СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г.

  • 32 372
  • 748
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 936


Елиан, като отидеш до новото училище да се записвате, ще ти дадат бележка, с която да искаш отпускно от старото училище.
понеже ,явно, е различен реда за отпускните мисля да пратя сина да иде в 'старото у-ще' и да си посика отпускното, ако не му дадат -явно ще каратме по каналния ред: ново - старо -ново...

# 376
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен момичета  Hug
Последните дни бях плътно залепена за форума  Simple Smile
И аз като всички се вълнувам, на моменти ме хваща параноята, че детето няма да се класира на нито едно от желанията си   Grinning

Пожелавам на всички мами и техните дечица много слънчев, усмихнат и пълен с положителни емоции ден !  bouquet

# 377
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Добро утро и от мен!!!
 Не остана вече, пожелавам на всички много търпение и дано довечера имаме поводи да се похвалим!!! smile3501

# 378
  • Мнения: 1 206
 Лейди, мерси  Hug

# 379
  • Мнения: 54 630
На нас не ни дадоха никакъв номер от гнездото ? Crazy

# 380
  • Варна
  • Мнения: 30


Елиан, като отидеш до новото училище да се записвате, ще ти дадат бележка, с която да искаш отпускно от старото училище.
понеже ,явно, е различен реда за отпускните мисля да пратя сина да иде в 'старото у-ще' и да си посика отпускното, ако не му дадат -явно ще каратме по каналния ред: ново - старо -ново...

gold__, звъннах вчера в старото у-ще и ми казаха, че ще дават "удостоверенията за преместване" без бележка от новото. Там на място се попълвало заявление от родителя, че ще запишеш детето в еди си кое у-ще и това е един вид гаранция за тях, а и с това заявление може да се търси отговорност от родителя, ако не е спазено това, което се заявил.

# 381
  • Мнения: 4 936
поне ще вземе въпросното заявление и после ще го изпратя с него обратно - да си спестя малко разтакаване

# 382
  • Мнения: 2 087
Да току що преброих 7 са цифричките.В момента гледам БНТ но не чух анонс за интервю с Клисарова.Някой чул ли е в колко часа ще е интевюто? Може и да съобщи в колко часа ще качат  1 -вото класиране на сайта. bowuu Tired  bouquet

# 383
  • Варна
  • Мнения: 30
Не знам дали навсякъде е така. Звънни един телефон и ги питай какво искат и в какъв ред.

# 384
  • Мнения: 30
На нас не ни дадоха никакъв номер от гнездото ? Crazy

Не мисля, че е фатално. Това е едно малко, хвърчащо листче с печата на училището-гнезо. Вътре е посочен номер и дата на подаване на документите.

# 385
  • Мнения: 4 936
.Някой чул ли е в колко часа ще е интевюто? Може и да съобщи в колко часа ще качат  1 -вото класиране на сайта. bowuu Tired  bouquet
Всичко е качено! Чакат само г-жата да обикколи телевизиите за да активират сайта!

Програмистите са бесни, че са си 'извадили душите' за да въведат всичко на време, вчера до  към 15- 16 часа са проверявали и отмятали и от тогава чакат някой да каже: пущай!

# 386
  • Мнения: 0
Добро утро мили и нетърпеливи мами!
Хубав и усмихнат ден!   bouquet Сбъдване на всички желания  Grinning Grinning Grinning

Някой знае  ли от колко часът започва  работното време на служителите в РИО? Днес те са ми най - важни.........

# 387
  • Мнения: 151
Добро утро. Може ли да попитам ако се стигне до второ класиране губи ли се мястото от първото? И възможно ли е да отпадне детето изобщо от класирането, поради липса на места?

# 388
  • Мнения: 18 009
Успех на всичките ни дечица  Heart Eyes Останаха минути  Confused

# 389
  • Мнения: 16
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт