Фотография за начинаещи - 9 тема

  • 25 056
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Записвам се в новата тема с една супер луна Wink


super moon by NikkPetrova, on Flickr

# 31
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 828
и аз с една супер луна снимана със супер китак   Blush тази вечер между другото била най-близо до земята, възползвайте, който няма хубав зуум  Mr. Green


DSC_000222 by incheto, on Flickr

# 32
  • Мнения: 7 008
Тук са облаци  Sad А имам даже 300мм. Ама в някой друг живот явно  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 356
И аз в новата тема с две снимки от днес.


Separeted by jhony_79, on Flickr

Untitled by jhony_79, on Flickr

Искам и аз да се пробвам с луната, но няма и да я видя даже   Confused Отивам да си взема душ и ако е излязла преди да си легна, ще я обстрелям.

# 34
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
И аз се записвам с един пеперуден кадър

DSC_0172_e by Dessy_Razsadova, on Flickr
Не претендира за нещо кой знае какво, но толкова можах да обработя с free онлайн програмка на некалибриран лаптоп. Тук, по Холандско снимам по-честичко, но няма как да обработвам и да качвам.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Пускам си само третия ден, а утре ще ви гледам във фликр, защото видях тук много хубави кадри.


(3/93) by Mim'sMadMoments, on Flickr

# 36
  • Мнения: 774
Дебнах я и аз луната, но се е скрила някъде...  Laughing Ще се наслаждавам на вашите.  Grinning

От  мен един колаж:


Shops and Flowers by yagodka Simple Smile, on Flickr

# 37
  • Мнения: 571
Днес не забравих да снимам  Joy
Ето и отчета:

# 38
  • Мнения: 64
Страхотни снимки показвате Hugбраво!Ето и от мен  Laughing
Лято:) by alekssergieva, on Flickr

# 39
  • Мнения: 1 080
Егати в тая лавандула, какво гъзурчене, колко снимки и накрая ни една не си харесвам, бясна съм  Crossing Arms
Пускам три броя, щото да не съм без хич, а пък и е ми е полезно да споделите опит, как се снимат малки деца. Орязани крайници, кофти кадриране, трагедия съм, ама нали затова съм тук да се излагам  Mr. Green

IMG_2288aaaaaaaa by stefinka21, on Flickr

IMG_2309vignsu by stefinka21, on Flickr

IMG_2323aasu by stefinka21, on Flickr
Моля ви проявете търпение и ми кажете кусурите  Tired
Красавицата е дъщеричката на Шушулче Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 211

От няколко дни се опитвам да снимам на режим М. Правя няколко снимки с различни настройки и една на ауто. След това, като сравня параметрите на тази снимка, която ми харесва най-много, се оказва, че тя е с подобни или със същите параметри като тази направена на ауто режим.
На автоматичен режим апаратът се опитва да снима при възможно най-добри настройки спрямо условията и обекта за снимане, това че ти успяваш да ги докараш подобни означава, че се справяш много добре. Поработи само още по фокусирането, малко практика и ще тръгнат нещата.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 635
Само се записвам в новата тема, че съм изостанала от новините. За съжаление на морето нямах нито свестен нет, нито нормален компютър, нито вдъхновение. Пльосвам нещо старо и ще се опитам до края на седмицата да наваксам със седмичния проект и да се включа в летния. Имам много нужда да снимам всеки ден.


IMG_0850 by Jill on the go, on Flickr

# 42
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 828
с интерес следя летните ви проекти. и на мен много ми се иска да се включа, но ми се струва, че няма да се оправя откъм време. а на тези, които се наемат за годишни направо шапка им свалям.
при мен август се очертава да е по-свободен и най-вероятно ще започна месечен. вчера си харесах ей този, темичките са приятни, не са сложни и ангажиращи - тъкмо като за мен  Mr. Green
http://eat-spin-run-repeat.com/wp-content/uploads/2012/07/August … -DayChallenge.jpg

# 43
  • Мнения: 774
Малко стрийт от мен:


colourful Simple Smile by yagodka Simple Smile, on Flickr


Strawberries ) / Ягодииииии Simple Smile by yagodka Simple Smile, on Flickr

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

DSC_8946-1 by anton.slavi -hera, on Flickr


The waitress by anton.slavi -hera, on Flickr

Аз пак леко съм се развихрила...ама леко де.
Мимс завиждам ти за плажовете...пустите...красивите.
Бла Бла просто не си свикнала....за автоматичен режим...по-добре си купи хубава сапунерка.

Е да не забравя и моите двама от трима...ама се олях малко тук

Ден 172 - Two of three by anton.slavi -hera, on Flickr

Дадох си на заем 50-ката и преоткривам 85-цата, която стои само в дисагата и си я разнасям ей така за спорта Joy сякаш са ми малко другите багажи.
Нещо лавандулите не ме привличат

Общи условия

Активация на акаунт