Бременността повлия ли Ви върху секса ?

  • 3 496
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Да ти кажа честно в началото и аз нямах желание за секс, защото постоянно ми се гадеше, но сега взе вече да ми отминава и... luvbed
Между другото поспря да ми се гади, откакто започнах да си пия фолиевата киселина вечер вместо следобяд, както правех по рано

# 16
  • Мнения: 384
Спомням си ясно,че по време на бременността си имах голямо желание за секс,което обаче беше трудно осъществимо тогава и само си мислих как като родя ще си наваксам-НО,УВИ.Родих и желанието ми изчезна,а и не само моето.

# 17
  • Мнения: 2 000
И моето желание изчезна през тази бременност, а като се сетя предния път като бях бременна голяма фурия бях.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз бях така.Нямах никакво желание за секс в началото.После към 5-6 месец нещата се обърнаха и от 7 до края пак никакво. Wink

# 19
  • Мнения: 505
охооо Безпътна из4акай да дойде 5 месец та да видиш като се раздвижат хормоните кво ще става LaughingИ аз в на4алото бях таке защото ми ставашемолко лошо но после-ехеее.Но пък то корема расте ли расте и все пове4е ще пре4и  Crazy

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не ми намяла желанието през цялата бременност,даже имаше обратен ефект.

# 21
  • Мнения: 2 125
С моята безкрайно лека браменност имах ужасен апетит за секс, ама половинката го хвана шубето! Rolling Eyes
...и само се гледахме..с едно-две изключения... #Crazy

# 22
  • Мнения: 625
  Нямах желание в първите месеци,но послеееееееееееееееееее newsm53

# 23
  • Мнения: 234
Повлия,защото имах проблеми,сега желание имам,но го даваме кротко,че да не стане беля.

# 24
  • Мнения: 218
Благодаря на господ не съм била само аз... Какъв ти секс аз лежах до края, пък и желание ми липсваше. Мислех, че ще то ще се върне след раждането, но уви още го чакам... Embarassed Понякога си мисля, че имам проблем...
 Както и да е...  дано при теб нещата се нормализират. Спокойна бременност и леко раждане.  bouquet

# 25
  • Мнения: 287
Аз също нямах никакво желание за секс, но добре че мъжът ми ми влизаше в положението, а май и той намаше такова.

# 26
  • Мнения: 5 299
През цялата си бременност бях хиперсексуална. Никога преди не бях изпитвала такова желание за секс Mr. Green Мъжо се беше видял в чудо  Heart Eyes Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 992
Нямах никакво желание първите три месеца, сега ела да ме видиш Crazy Тези хормони ме побъркват, ама мъжо нещо го хвана шубето  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 280
   През първото тримесечие нямах никакво желание, и ни беше категорично забранено понеже карах проблемна бременност, а сега имам желание , но я даваме по спокойно едно че ми е притеснено заради бебето , а и да си призная с този корем не е никак удобно.

# 29
  • Мнения: 1 930
През цялата бременност имах желание за секс, но след 7 месец, докторката забрани и мъжо беше с мен в кабинета, та явно се панира и ник'ъв секс. След раждането обаче пак се отприщих  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт