тези с максимален. Rolling Eyes Някой може ли да ми даде телефон някакъв, да попитам какво се е случило?

Опитай да се свържеш със стая # 1 и оттам да ти дадат тел. / лице за контакт.

02/9839214

# 548
  • София
  • Мнения: 171
Ммм..да, темата съвсем замря в тръпнещо очакване.
 В тази връзка ако сте пропуснали това полезно напомняне  Simple Smile:

http://www.smg.bg/news.php?id=115

Успех на всички млади математици, нека силата да бъде с тях...че на нас родителите вече никаква не ни остана  Laughing

# 549
  • Мнения: 1 158


Успех на всички млади математици, нека силата да бъде с тях...че на нас родителите вече никаква не ни остана  Laughing
О, сила имат те, но за какво? Моята щерка не се прибира от двора, за решаване на задачи тази седмица и дума не може да става, но може би така е по-добре. Изобщо няма вид да е притеснена, за разлика от мен, рабира се.

Успех и спокойствие на всички и от мен.

# 550
  • София
  • Мнения: 13 749
Успех на децата!!!
Ще гледаме да не попадаме в задръстване  Wink Wink Wink

# 551
  • Мнения: 3 164
Успех и от мен на младите таланти!
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 552
  • Мнения: 3 164
А има ли списъци на самите деца с рейтингите им?
Аз за миналата година видях в сайта на Алек/дано не бъркам името, това е един татко с дете, учащо в СМГ/ Peace

# 553
  • Мнения: 1 158
Децата , явили се в секция "Изток", изобщо нямат резултати от ЕК. Дори и тези с максимален. Rolling Eyes

Има ли развитие вече?

# 554
  • София
  • Мнения: 13 749
А има ли списъци на самите деца с рейтингите им?
Аз за миналата година видях в сайта на Алек/дано не бъркам името, това е един татко с дете, учащо в СМГ/ Peace

Става дума за реалните рейтинги в СМГ. Питала съм преди да видя как изглеждат списъците на децата. Wink

Общи условия

Активация на акаунт