Отговори
# 30
# 31
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Всичко му отива на нашето момче, че даже и каска!
Като се замисля, май не съм то виждала някога грозен. Да е по-малко хубав на някоя снимка, отколкото на друга - да. Но да е грозен - не ми се е случвало.
А всички други съм ги виждала на снимки, на които изглеждат грозни. Даже и Брад Пит. За жените да не говорим, почти всички имат такива моменти.
А нашият винаги си е хубав. Няма ляв профил, няма десен. (нали знаете как някои имат предпочитан профил, който да снимат).
Единствените снимки, които не ми харесват, са като много млад, с грим като момиче. Е тези снимки са малко смущаващи.

# 32
  • Мнения: 3 371
Права си - всичко му отива !  Peace Даже и бакенбардите ала Буги барабата, дето му ги бяха заформили по едно време в Кузей !  Laughing

# 33
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Права си - всичко му отива !  Peace Даже и бакенбардите ала Буги барабата, дето му ги бяха заформили по едно време в Кузей !  Laughing
Да, да! Много си ни е хубав. Жалко, че скоро ще гледаме само стари кадри. Свикнах веднъж седмично да се любувам на хубавото му лице. То не само лицето, де, целият си е хубав.

Дано наистина през новия сезон  да има нов сериал, че да си го гледаме.

# 34
  • Мнения: 3 371
Права си - всичко му отива !  Peace Даже и бакенбардите ала Буги барабата, дето му ги бяха заформили по едно време в Кузей !  Laughing
Да, да! Много си ни е хубав. Жалко, че скоро ще гледаме само стари кадри. Свикнах веднъж седмично да се любувам на хубавото му лице. То не само лицето, де, целият си е хубав.

Дано наистина през новия сезон  да има нов сериал, че да си го гледаме.

Хем ми се искаше да си почине малко, ама не знам как ще изтрая без него ! Да почва да снима от януари - стига му е лятото !  Mr. Green

# 35
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Права си - всичко му отива !  Peace Даже и бакенбардите ала Буги барабата, дето му ги бяха заформили по едно време в Кузей !  Laughing
Да, да! Много си ни е хубав. Жалко, че скоро ще гледаме само стари кадри. Свикнах веднъж седмично да се любувам на хубавото му лице. То не само лицето, де, целият си е хубав.

Дано наистина през новия сезон  да има нов сериал, че да си го гледаме.


Хем ми се искаше да си почине малко, ама не знам как ще изтрая без него ! Да почва да снима от януари - стига му е лятото !  Mr. Green

Ми да! 6 месеца почивка - малко ли е? Има и за отмора време, и за образование, дет се вика и да се ожени има време.


Госпожата, нищо не казваш за Берен в Щастливи заедно. Гледа ли поне малко, да видиш как изглежда съвсем млада?

# 36
  • Мнения: 3 371
Аааа, сакън !  Naughty Няма време за сватба сега !  Joy Joy Joy Да почива !  Wink

Светле, нищо не казвам, защото не съм имала време да гледам. Но една дружка ми ги е свалила и ще ги гледам, когато изляза в отпуск, надявам се още от началото на месеца !  Peace


# 37
  • Мнения: 11 987


 Hug

Кога ще се жени Къванч newsm78

# 38
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142


 Hug

Кога ще се жени Къванч newsm78

Спокойно, няма да се жени. Госпожата не дава, каза, че му е рано. Не му било време още.

Отново имаш страхотен подпис! Винаги харесвам подписите ти.

# 39
  • Мнения: 11 987


Пак ли госпожата не дава  Crossing Arms,Горкото момче,ще си остане все така едно скромно,грозно, самотно маникенче Sick


Светалчо Wink

# 40
  • Мнения: 3 371


 Hug

Кога ще се жени Къванч newsm78

Спокойно, няма да се жени. Госпожата не дава, каза, че му е рано. Не му било време още.

Отново имаш страхотен подпис! Винаги харесвам подписите ти.

Славенка,  Heart Eyes подкрепи ме, джанъм ! Рано му е още на момчето !
Светле,  Hug пък и нали трябва да одобрим момето, един каст да му спретнем, дет се вика! Laughing

# 41
  • Мнения: 11 987
Скрит текст:

Аз вече съм я избрала...морска...нашенка.... Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 371
Скрит текст:

Аз вече съм я избрала...морска...нашенка.... Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 1 012
Сакън, дами! Малък е още! Той и тате му не дава Stop

# 44
  • Мнения: 3 371
Много съм разочарована от финала на Кузей-Гюней, направо ме е яд !  Crossing Arms
Дип, че е много красив на тези снимки, та да му се прекълъмя малко !  Mr. Green





Терзи, Heart Eyesблагодаря, джанъм беним !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт