Прием в СМГ след четвърти клас-ІІ част

  • 279 217
  • 1 657
  •   1
Отговори
# 570
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Труден тест, за подробните задачи съм със смесено мнение. Искал е допълнителни листа и за двете, писал е по всички подточки. Чернови нямаме / т.к. не му е стигнало времето и е писал направо на беловата/. Чакаме критериите и се надяваме да е изкарал достатъчно точки за прием.
 Успех на всички дечица  Hug.

# 571
  • Мнения: 819
Мисля,че няма да изнесат критерии за подробните задачи.Спомням си,че преди две години направо разбрахме резултатите.

# 572
  • София
  • Мнения: 5 009
А дали има вероятност да изнесат резултатите преди 30.06. ?

# 573
  • Мнения: 819
А дали има вероятност да изнесат резултатите преди 30.06. ?
Според мен никаква вероятност преди 30.06.Все пак ще проверяват много внимателно.
Най-трудно е на децата(и на техните родители),които са на границата за прием.С този труден тест за малко време не е ясно с колко най-малко точки ще се влиза!А предполагам,че ще има и половин точки на подробните задачи за по-прецизна оценка!
Ще чакаме до 30.06.!

# 574
  • Мнения: 1 079
А някой има ли спомен от миналата година дали на публикуват резултатите на място (в СМГ) или на сайта си?

# 575
  • Мнения: 819
А някой има ли спомен от миналата година дали на публикуват резултатите на място (в СМГ) или на сайта си?
Публикуват ги на място най-напред по азбучен ред за по-добро ориентиране,а до тях и по резултат.Не знам дали ще ги качат на сайта.

# 576
  • Мнения: 1 079
10х, Mnogodetna mama.
Значи ще се виси там.

# 577
  • Мнения: 52
Темата съвсем замря Simple Smile . А струва ми се децата съвсем забравиха за изпита и за това, че са се явявали. Поне моето  Simple Smile. При всички случаи родителите се вълнуват повече. Влъщи все още упорито отказваме, всички, да проверим задачите и отговорите му - аз нямам нерви.

# 578
  • София
  • Мнения: 13 205
Доста е тягостно това мълчание...  Embarassed
Надявам се от утре темата да се оживи.
Пожелавам на всички да получат хубави новини! Hug

# 579
  • Мнения: 1 079
Чудя се през цялото време от изпита досега на какво се дължи това мълчание.
Сигурно утре темата ще се "взриви".

# 580
  • Мнения: 6 031
Чудя се през цялото време от изпита досега на какво се дължи това мълчание.
Сигурно утре темата ще се "взриви".

Всички чакат - едни с убеденост, други с надежда, а трети - да се свърши и с това вече...  Laughing

# 581
  • София
  • Мнения: 7 673
Чудя се през цялото време от изпита досега на какво се дължи това мълчание.
Сигурно утре темата ще се "взриви".
Всички чакат - едни с убеденост, други с надежда, а трети - да се свърши и с това вече...  Laughing
Миналата година не беше така.
Нямаше го изобщо това затишие между изпита и резултатите.

# 582
  • Мнения: 6 031
Миналата година сме били по-приказливи.  Laughing

Утре да се похвалите всички пишещи в темата!
Знае ли се кои госпожи се очаква да поемат новите класове?

# 583
  • София
  • Мнения: 13 205
Чудя се през цялото време от изпита досега на какво се дължи това мълчание.
Сигурно утре темата ще се "взриви".

Да се взривява, че вече... нямам нерви да чакам!  Mr. Green Ще чакам да ми се обадите по телефона и да ми кажете за мойто девойче. Аз чакам и 107-мо утре. Сякаш там се притеснявам повече  Rolling Eyes, не за друго, а защото не знам какви са били задачите и респективно как се е справила. На ОМТ знам горе-долу какво очаквам като порядък.
Наистина миналата година не е имало такова затишие, но тази като цяло математическите вълнения за всички тематични столични паралелки и СМГ хич ги няма. Аз следих и другата тема за 125-то и 107-мо и нямаше много коментари.

Мимии, аз нямам идея аз лично кой ще поема класовете. Rolling Eyes

# 584
  • Мнения: 52
На работа съм и не мога да изляза-бихте ли казали излязоха ли резултатите ?Някой може ли да ги снима?

Общи условия

Активация на акаунт