Разделно хранене 54

  • 47 452
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 999
Eeeeee blaithy крайно време беше да се появиш на хоризонта  Joy
Хайде да си жива и здрава и успешно завършване Mr. Green Heart Eyes

Мурка да е живо и здраво момчето и леки вълнения ви пожелавам  Mr. Green  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 999
Е хайде де! Mr. Green
На кафе, поне Joy


# 17
  • Мнения: 2 724
Ми хайде  Laughing.
За чадърчето и другите екстри-другия месец  Grinning.
И да не е само кафе, мятам нещо свежо Wink...

# 18
  • Мнения: 11
Здравейте! Приемате ли новаци?
От скоро се стремя да се храня разделно. Освен това и следя калории. Имам няколко килца за сваляне и съм напълно сигурна в успеха. Mr. Green
За сега не се сещам за въпроси, но 100% и такива ще има...за сега само "запис", да следя страхотната темичка.  bouquet

# 19
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте! Приемате ли новаци?
От скоро се стремя да се храня разделно. Освен това и следя калории. Имам няколко килца за сваляне и съм напълно сигурна в успеха. Mr. Green
За сега не се сещам за въпроси, но 100% и такива ще има...за сега само "запис", да следя страхотната темичка.  bouquet
добре си дошла   bouquet да видиш колко добри домакини сме моля кафенце и за всички разделни душички

# 20
  • София
  • Мнения: 336
Ох, не мога да се събудя Joy hahaha Joy.
Ай, добро утро Hug.
Не знам Дъндито к'ви илачи ми препоръча, ама тия дни ставането сутрин е мисия невъзможна Laughing, а може и от времето да е Crazy.
Да изразя скромната си радост по случай появяването на блейтитуsmile3508 newsm44 newsm68 yesyes sohappy  superuu. И да идва по-често, кво се праИ Hug Mr. Green.
Успешно завършване на дипломната Hug.
Мурка, мерси за кафенцето Hug.
last_breath - добре дошла и успех  bouquet.
Тая седмица съм много примерна откъм хранене, отивам да си ям овесените ядки Flutter.
Лек ден  bouquet.

# 21
  • Мнения: 2 999
ауууууууу и аз не мога да ставам в последните дни сутрин  Joy

ХепитУ сега пък на ДъндитУ илачите  hahaha, пиле шарено - то трябва и да се спи, нали сме говорили по този въпрос Joy 8 часа имаш ли пълноценен сън? Joy Ти сега няма ли да кажеш дали се оправи и днес трябва да докладваш каква е микробиологията и да пуснеш и в понеделник нови изследвания Joy
Мурка страхона гледка Joy Mr. Green
last_breath  прочети блога и инфото там, погледни рецептите и си избери една таблица и следвай нея  bouquet
хайде цунки и гунки

# 22
  • Canada
  • Мнения: 277
Благодаря за приветствията ви Прекрасни!
Ех, 4е е хубаво да си в Родината  Flutter
Ве4е съм в Пловдив, големи разходки правим всеки ден, направо без крака останах - ама така е като сме свикнали все на кола, сега ще си носим последствията  Tired
Никакво време нямам за компютъра
4естити  празници на вси4ки празнували! Бъдете живи и здрави!
Сръбвам от лятното кафенце на Мурка и из4езвам...
Гуш, гуш, гуш  Hug Hug Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 336
Дънди, следобяд ще ида да ги взема и веднага ще ви докладвам Mr. Green.
Йонито - много весело изкарване на родна земя Hug. А до кога сте тук?

Допълвам си поста, за да не ставам досадна -  Flutter микробиологията ми е чиста Mr. Green newsm44. Дънди, обичкам те много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

Последна редакция: пт, 28 юни 2013, 15:47 от happysmile

# 24
  • България
  • Мнения: 490
охо имаме си нова темичка и нови момичета
ама така е като изчезвам за дни и седмици
не ми се пишеше,но ви четях понякога момичета
честито на всички имали повод да почерпят,много здраве и щастие от сърце
при мен новото е че съм на 90дневната,завъртях една четворка и съм ок
това ми е любимия режим
с разделното хранене се отпускам много и оплесквам нещата
сега съм на вълна море-аз искам в Поморие,а милото в Равда
изтекоха ми очите да чета и гледам,че и за кучето хотел търсим
Мурка знам,знам веднага ще кажеш хайде на Созопол...но няма как,а и ще почиваме може би началото на септември точно за моя рожден ден
може и на бързо един подпис в гражданското да драснем хаха колко му е
ако имате впечатления от тия два града пишете давайте акъл,че ми писна да ровя и да си купя малкото свободно време
сега прегръдки на всички и обещавам често на се разписвам
хубав ден момичета

# 25
  • Мнения: 5 138
Брееее викам си тия се уляха от почиване и не пишат, а то имало нова тема  ooooh!
блейка голяма
Хапвам си царевичка и ви изчетох
честито на всички с поводи и само здраве и късмет желая
Галя че ти си ми френд във фейса от две години бе душа
Тренировките в домашни условия ми се отразяват очень харашо
даже повече мускулна имам кога тренирам у дома отколкото във фитнеса
Днес платих почивката, края на август Созопол хотелче на Хармани  Heart Eyes
Роси в Поморие е много хубаво и е пълно със къщички и хотелчета по 20-25лв на вечер, ще ви хареса, в Равда плажа е малък но пък септември е спокойно така че няма да ви се пречка народ в краката  Hug

Айде бай, довечера съм в Марково на РД
От май месец съм всяка седмица на РД и съм -3кг  Party Party Party
Юли и август няма да има такива поводи та се надявам да съм -6кг  Mr. Green
че в Созопол дебели не приемали
водещата причина да избера хотела да е на първа линия не бе удобството да ида до плажа, колкото да ставам рано да тичам по брега  ooooh!
мъжо вече ме нарича Фифка, галено от фитнес  Mr. Green

# 26
  • България
  • Мнения: 490
Нерви в кой хотел отсядаш в Созопол?

# 27
  • Мнения: 5 138
Нерви в кой хотел отсядаш в Созопол?
Феникс

# 28
  • TX
  • Мнения: 590
Йонито добре си дошла   bouquet newsm51 на родна земя
Роси  Hug на мен лично Поморие по ме радва от Равда, но впечатленията са ми отдавна така, че не са меродавни ...и аз се жених на рожденния си ден  Wink
Нерви в кой период си в Созопол ние сме от 30 юли до 9 авг. и ходим на плаж смокиня, веселие най ми е любим Хармани ми идва въз пренаселен ....е на днес бяхме на Болата на север от носа Калиакра, прекрасен залив ама друго си е при пясъчните лилии  Laughing и бяхме всички мноооого тематични на мидената ферма  Mr. Green
аз и да се скъсам нещо не смъквам ама имала си крушката опашка нещо хормончетата бесуват и от това ще да е рече доки, но сега се надявам след вече започнато и лечение да се нормализират нещата та белким се вкарам и в ред.

# 29
  • Мнения: 5 138
Добро утро  Laughing
снощи сгазих лука естествено , тази сутрин май пак  newsm78 крема сирене с хляб разделно ли е
ама после като му ударя една яка тренировка за горене на 1000калории , половината да изтрая и съм парцал отвсякъде уникална е .
Мурка ние сме последната седмица на август тогава никъде не е пренаселено  Hug

Общи условия

Активация на акаунт