Разделно хранене 54

  • 47 524
  • 720
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Хилоууу, хилоуууууу и от мен, идвам пак да почерпя.  Mr. Green Приключи се то с моето учене, минаха предаването и защитата на дипломната работа, вече официално съм дипломиран инженер.  bowuu Съвсем официално от сряда, де, когато ще си получа свидетелството. По този повод и наште ми идват на гости утре.









На разпускащите и настройващите се на тази вълна - приятно нищонеправене.   grinning039 
При мен иначе всякакви планове липсват, продължавам да си работя където бях още месец, и междувременно трябва да ми просветне нещо на тема кандидатстване за работа, изнасяне и т.н. ....

# 76
  • Мнения: 2 999
Ехееееее blaithy- тУУУУ ЧЕСТИТО ПИЛЕ ШАРЕНО!
БРАВО, БРАВО, БРАВО!
Много успехи ти желая от сърце без значение какво ще правиш, къде ще ходиш и как ще го редиш този твой живот от тук нататък  newsm51 smile3521 newsm10

# 77
  • Мнения: 5 138
Блайтитууу честито, много ме кефиш затова ти желая кариерата да ти е по мед и да се прочуе името ти и като ти се прочуе си спомни за нервачката от РХ темата и я почерпи наживо  Mr. Green
Разделна съм, разделна съм ама не съвсем   Joy Joy Joy
Закусих прясно мляко с микс от ядки и семена с мед,
ама с тази закуска издържам до обяда и имам пауър да тренирам имам си мускули на ръцете , чакам плочки на корема  hahaha

# 78
  • TX
  • Мнения: 593
Блайти   bouquet огромен букет и от мен, и аз съм инженер (машинен) и зная какво ти е коствало докато сложиш точката на инж.
прегръщам те силно и ти желая успех и дръзновение и скорошна професионална реализация

# 79
  • Мнения: 1
Блайтитууу, честито и от мен!Желая ти реализация, която да ти е по сърце!  bouquet

# 80
  • Мнения: 786
Ха ЧЕСТИТО колежке Wink. Само ние машинните инженери си знаем каква е мъка туй допуски и сглобки Mr. Green Ако ти е било присърце инженерството - такава и работа да си намериш.
По мое време като се кажеше жена-инженер и....до тук ! Та така аз се преквалифицирах по неволя покрай бизнеса ни на счетоводител.Но все пак имам моменти, в които гордо се напъчвам че разбирам от техниката.Ми то накъдето да се обърна родата все техничарчета.Та и в мойта кръв тече жИлязна кръв Laughing
Иначе сега съм се забучила в сметки и....Ама хайде стига.Днес съм на гола вода ,ама нещо започват да ми треперят мартинките.С нетърпение чакм утре заран да заръфЪм плодчетата Laughing
Хайде спорен ден на всички разделни душици Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте Mr. Green.
блейтинко, моята голяма гордост си ти Hug Честито и много успехи, удовлетворение и работа Mr. Green
Я виж как покрай почерпката всички се събраха Joy, а аз с бухалки ги плаша Mr. Green. Явно трябва да сменя тактиката hahaha.
Алексчо, броиш ли вече часовете Hug Heart Eyes?
lusia, прати ми на съобщение как си във фейса и ще те добавя Mr. Green.
Аз, таковата, вчера попрепих Mr. Green. Сега ми е лошу Crossing Arms Naughty.
Чакам да мине един час и отивам да си лежа Laughing.

# 82
  • TX
  • Мнения: 593
Момичета имам питанка Confused: сусамов тахан консумирате ли и как
Аз отскоро по една кафяна лъжичка натюр  2 пъти в първата половина на деня така заменям закуската, че много ми е трудно да си наложа да закуся. Чудех се дали да не си направя микс ленено семе +тахан +мед +канела+пчелен прашец,  ама меда и тахана става ли  newsm78
Лусия можеш да се пратиш и при мен на ЛС


# 83
  • Мнения: 0
Благодаря, благодаря  Crazy
Да внеса уточнението, че никога не съм имала мераци за инженер, нищо че нашите и двамата са. Завършвам архитектура, което е минало покрай инженерството ....  hahaha, но по неизвестни за мен причини получаваме такава титла, след това след минимум 2 години стаж - "архитект".
Наистина се оживи темата (то аз не че я следя много-много напоследък). Извод - ще се постарая повече поводи за почерпка да вадя.  Mr. Green

Мурка, за сусамовия тахан, аз си го ям отскоро ей така без нищо, или със салата примерно. В комбинация с мед го ядат вкъщи сутрин на гладно, по препоръка на зъболекарката. Вече дали се връзва с разделното хранене - не знам. newsm78

# 84
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Каква хубава новина, за почерпката нямам думи!
blaithy, честито   bouquet! Пожелавам ти успешна кариера !
И да не забравиш да почерпиш днес  Joy.
Сега вече ще знам към кого да се обръщам за помощ, ако реша да строя  Laughing.
Хепинце, броя ги тези часове и аз не зная откога, вече ми се свърши търпението ,но още малко и ще си я гушна .Моля се всичко да е наред  Praynig.
lusia, благодаря, вече съм почти добре, днес съм на контролен преглед и се надявам да изненадам докторката с отлични резултати и да не ми се налага да пия лекарства - не съм им фен  Laughing.
А ечемика вече не ме боли, но едно връхче си стои на долния клепач и явно се чувства добре там  hahaha.
Някой запознат ли е с доброкачествените образувания на дебелото черво - как се лекуват ,какви са прогнозите и тнт... Не се отнася за мен, но съм обезпокоена за едни приятели. Sad
Мурка, таханът съдържа голям процент мазнини и мноооого други съставки, но ти нали няма да се храниш с него ,а ще си хапваш по лъжичка ... Мисля ,че няма да ти наруши режима, особено ако го хапваш на гладно .
Оставям ви, че днес имам доста задачки .

# 85
  • TX
  • Мнения: 593
веднага си вземам от ароматното кафенце на Алексчето  Laughing  Heart Eyes като си дойде детенце и всички неразположения ще се ипарят
Добро утро на всички разделни душички  Hug Hug Hug разписвам се докато челядта спи, че като станат започва екшъна
добра раздумка се получи  Laughing Laughingхубав ден

# 86
  • София
  • Мнения: 336
Ха, добър ден  bouquet.
Алексчо, желая ти страхотни мигове с прекрасната щерка, чакам снимки от моренце Hands Clap. Пристигна ли вече?
Мурчо, с какво се забавляват дечурлигата през ваканцията Crazy?
Блейти, важното е че си инж. Joy. На мен лично ми липсваше в темата Hug. И чакам новинки по оня въпрос Thinking Joy(любовния)...
Аз май няма кво да кажа Mr. Green.
Хубав ден  bouquet.

# 87
  • TX
  • Мнения: 593
....
Мурчо, с какво се забавляват дечурлигата през ваканцията Crazy?
...
ха да ви разсмея малко цитат на Вики, търси я приятелка
" аа няма сега да играя, сега мама има гостенка, после ще си оправям стаята, в 12, 30 ще обядвам и после ще чета 3 часа...абе ще играя след 16,30 ако имам настроение"....
 Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 2 724
Хепинце, довечера ще я гушна, мило.
Ей сега ми се обади от летище Виена - пак имало проблем с полета - нямало места ,щели да я компенсират ,ако пътува с по-късния полет, дъра бъра ........ #Cussing out!
Добре ,че не е вързана в устата, отворила я и явно е била повече от убедителна, та са и намерили място. Щели да я компенсиран с 250 евро  Rolling Eyes.А тя им отговорила, че от предишния гаф още си чака парите от неосъществения полет, а за компенсацията изобщо не се знае дали ще я платят...
Ех, няма оправия ,напоследък много гафове по тези летища...
Мурка, оправно си е детето, спор няма - и планове си има и си ги следва  Laughing.
Та така ,сега тръпна в очакване -дано няма повече проблеми Praynig!
Току що ми се обади- качва се на самолета. Дано всичко е наред, ех, майчино сърцеее....

# 89
  • София
  • Мнения: 336
Току що ми се обади- качва се на самолета. Дано всичко е наред, ех, майчино сърцеее....
Всичко ще е наред, слънчо Hug.
Много ни е готина и оправна Алексчо, с всичко ще се справи Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт