По колко време седите навън?

  • 1 694
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 028
по 1 час задължително всеки ден...само трите най-студени дни ги изкарахме вкъщи

# 16
  • Мнения: 421
1-2 часа при време, като днешното, при минусовите температури-по половин час.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 439
Излизахме в неделя и понеделник за по 1 4ас и днес сме с запушен нос. Уж добре я обли4ам да не казвам 4е я навли4ам и с 2 дебели одеяла отгоре. Аз ли нещо бъркам изнежих ли я. При минусови температури не излизаме. Какво да правя не знам.

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Час, час  и половина....различно.

# 19
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
благодаря за отговорите Laughing,ние преди 10 мин. се прибрахме,изкарахме близо 4 часа навън,днес времето беше страхотно. Hug

# 20
  • Мнения: 1 410
благодаря за отговорите Laughing,ние преди 10 мин. се прибрахме,изкарахме близо 4 часа навън,днес времето беше страхотно. Hug

Да, днес беше страхотно времето!

По принцип времето на разходката зависи от това, колко е студено навън. Като ми стане студено се прибираме. Ако времето се задържи така сигурно по 2-3 часа ще сме навън.

# 21
  • Мнения: 1 489
При хубаво време-2 часа,а при по студено около половин час.

# 22
  • Мнения: 212
по 1 час задължително всеки ден...само трите най-студени дни ги изкарахме вкъщи
И ние така, само дето стоим по 2-3 часа при хубаво време. А вчера и днес - даже ядяхме навън (храним се с АМ) и изкарахме по 4 часа на слънце   Nature Sun With Face[/color]

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Стоим по час, час и половина на вън. Когато има повече майки изкарваме и по 2 часа и половина. Зависи дали е достатъчно топло. По принцип на последък ми писна да стоим в къщи и дебна всеки удобен момент да изляза....

# 24
  • Мнения: 1 425
Ами колкото дойде, дори и като валеше сняг пак я изкарвах. Толкова много се радваше на снега. В къщи само не се седи, стяга му се душичката на детенцето.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Редовно злизаме в 13.00 и се прибираме към 16.00, на бебо му е много приятно,спи много дълбоко,аз се обличам добре за да не мръзна.В големите студове не излизахме че беше болен,но иначе бих го извела за мняколко минути. Не излизаме само когато вали дъжд или е мъгливо.Няма празно.

# 26
  • Мнения: 302
При време като днешното стоим около 2 часа, защото става време за хапване Simple Smile. Ако е по-студено по 30-40 мин.

# 27
  • Мнения: 1 370
Ако е хубаво времето, може да седим и по 5-6ч на вън. Взимам ядене, пиене и памперси и забравяме да се приберем. Но тук това може да стане само лятото Wink
Зимата излизаме рядко, защото е много студено и заледено

# 28
  • Мнения: 1 427
Ако е студено обикаляме за около 2 часа.Че то иначе сваляй-качвай количка-не си заслужава.А при хубаво време от 1 до 5 сме навън Simple Smile

# 29
ние сме навън по 2-4 часа,може и повече ако е слънчево времето,от както навърши 20 дни радина е пропуснала само около 15 дни заради хрема с температура ,дъжд,снаг,ние винаги сме навън

Общи условия

Активация на акаунт