Разделно хранене 54

  • 47 487
  • 720
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 724
И аз така  Mr. Green.
Нещо я позакъсах с коремни болки - по-точно в лявото подребрие.  Ходих на лекар и май ще се окаже колит. Та ме сложиха на диета ,която твърде не ми харесва, но ще я спазвам известно време, пък да видим. С нова прическа съм - отървах се от чадърестата си отвратителна коса. Сега съм убавица от класа   Joy.
Ходих и на очен лекар, защото напоследък бързо ми се уморяват очите -сдобих се с рецепта за очила за четене и компютър. Ех, старост- нерадост, какво да се прави  hahaha.

# 61
  • София
  • Мнения: 336
Добър ден Mr. Green.

Алексче, какво ти включва диетата? Варени картофи ли Joy? Бързо да ти минава, тия болести са от ядове Naughty. Искам снимка с прическата, пък Heart Eyes!
Дънди, само с Бу ли ще минеш Crossing Arms, липсваш ми Hug.
Днес последен работен ден преди отпуската Crazy. Другата седмица заминаваме за Гърция, планирам да лежа, спя, ям, пия разделна гръцка бира...  Flutter.
Хубав ден от мен  bouquet.

# 62
  • Мнения: 5 138
Joy Joy Joy Joy Joy
К`во искаш дееее закусих шоко стафиди 100гр.
............с леко намирисващо пуешко  Sick чакам резултата
Еми, най-много да изчистиш и пуешкото, и шоко стафидите Joy hahaha Joy.
Старите дрехи - т.е. вече влизаш в такива, дето преди не са ти ставали ли? Mr. Green
Неееее нося си старите оширочели защото ще си купувам нови като заслабна още
ама виж ти ме подсети септември като си ида при мамини да си взема двата момински чувала любими дрешки дет си пазя седем години и да започна да ги намушвам вече крайно време е леко ще съм демоде ама пък ще съм фиданка хо хо хо
След две вечери от зелен фасул кило надолу хепи хепи хепи.

# 63
  • Мнения: 2 724
Хепинце- бяла диета, душко. И всичко, което обожавам, ми забраниха! #Cussing out Е може ли лятото да не ям домати, а??? Че това ми е основното хранене бе, хорааааа, картофи, ориз ,каши маши - тинтири -минтири Rolling Eyes.  Май сама ще си съставя менюто- на принципа на отхвърлянето. Днес си обелих два домата за обяд и с парче скумрия на скара се чувствам перфектно.
Снимка ще има като си дойде детиту, тогава тя ще ме снима. Аз не се справям с автопортретите, навирам го този фотоапарат и всяка бръчица ми излиза  hahaha .
Само ще кажа, че чадърът вече го няма и сега съм нещо подобно на това, малко по- дълга :

http://www.schwarzkopf.bg/content/dam/sk/de/home/styling/frisure … ie_13_280x360.jpg
Нерви, браво бе, момиче, само така !

# 64
  • TX
  • Мнения: 591
аууу къде сте бе

# 65
  • Мнения: 2 999
ауууу тук! Joy

Ама поне аз лично много работя, както всяко лято  Joy

# 66
  • Мнения: 2 724
Ауууу, и аз съм тук, но няма с какво да се похваля .
То човек да не тръгне по болници ooooh!, накрая ще си тури въжето  hahaha....

# 67
  • Canada
  • Мнения: 277
Привет ПрекрасниHeart Eyes

От 3,4 дена сме  ве4е в Канада, ама сме като зомбита. Тук ни посрещна адска жега + висока влажност и  #Crazy #Crazy #Crazy .....и още не сме се адаптирали с 4асовата разлика, а сме ве4е на работа и ела да ни видиш   Sick Sick Sick хеле пък аз ....не мога да вляза в крак с домакинските си задължения -нали бях гостенка и нищо не съм пипала  ooooh!
Ваканцията в Бг ми мина като миг, уж толкова много време имах. Съжалявам, 4е нямах време да се видя с никоя от вас  Sad
Страхотно си изкарахме, видяхме се с много приятели, ка4ихме по няколко кила(7,8кг) от редовно хранене на калори4ни и неразделни комбинации...но пък мнооооого вкусни, ама карай .....
Йонито беше на върха на айсберга, по4ти не й видях о4ите- все беше навън да играе с децата и категори4но отказваше да ходи с нас по гостита, разходки и т.н. Ходеше даже два пъти в седмицата на "родни" хора с братов4едите й, даже имаше у4астие в един събор  bowuu
Като си насмогна със зада4ките ще ка4а снимки в фейс-а.
Оставям ви, денят запо4ва при нас....
Голямо ГУШ ! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 68
  • Canada
  • Мнения: 277
Ехооо, Прекрасни моми4ета!  Hug
Във ваканция ли сте вси4ки? По моренца и планини?  newsm78
Алекс, върви ли бялата диета? Детенце дойде ли си?  Heart Eyes
Хепито я следя по фейс-а, яде там разни безобразни морски дарове и пие само разделна бира  Flutter
Дънди , много работиш бе 4овек. Като се върнахме и си видях прозорците (които са за миене) веднага се сетих за теб  Laughing Да те питам от къде този ентусиазъм да миеш прозорции,.... аз само като ги преброя и се отказвам бързо, бързо..  Hug
Нервакова , може ли и аз да гледам сним4ици плийз   Hug
Хайде на кафенце моми4ета  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 999
Дзак  Joy

