Любители на Котки Тема 75

  • 36 935
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Стейси, как са венците? Оздравя ли вече мацинка?
HugПреди една седмица си я гушках Милканчето-венците са си все така червени, по-добре от преди де. Нещо като застой на това състояние е. А може би щеше да е още по-добре, ако майка ми успяваше да ги промива с вода за уста! Thinking Иначе има апетит, играе, изглежда добре. Hug

МисНели, пак си избрала готин гиф! Laughing

Като ми се заредят снимките ще разгледам и данъците-интернета в квартирата е ужас! Twisted Evil

Касита, Пух е царствено красива! Но най-вече ме впечатли колко е любвеобвилна! Много ги обичам такива добрички.

# 46
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това е последното бебче, което остана да търси дом. 3 от бебетата вече имат нов дом и любящи стопани. Това е изтърсачето, момченце на 1м. вече. Той е идеалния домашен любимец, който не прави бели и обича да се гушка и да мърка. Играе много внимателно с нас, а със сестра си играеха много грубо, често се чуваха писъци от болка. Но към хората е много внимателен и нежен. Мърчо го игнорира, много харесваше момиченцето, може би защото си приличаха. А ето и снимки:

Много е сладък, а очичките му стават все по светли.

# 47
  • Мнения: 6 274
Много красиви котета имате, момичета! Hug
В интерес на истината, много ми харесват всичките (не го казвам, за да ви "четкам" Laughing, това е истината), а си спомням, че преди години съм виждала доста грозновати животинки из нета Rolling Eyes, но пък за тях винаги ми е ставало жал. Confused
От доста време насам, обаче, виждам само красоти! Heart Eyes

Изключвам само котката на една моя близка роднина, която скоро си я купи, като даде луди пари за нея, а мен просто ме нокаутира! smile3544
Котката е "сфинкс" и е потресаващо грозна, милата!
Да ме прощават собствениците на тези същества, но наистина ми е жал за тях!
Мисля, че по- грозно животно никога не съм виждала! ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 802
Какво ще рече свинкс- нали не е от онези из фейсбук-вечно намръщените..Някой спомена, че било болест newsm78

# 49
  • Мнения: 6 274
Какво ще рече свинкс- нали не е от онези из фейсбук-вечно намръщените..Някой спомена, че било болест newsm78

Ето това нещастно същество:

# 50
  • Мнения: 1 338
Какво ще рече свинкс- нали не е от онези из фейсбук-вечно намръщените..Някой спомена, че било болест newsm78

Ей това е породата сфинкс - аз вече съм изказвала мнение за нея  Whistling

# 51
  • Мнения: 1 802
 Stop

Ей това не мога да го разбера ooooh!
Нито има какво да мачкаш, да ти е пухкаво,но  може би ги блазни това, че няма косми newsm78 или да са интересни.

и колко струва това чудо?

# 52
  • Мнения: 4 292
Много красиви котета имате, момичета! Hug
В интерес на истината, много ми харесват всичките (не го казвам, за да ви "четкам" Laughing, това е истината), а си спомням, че преди години съм виждала доста грозновати животинки из нета Rolling Eyes, но пък за тях винаги ми е ставало жал. Confused
От доста време насам, обаче, виждам само красоти! Heart Eyes

Изключвам само котката на една моя близка роднина, която скоро си я купи, като даде луди пари за нея, а мен просто ме нокаутира! smile3544
Котката е "сфинкс" и е потресаващо грозна, милата!
Да ме прощават собствениците на тези същества, но наистина ми е жал за тях!
Мисля, че по- грозно животно никога не съм виждала! ooooh!

Ее,Джул,недей така-аз пък толкова да ги харесвам тези сфинксове! Въпрос на вкус,смятам,че има много характер в тях Heart Eyes Ако не се гледаха трудно,щях да си взема такава

# 53
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Явно има хора, които харесват сфинкс, брахоцефали, късокраки и всякакви умишлено търсени малформации! То затова и ги развъждат де.

Обичам и грозните котки, не може всички да са красиви, но уродствата предпочитам да се отбягват при развъждането.

# 54
  • Мнения: 6 274
Ее,Джул,недей така-аз пък толкова да ги харесвам тези сфинксове! Въпрос на вкус,смятам,че има много характер в тях Heart Eyes Ако не се гледаха трудно,щях да си взема такава

Аааа, аз не съм казала да не си взимаш! Wink
Но на грозното красиво не мога да кажа, аз съм честна и си казвам това, което мисля, така че, ако в един момент се сдобиеш с такова... хм, хайде да го наречем създание, не ми се сърди, ако кажа, че ми идва доста грозна! Wink

# 55
  • Мнения: 945
Ох, Estell, страхотна душица Hug

Мъжът ми каза, че повече няма да ме води по зоомагазините, че не мога да се отлепя от котенцата за осиновяване Grinning Толкова са сладки муцунки и все си мисля да взема още едно Grinning

# 56
  • Мнения: 6 274
Мъжът ми каза, че повече няма да ме води по зоомагазините, че не мога да се отлепя от котенцата за осиновяване Grinning Толкова са сладки муцунки и все си мисля да взема още едно Grinning

А аз пък съм си самоналожила забрана! Stop
Иначе няма да мога да се въздържа някой път и накрая ще ни изгонят от квартирата! ooooh! Laughing

# 57
  • Мнения: 4 292
Ее,Джул,недей така-аз пък толкова да ги харесвам тези сфинксове! Въпрос на вкус,смятам,че има много характер в тях Heart Eyes Ако не се гледаха трудно,щях да си взема такава

Аааа, аз не съм казала да не си взимаш! Wink
Но на грозното красиво не мога да кажа, аз съм честна и си казвам това, което мисля, така че, ако в един момент се сдобиеш с такова... хм, хайде да го наречем създание, не ми се сърди, ако кажа, че ми идва доста грозна! Wink
Дами,красотата е мн относително и абстрактно понятие. Simple Smile.Понякога точно това грозното,което придава характер е търсено
Нека не спорим за това,кое е красиво и кое уродливо,моля.Темата е толкова приятна.  bouquet

# 58
  • Мнения: 6 274
Няма, разбира се! Peace
Това, че дадено нещо е грозно за мен, не значи, че задължително трябва да е грозно и за останалите.
Аз само споделих моето мнение. Peace

# 59
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравейте и от нас!

Мис Нели, благодарсти за новата темичка.
Много са ми милички и любими семейството на броя!
А всички останали пухчета - де да имах възможност да ги намачкам ...

Ние вчера пътувахме и ето за данък снимки от пътуването:

Мърчо - Сурикатчето


Чочо си прекара този път цялото време на задното стъкло, върху масичката за лаптопа

Общи условия

Активация на акаунт