СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г.

  • 32 382
  • 748
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Добро утро. Може ли да попитам ако се стигне до второ класиране губи ли се мястото от първото? И възможно ли е да отпадне детето изобщо от класирането, поради липса на места?

Не се губи мястото от първото.Но задължително се отива в у-щето,където детето е прието на 1во за да се подаде заявление за участие във 2ро класиране.И ако на 2ро не е мръднало напред ,се записвате там,където е прието на 1во. Peace

Хайде,вижда му се края! Всички деца-геройчета и мами да сме най-щастливите днес и да закрием кампанията подобаващо! Party

# 391
  • Мнения: 2 087
Добро утро. Може ли да попитам ако се стигне до второ класиране губи ли се мястото от първото? И възможно ли е да отпадне детето изобщо от класирането, поради липса на места?
Не не го губи може само да се качи на по горно желание. newsm78

# 392
  • Мнения: 151
Добро утро. Може ли да попитам ако се стигне до второ класиране губи ли се мястото от първото? И възможно ли е да отпадне детето изобщо от класирането, поради липса на места?
Не се губи мястото от първото.Но задължително се отива в у-щето,където детето е прието на 1во за да се подаде заявление за участие във 2ро класиране.И ако на 2ро не е мръднало напред ,се записвате там,където е прието на 1во. Peace


Благодаря. Успех на всички!

# 393
  • Мнения: 3 164
Я, колко ранобудни пиленца има тук Laughing
За мен това беше поредната нощ , която не ми донесе спокоен сън CrazyДано е последна! Praynig

# 394
  • Мнения: 24 467
Ха, честит ви 26-ти!  Laughing

Влизам на бач и по обяд се надявам да изляза и да ме чакат резултати. Ха пък дано!

# 395
  • Мнения: 74
Има има , а мойто пиленце спинка сладко ,сладко..... а аз не съм мигнала почти.Бебето го мъчат и зъбки та за какво да спя Simple Smile

# 396
  • Мнения: 3 164
                        настъпи за истината ден
                               тъй важен е той за мен.
                            наградата си днес голяма
                                  посвещавам аз на мама,
                              която в радостни и тъжни дни
                                        неотлъчно до мене бди.
Crazy
                             
                              bouquetУспех на всички деца!  bouquet

# 397
  • Мнения: 1 552
.Някой чул ли е в колко часа ще е интевюто? Може и да съобщи в колко часа ще качат  1 -вото класиране на сайта. bowuu Tired  bouquet
Всичко е качено! Чакат само г-жата да обикколи телевизиите за да активират сайта!

Програмистите са бесни, че са си 'извадили душите' за да въведат всичко на време, вчера до  към 15- 16 часа са проверявали и отмятали и от тогава чакат някой да каже: пущай!

Интервюто щяло да е след 9 ч.

# 398
  • Мнения: 636
Толкова сме нетърпеливи майките, че останахме без сили.
Успех на всички........................ Praynig

# 399
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132

Интервюто щяло да е след 9 ч.
По коя ТВ?

# 400
# 401
  • Мнения: 3 164
apk, bibia, blanc, Boiana, ddani, Dezzzi, elin12, ellis, hihche, izi55, Kami74, kokor4eto, Mama7, Maria_15, marinaps, maxinka, Minera, mucunkata333, nadezhda96, renibs, Roh Alby, rosena0811, slon, strela, tji, vera@beni, veselapopova, vladi75, ziakarolina, есен, камъче, Пиратка (+ 13 Скрит/и) и 99 Гости преглежда(т) тази тема.

едва 9 е.... Shocked

# 402
  • Мнения: 40
apk, bibia, blanc, Boiana, ddani, Dezzzi, elin12, ellis, hihche, izi55, Kami74, kokor4eto, Mama7, Maria_15, marinaps, maxinka, Minera, mucunkata333, nadezhda96, renibs, Roh Alby, rosena0811, slon, strela, tji, vera@beni, veselapopova, vladi75, ziakarolina, есен, камъче, Пиратка (+ 13 Скрит/и) и 99 Гости преглежда(т) тази тема.

едва 9 е.... Shocked

тези 13 скрити сигурно са от РИО-татата  Laughing

# 403
  • Мнения: 4 447
 Hug
Шони, аз се опитвам да работя, ама все насам ме влече... Joy
Голяма работа ще свърша днес!

Да поздравя децата на Русалка и Палето за страхотните резултати в у-ще! Все така да продължават!  bouquet
Пале, на патерица - честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав!

Успех днес на всички! Hug

# 404
  • София
  • Мнения: 607
успех на всички деца днес и много радост на техните майчета.  Peace

Имам едни такъв въпрос излиза днес класирането и си приет по Н-то желание което естествено не те удовлетворява , но все пак се чудиш дали имаш шанс по нагоре или да се записваш .
Къде излизат баловете и таблиците на всички училища  в Интернет , защото на мен това ми е важно . Tired

Общи условия

Активация на акаунт