Йонито Joy ммм даааа - няма начин, защото мен си ме чакат така или иначе Joy Пропусна ли да ги измия веднъж в годината - забрави Joy после нямат измиване Sick
Да ти кажа и моите като ги преброя ми става лошо, ама няма начин hahaha Дори във Финско са двойни, което значи колкото се вижда още веднъж по толкова hahaha Май ме амбицираш да ги смятам колко са hahaha
Иначе да, сега се работи и към края на годината също ни е доста натоварено. Ще почиваме сигурно за 5 дена, което за нас си е напълно достатъчно. Важното е да имаме време да спим пълноценно.
и аз я гледам ХипитУ какви ги върши Mr. Green
Алексче май на морето като гледам.
Цунем ви и бягам, че работа ме чака.

# 70
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Йонито, жалко, че не успяхме да се срещнем, а така ми се искаше...
Hищо де, друг път, може пък да ми се отвори път към вас ,знае ли човек  Laughing.
Дъндинко ,още не съм на море, чакам си детето -на 24 юли ,а на 26 живот и здраве ще се топнем в моренцето.
И какво ви трябваше да пускате мухата за прозорците -отивам да ги броя  hahaha ,като прибавя една доста солидна бройка огледала, направо съм за завиждане  hahaha.
Бялата диета вече не е толкова бяла .По-добре съм. само дето в момента си имам двоен ечемик на окото. Аз съм така - не боледувам дълго време и после си ми го изкарва през носа -мъ ша са оправя де  Joy. Надявам се за почивката да съм добре.
И къде сте другите, хайде влизайте да се похвалите с нещо, малко да живне темата .
Мятам по кафе и се заемам с упражнения .

# 71
  • Мнения: 2 999
Дзак   bouquet

Алексче браво на теб душо златна Heart Eyes Какво са те нападнали гадостите теб  Sick бързо да ги разкарваш, че ей къде е 24  Mr. Green
И ние ще ходим на море за 5 дена вчера стана ясно края на август  Party
Алексче брой душо брой Joy много са ти, аз поне знам  Joy на острова при нас са точно толкова също Joy тукашните са много високи и широки Joy
иначе  при нас лятно настроение не ни липсва въпреки ангажиментите, което е супер, ако може да е така по принцип - да ви кажа зимата хич даже не я обичам. Може сняг и студ за малко само около Коледа и после ако зависи от мен - лято ей такова, като сега. Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 336
Добър ден Mr. Green.
Завърнах се Laughing.

Тъй, хубаво беше, починах си Flutter. В офиса ме зарадваха с приятни новини, финансови Joy. Седмицата тръгва добре, затова ще ползвам настроението и минавам на строго разделно, че съм се ошишкавила леко Joy.
Алексчо, да се оправяш Hug. Не остана до 24-ти Party.
Дънди, Йонито Hug и аз ви следях hahaha.
Хубав ден и седмица  bouquet.

# 73
  • Мнения: 786
Еее,добре де ....И аз се завърнах,даже и една седмица стаж извъртях Mr. Green.Ама ми излезе през носа почивката.Защото колежката беше излязла в отпуска и аз веднага на пънгала на МАХ.
Малко бях отпуснала каишката на морето,но добре имаше кантар и се взех в ръце о време.Ам сега едно тридневно детоксче и съм готова Laughing
Иначе сме добре,Децата са едни послушнииии.....Матюшо започна всеки ден да вкарва по 2-3 нови думи и вече е по-забавно да разговаряш с него.А как занася баща си ,не е истина.Един ден нещо му подвиквам "мило,мило "  и Матюшо само това и чака.Мини ,замини и го бъзга "мило,мило ".Пукаме се от смях Joy
Аз започвам пак малко антицелулитни процедури,че от миналото лято остана някоя друга браздичка Laughing
Мисля от 01.08 да направя и Богородичните пости и да взема да поспра сладкото,че....Напоследък пак се пристрастих #2gunfire
Та това е в кратце  у наше село.
Хайде до скоро и приятна седмица на всички  bouquet

# 74
  • Мнения: 553
Привет ,сладурки!  Hug
Моята почивка свърши и от утре на бач  Mr. Green хубаво беше ама свършииииииииии -добре си е на моренцето  Wink ,но да си призная вечер ни беше малко студеничко ,а уж бях подготвена пък се оказа ,че не съм чак толкова  Crossing Arms Важното е ,че нямаше болни и настроението беше на макс. А що се отнася до яденето -то на почивка човек ако не отпусне -къде другаде -макар на мен не ми се отрази май  newsm78 още не съм се метнала на кантара де.
Алексче , честита ти нова глава и бързо да минава това чудо дето се бориш с него(колити ,ечемици) -неприятно ,но ще се справиш  Hug
Хепи, добре си си дошла -само аз ли  не гледам снимки от разделните  бирички  Sad
Дънди, абсолютно съм съгласна за зимата брррр хич да я няма ,няма да ми липсва освен по коледните празници  Wink
ВяраВики, ще падна с твоя сладур - ама нека се учи от сега  Hug няма лошо  Laughing
Хубав ден ви желая и лятно настроение с прекрасни почивки на който му предстои!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт