Още мъничко остана с бебче да е всяка ЮНСКА мама

  • 31 634
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 180
Оооо, ако ви трябват бебета за гушкане и дундуркане веднага предлагам и аз две - едно 4килограмово с колики и едно 10килограмово с растящи зъби. И двете са много гласовити и много подходящи за тормоз на досадни съседи.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 23
И на мен ми се гушка бебче ,ама Канари честно да ти кажа твоите вреслички не ги ща  hahaha
Мале и аз влязох във фазата "каква майка ще съм",онзи ден едно бебе така се дереше в мола,че исках да си сложа тапи в ушите или да помоля майката да направи нещо например да се разкарат нанякъде  #Crazy  hahaha  хич не мода да издържам врясъци,честно прекланям се пред вас със ревящите бебчета.А Канари на тебе не знам вярно паметник трябва да ти се издигне.
Племенниците на ММ са добри дечица,ама и те ми идват в повече някой път...абе определено не съм от тия жени,дето припадат от умиление като видят бебе или дете,даже напротив изнервям се  Shocked нормално ли е това незнам  newsm78

Дидка Бандитка  ужас  #Crazy  Joy

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 15:49 от veniva

# 62
  • София
  • Мнения: 360
Хайде и аз на бързо, че ходих до работата да оставя болничните и да почерпя, а моя малък зайко трябва да папа след малко и сигурно ще се размрънка всеки момент Heart Eyes

Kanari и на мен едната гърда ми се запушва, слагай топъл компрес преди кърмене или преди цедене, определено помага  Hug

donito81 на мен ми сложиха 2 хапчета - едното към 8 сутринтакм другото към 2 на обяд и трябваше на другия ден да ми включват системата с окситоцин, но хаповече си свършиха работата и към 7 вечерта бях с 4 см разкритие и прекрасно конракции по думите на докторите  Peace а преди хаповете бях с 2 см при това те станха с "малко" помощ
И успех утре мила  Heart Eyes

`Bobby` ще припадна с теб, друга за разплод викаш а  hahaha ми права си, то еднам на едн осе навиват хората, ТМ иска 4  hahaha

KutcoPile , Veni_Vivi честити бебпци, да са ви живи и здарви и много да ви радват  Hug

Аз да кажа - много ни мъчат колики, цяла нощ е едно мрънкане, плач и гърчене... ужасно е...
Иначе Димито е любител на акането извън пампито  hahaha процедурата е следната - сваляме пампито, мием гъзенката, мажем с крем за подси1ане, оправяме пъпа и хоп аки на повивалника, и айде отначало... даже вчера след къпането това упражнение се повтори 3 пъти  hahaha уж го изчаквам, помагам да пръцка и т.н. обаче си е друго да си ака човек на въздух  hahaha

Цунки от мен  Hug Hug Hug

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 324
Благодаря на всички за инфото милички, стискайте палци утре, аз ще гледам да се включа от болницата, когато е удобно Simple Smile
Интересно е, че преди малко ставайки от сън и отидох да пишкам, избърсвайки се по хартията остана ръждив оттенък, а да не говорим, че след прегледа още ме наболява междукрачието :
Бобиии, тоз твоя мъж ме разби, що не му предложиш следващото да го роди той  Joy

# 64
  • Мнения: 321
 donito81 успех утре...вижда му се вече края и за теб.Скоро ще се гушкате и целувате! Hug  bouquet
А с Мм това бебче нали го "раждахме" двамата и той толкова се е въодушевил,че на всеки се хвали как присъствал и прерязал пъпната връв...изобщо бебе треска го тресе човека.  Laughing шегата на страна ,но един съвет от мен - не оставайте с едно детенце ако няма здравословни причини за това разбира се. Толкова е хубаво когато къщата е пълна с деца.Трудно е ,но пък е страхотно. Hug

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 324
Благодаря Боби, напълно те подкрепям, ние сме 3 деца и наистина въпреки, че със брат ми имаме 1г и 2м разлика, а със сестра ми 10г е много весело, все беше лудница в къщи и живот и здраве с мъжа ми ще работим и за второ Simple Smile

# 66
  • Мнения: 13
Честито на новите мами! Да са им живи и здрави бебчовците и много да ги радват.   bouquet
Аз много съм пропуснала докато бяхме в болницата, така че все още наваксвам с материала. Още малко да се осъзная какво се случва и се надявам да се включвам по-активно  Hug

# 67
  • Мнения: 23
Bobby и аз и ММ искаме 3 деца задължително...аз доста се надявах на близнаци,ама няма от къде за съжаление...мисля,че България е една от малкото страни,където доста голям процент от семействата остават с 1 дете.Аз съм едно дете,и винаги съм искала да имам братя и сестри....да не  говорим,че са доста големи егоистчета самите деца  Grinning

# 68
  • Мнения: 100
честито на новите мами и бебоци!
Дидка-бандидка и моята дъщеря много се събужда през нощта,ако и дам вода ще изпие цялото шише,за това и давам да суче,но за 9сутринта кърма не остава и оттам цял ден дохранвам.Незнам как ще свикнем да не ядем през нощта,иначе през деня си поспива доста-ако съм с количката на разходка.Много и харесва да спи там,да видим коя вечер ще я измия и ще я вкарам вътре,за да спи цяла нощ.

# 69
  • Мнения: 0
Хахахаххаах... направо ме разбивате... Канари, съгласна съм, дай малко да се поупражнявам ама не обещавам кога ще ги върна щотоо и мен във всеки момент ме чака  Mr. Green аз имам брат и сестра близнаци, бях на 6 години като се родиха, мама казва, че доста активно съм участвала в отглеждането (въпреки много да не си спомням  Grinning) така че можеш да ми имаш доверие  Mr. Green

Донито, стискаме палци всички  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 714
Начи и аз исках трето преди да родя-питай ме сега Laughing не знам кво трябва да ме удари за да си променя решението...
Относно рева,да не ме разберете погрешно,но аз мн мразя чужди деца и бай-вече деца в кафета и заведения-пищящи бебета и особено 3-4 годишни досаждащи и пищящи без надзор. Не са ми симпатични и обикновено като съм навън бих искала да съм на спокойствие. Сега малко почнах да влизаме положението на тия майки-и те душа носят и те искат кафе Sad -ако нямат помощ,какво друго да правят.по тази причина само като си помисля да изляза някъде и си представя всички писъци идващи от нас,просто се отказвам.
Васи,ще ти дам по-кротката-тя може като се събуди и евентуално да не зареве отмах кат сестра си а 5 мин да се взира в небитието-ама да знаеш изнервиш ли я-до там си-такъв писък наддава,че сигурно и мъртвите се стряскат.
Венива, как е ръката? А кво стана с раждането?нали уж тапата падна?
Алексче, компресите не ми понагат и обикн нямам време,но зелето е ок-аз си имам една зелка в хладилника за спешни случаи...

# 71
  • Мнения: 10
 здравейте Simple Smile
непиша,но ви чета редовно Hug
напоследък Дани мн плаче като се чипкаме,незнам защо   Sad

# 72
  • София
  • Мнения: 6 180
И ние с мъжът ми искахме три деца, ама това беше преди да се роди първото. Тя като се роди и като видях колко е ревлива и как не спи по цели нощи, се навих на второ, като си мислех, че ще е по-кротко, ама той се очертава същия ревлъо.  Mr. Green Третото отпада, макар че мъжът ми вика, че след 4-5 години съм щяла да забравя бремеността, раждането и ревовете и да се навия. Да-да.  Crossing Arms Не съм спала нормално от 2 години, като ми се очертават поне още 2-3 да не спя и после пак да мина през всичкото това, не мерси.  Tired Да не говорим, че на второ секцио никога не бих се подложила.
Елица79, моята дъщеря до 7мия си месец през деня спеше само в количката и то като я бутам напред-назад, изтъркахме паркета в хола.  Laughing

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 18:49 от Дидка-бандитка

# 73
  • Paris, France
  • Мнения: 285
`Bobby`, браво на мъжа ти - така трябва. Wink Ние с моя се майтапим, че докато не направим 5 деца, няма да се успокоим. И който ни пита колко деца искаме, отговорът е - 5 минимум! Сега след като и родих леко, нищо не може да ме уплаши. Даже като почна да си правя планове докога ще си остана вкъщи преди да тръгна на работа, и той ме пресича и ми вика: "малкия като проходи, почваме второто и така до 5, никаква работа!" Wink Приказвам си ги и аз едни, ама ще видим колко ще съм натоварена с едно, пък ще му мислим, до годинката има време.

Алекс, акането на въздух е хоби и на Ян, ама аз вече се научих, чуя ли лайняната симфония, поизчаквам едно половин час така, да се доизходи хубаво и чак тогава го сменям. Е, някой път се изаква без да разбера и тогава може и на 3 памперса да разнесем акото, ама... здраве да е.

И като казах памперси, много се нервя, защото от магазина с многократните ни казаха, че ще се обадят до седмица (от изписването), понеже нямали свободен комплект (ние ще наемаме за един месец, да видим каква е разликата между различните видове и да си изберем от кои да купим). Та до сега си чакаме, вече 2 седмици - никакъв помен от обаждане. И междувременно купуваме еднократни пелени, никога не съм предполагала, че става въпрос за такива суми!

И нещо позитивно, преди малко се върнахме от първия преглед при педиатър, малкият е наддал 2 пъти повече от необходимото и вече е с 5 см повече, което мен само ме радва и ми говори, че явно добре върви кърменето. Доки каза, че в тази възраст не може да се говори за ограничения в теглото, така че да си го храня както си знам. Вода ми каза, че няма нужда да му давам (то тук и не стават такива жеги, а и като съм му предлагала досега, винаги я плюе). Биберон-залъгалка също не понася, което според доктора е супер, няма да се налага после да го отучваме. Бе въобще, много добре мина прегледът, педи е много внимателен и с чувство за хумор.

А, забравих да кажа, Ади, мерси за новата темичка!  Hug

# 74
  • Мнения: 23
Канарче съвсем си се шашнала,бъркаш ме с някой  Mr. Green за жалост не ми е паднала тапата ,нито контракции имам.
А за ръката .... няма да я ползвам тия дни  Laughing ,мерси че попита,днеска си счупих любимия парфюм,щото реших да бърша прах с лявата ръка и много забавно се получи Banghead
Иначе и аз много се дразня на ревящи по заведенията,особено ако са по-големи и разглезени. На малките бебенца обаче им е простено,налазвай си спокойно заведенията без угризения!  Mr. Green
donito и аз стискам палци за утре,всичко да мине бързо и безпроблемно!  Hug
Дидка-бандитка щом си се навила на второ и си забравила за първото,така ще е и с третото..... и четвъртото  Joy
fashionmama ехаа браво на малкия Ян,голям мъж да порастне!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт