СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г.

  • 32 351
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 54 444
Добро утро ! Hug

И аз не спах спокойно ! Crazy
Дано по-рано имаме инфо , че ми се пукна душата ! Wink

# 361
  • Мнения: 1 516
 Добро утро и от мен!

Сега е наш ред - на ранобудните " Чучулиги", да поемем дежурството от незаспиващите " Сови" Joy

Ако, както пише Ганис, се чака МинистЕрката да каже "Да", за да се публикува класирането, трябва да се въоръжим с търпение. След поредния гаф с публикуваните нови програми по Литература, жената много ще внимава какво се пуска на сайта на МОН. Mr. Green

п.с. Клисарова ще е гост в сутришния блок на БНТ...

# 362
  • Мнения: 30
Добро утро и хубав ден, момичета! Simple Smile

 

# 363
  • Мнения: 63
Добро утро! Все още няма нищо на сайта. Успех на всички дечица.  Peace

# 364
  • Мнения: 4 936


п.с. Клисарова ще е гост в сутришния блок на БНТ...
Добро да е утрото на всички мами и дечица!

Тази бяла птица не зная дали искам да я виждам изобщо...

# 365
  • Мнения: 63
Има ли определен час, за излизане на резултатите от класирането?

# 366
  • Мнения: 2 084
Добро утро. И аз като пълен идиот да задам 1 въпрос :
Нали в сайта за проверка вх.номер е шестцифрения номер от сл.бележка на детето за явяване на НВО? В момента след въвеждането на този номер и ЕГН излизат само резултатите от НВО. Rolling Eyes Shocked Close

# 367
  • Мнения: 1 203
И аз се присъединявам към горния пост Embarassed Точно къде трябва да се въведат ЕГН и входящия номер? В сайта на МОН, нали?  Thinking

# 368
  • Варна
  • Мнения: 30
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Добро утро момичета!
Един щастлив и усмихнат ден за всички да е днешният!

Форумските деца винаги успяват!!!


На правилното място въвеждате. Просто не са активирали все още класирането.

# 369
  • Мнения: 30
http://7klas.mon.bg/
Входящият номер е седем цифри.

# 370
  • Мнения: 1 203
  bouquet
Да попитам още нещо- на вашите деца беше ли издадено Удостоверение за преместване, издадено от директора на изпращащото училище? Виждам, че го искат при записване newsm78

Последна редакция: ср, 26 юни 2013, 07:37 от elian

# 371
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен.Стискам палци на всички нас
А това номерче което ти г  дават от училището-гнездо каква роля играе.Нашето е двуцифрено?

# 372
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Колкото да се знае някакъв ред и ако си пропуснал нещо да им дадеш, да им е по-лесно да те търсят, затова е номерчето.
Хайде, мъничко остана. Следобед темата да се изпълни с доволни мами Simple Smile

Елиан, като отидеш до новото училище да се записвате, ще ти дадат бележка, с която да искаш отпускно от старото училище.

# 373
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.Стискам палци на всички нас
А това номерче което ти г  дават от училището-гнездо каква роля играе.Нашето е двуцифрено?

Вероятно само при проблеми със заявлението. Иначе номера, който се въвежда е от предния път  - този с който видяхме оценките.

# 374
  • Мнения: 30
Този номер, който имате от училището-гнездо, е номерът, с който сте входирани там. И при нас е двуцифрен.
Проверката в сайта на МОН става с входящия номер от служебната бележка с оценките от изпитите и трябва да е седемцифрен.

Общи условия

Активация на акаунт