Фотография за начинаещи - 9 тема

  • 25 059
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 710

4/93

ето от мен още една:)
Не разбирам защо винаги харесвам чуждите снимки повече от моите  hahaha  Rolling Eyes

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

Не разбирам защо винаги харесвам чуждите снимки повече от моите  hahaha  Rolling Eyes
И аз като теб  Mr. Green
Ей на...сега ми се прияде от твоето...имате късмет, че не съм бременна Twisted Evil

# 47
  • София
  • Мнения: 505
very nice, благодаря за насърчителните думи.


Бла Бла просто не си свикнала....за автоматичен режим...по-добре си купи хубава сапунерка.

Хера, не те разбрах. Аз имам сапунерка.

stefinka, много харесвам лавандулови снимки. В снимките ти като че ли има напрежение - бебенцето сякаш се опитва да се надигне - може би позата не му е удобна?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 423
bla_bla, защото ако ще снимаш на автоматичен режим, няма смисъл да инвестираш в ДСЛР заедно с всичките му обективи. Същата работа на авто ще ти върши и сапунерката  Peace

Така и не намерих лавандули край Варна. За днес ми се очертаваше едно служебно пътуване в южна България и се надявах пътем нещо да щракна, но се провали.

# 49
  • Мнения: 5 173

stefinka, много харесвам лавандулови снимки. В снимките ти като че ли има напрежение - бебенцето сякаш се опитва да се надигне - може би позата не му е удобна?
В началото наистина се опитваше, но като видя, че няма да я огрее, се загледа в тутуто и ѝ се стори доста вкусно hahaha.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 210
bla_bla, защото ако ще снимаш на автоматичен режим, няма смисъл да инвестираш в ДСЛР заедно с всичките му обективи. Същата работа на авто ще ти върши и сапунерката  Peace

Така и не намерих лавандули край Варна. За днес ми се очертаваше едно служебно пътуване в южна България и се надявах пътем нещо да щракна, но се провали.

Питах познат от Добрич - има по пътя за Добрич (вдясно малко преди Добрич), по пътя за Тошево, преди Славеево. Вече я берат, така че побързай  Wink

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мерси, Руми, натам пък не се сетих да обиколя уикенда  Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 635
Ето какво успях да спретна за летния проект. Извинете за чаршафа. Отивам да наваксвам със седмичните теми.


1/93 by Jill on the go, on Flickr


2/93 by Jill on the go, on Flickr


3/93 by Jill on the go, on Flickr


4/93 by Jill on the go, on Flickr

# 53
  • Мнения: 1 425
Колко много сте изписали, има доста да наваксвам. Бързам и аз да се запиша в летния проект, моите модели ми отказват да съдействат, та да видим как ще я докарам до края...


1/93 von Katia (gogigo36) auf Flickr

2/93 von Katia (gogigo36) auf Flickr

3/93 von Katia (gogigo36) auf Flickr

Надявам се довечера да имам време и да разгледам снимките по-добре!

# 54
  • Мнения: X
Привет и от мен. Срам не срам, но изпуснах две теми и май и летния проект няма да захвана, въпреки че е още в началото и сериозно се замислям... но ще видим. Много работа и почти не остава време за снимане. Или поне снимки имам, но нямам време да ги обработвам и си ги трупам в компютъра..
Добри дошли на всички нови попълнения. Завиждам благородно на тези, които живеят край морето за красивите изгреви и залези, които имате възможността да наблюдавате.. Hug
Аз тук се зарибих по изгревите и няколко дни ставах в пет, за да мога да снимам, но нямам статив и много, много не се получават, но да се запиша все пак с някаква снимка..

Изгрев, р.Арда, 18.06.2013г. by Imprevedibile., on Flickr

# 55
  • София
  • Мнения: 12 302
  Хайде и аз тук  Simple Smile
  Снимките които показвате са страхотни.
  Другата седмица пращам малките в Добрич за месец и се надявам вече да имам време да разуча апаратчето, затова и ще си ви следя отблизо  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 24
Привет!  Simple Smile
Отчет от ден 4. Simple Smile


Day 4 by Colorful Place, on Flickr

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 5 991
Аз само се записвам. На море съм и няам къде да свалям снимките. Като се върна ще показвам.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 635
Ето и по новата тема. Simple Smile


Summer by Jill on the go, on Flickr

# 59
  • Мнения: 356
Аз се самодобавих към летния ви проект, но мога ли да качвам снимки по него? Имам си за всички дни. Днешната ми е по тема послееееедни напъни за края на учебната година. Вече сънувам на нидерландски, всичките ми мисли се превеждат автоматично на нидерландски, заговарям българи на нидерландски...  Laughing Crazy Ненормална работа! Не се изненадвайте ако отлепя и тук на нидерландски да ви пиша  Mr. Green


Before the holidays by jhony_79, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт