Разделно хранене 54

  • 47 460
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 86
Никога не се срамувай да питаш!Това не е срамно и човек се учи,докато е жив,цял живот!Аз в момента ползвам тахан от сусам и лен.Интересно ми е да опитам и орехов и лешников.

# 706
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
А защо не пробваш ето това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763194.0 За седмица се вмъкнах в панталони, които не можех да закопчея.

# 707
  • TX
  • Мнения: 590
алексче  Hug по това време от чайчето ще се възползвам , благодарско
тахана и аз отскоро го открих правя си бъркоч от тахан, истински мед, ленено семе, пчелен прашец и канела за разкош всичкото това объркано и по 1 лъжичка по някое време около слетобеда  ми се пада малко преди да въртя велото, че дори и ми хареса
Иванджелина споменала си за семето на авокадото, консумирам го  с ленено семе поръсено и  ми е хубаво, също и в салата рендосано  . Обаче се замислих newsm78 аз ли нещо не разбрах семето му как го ползваш
 

# 708
  • Мнения: 86
алексче  Hug по това време от чайчето ще се възползвам , благодарско
тахана и аз отскоро го открих правя си бъркоч от тахан, истински мед, ленено семе, пчелен прашец и канела за разкош всичкото това объркано и по 1 лъжичка по някое време около слетобеда  ми се пада малко преди да въртя велото, че дори и ми хареса
Иванджелина споменала си за семето на авокадото, консумирам го  с ленено семе поръсено и  ми е хубаво, също и в салата рендосано  . Обаче се замислих newsm78 аз ли нещо не разбрах семето му как го ползваш
 

Не си разбрала нещо.....дано аз да не съм написала нещо погрешно,говоря за авокадото и за семената,а не за семето на авокадото Laughing

# 709
  • Мнения: 2 545
 hahaha Доста зор ще види, ако реши да изяде семето на авокадото.

# 710
  • Мнения: 2 999
Здравейте сладурки!   bouquet

Как е настроението?

Хайде да ви метна едно сутрешно кафе  Mr. Green

                 


Чета си ви редовно, но времето ми е кът в последните 10 дена, така че само ви наблюдавам без да се включвам.

Целувам ви всички до скоро!
 Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 786
Еххх,пристигам със снежни целувки Heart Eyes
Затрупа ни на балкана и така ми беше хубаво,ама....Трябваше да си тръгваме.Като децата съм зажадняла за сняг.
Та като ви чета с това авокадо и много ви се радвам.В къщи задължително го режа вечер в салатата.А Матей / вече така си вика / Simple Smile го яде още "сурово".Едва издържа да го обеля.Някой път го правя с извара на пастетче,макар че не е много режимно Embarassed
Иначе за тахана - скоро си купих на Балчо :пълнозърнест и с лен.И забелязах че е направен от сурово семе.А предишния който си купувах беше от печен и понякога ми горчеше.Като го прегорят Simple Smile
Иначе една идейка и то мен.Магданоз,слънч.семки,зехтин,сол.Става чудно пастетче.
Хайде пак ви оставям малко,да видя АГРАТА,че нивата ни чака Mr. Green

# 712
  • България
  • Мнения: 490
хайде завръщам се от 90 дневната пак при вас момичета
прекъснах я по средата и отчитам едни -2кг и няколко см
от седмица две не закусвам явно ми втръснаха плодовете
мисля като алекс да включа домашно млекце около 200мл за закуска
ще наблягам на протейните особено вечер
и водата трябва да за люба с голяма страст
пия в 3 в 1 и съм в голяма чуденка с какво да го заместя за сутринта и късния следобед

# 713
  • Мнения: 478
Здравейте!
От около месец се храня разделно,съвсем ново е за мен,четох доста неща,но и доста въпроси имам,чета главно рецептите от 1-вата страничка,но някои от съставките не съм сигурна че мога да комбинирам,и имам следното питане,за утре съм си купила спанак,в една от рецептите пише,че може с картофи и яйца?а сирене или извара?
Благодаря предварително,ще се включвам редовно,за сега мисля че открих "моето" хранене,без диети!

# 714
  • Мнения: 2 724
Добро утро Hug.
 unforgiven   bouquet.
Картофи може да се комбинират с мазнина, включително сметана, жълтък .
Сирене и извара не се съчетават с картофи,  спанакът - може.
Росито ,аз от известно време пия цикория с боровинка, има и с други добавки.
Може да си въобразявам, но не ми пречи на съня и ми харесва.
 ВяраВики, хубаво е сняг през зимата, то тази годиня нямаше зима де  Laughing, но на мен вече ми омръзна  hahaha .Искам пролет, слънце ,цветя, птичи...
Dundy Sladurska Heart Eyes.
Днес съм на задушени картофки с лук и броколи .
Хубав ден на всички  Hug.
http://vbox7.com/play:4c5901c006

# 715
  • Мнения: 478
Благодаря, Алекс,сега почвам да го готвя,идеално ще стане само спанак със сирене.
Ето и моето меню за днес:
 1-ва закуска: чай от джинджифил с мед 
2-ра  една ябълка
обяд : спанак със сирене на фурна
вечеря- зелена салата с пресен лук

# 716
  • Мнения: 83
Здравейте, моля, посъветвайте ме коя книга за разделно хранене да купя (поръчам от нета) за майка ми, която не ползва компютър.

# 717
  • Мнения: 18
Здр трябва да ви прочета,и за да не ви изгубя се записвам.
Успех на всички,лек и прекрасен ден.

# 718
  • UK
  • Мнения: 4 308
Здравейте, чета ви от известно време.
Unforgiven, би ли казала как правиш спанак със сирене на фурна?

# 719
  • Мнения: 478
Честит празник,мили дами! 

Спанакът го бланширам в подсолена вода,после пресичам в студена,нарязвам на дребно,задушавам пресен лук и чесън,добавям и спанака за около 10 мин,това на тиган,после в една тавичка го сипвам със сирене или извара и пека леко на фурната,стана уникално вкусен дори и детето яде и му хареса.Леко сухичък стана,но със някаква салатка е идеален  Hug

Общи условия

Активация на акаунт