Тае Бо.......

  • 11 514
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
mila,bi li mi dala adresa za da si go svalq i az ,4e mi sam golqm fen na tae bo!
blagodarq ti!
Цитат

http://torrents.bol.bg/details.php?search=Tae+Bo&id=704  - торент е

  bouquet

# 16
  • Germany
  • Мнения: 2 010
LinLin, би ли ми казала след Basics коя е  следващата тренировка.
Благодаря

От тези които ги има в нета, мисля че Advanced workout, доколкото си спомням аз с него продължих

# 17
  • Мнения: 955
Аз през ноември и декември бях много ентусиазирана и го правех 2 пъти седмично и с по 2 грейпфурта на ден отслабнах 4 кг. Обаче дойдоха новогодишните трапези и аз спрях  Embarassed Сега поддържам тези минус 4 кг. и събирам мерак да почна пак.
Едно е сигурно - променя ти се настроението, връщаш си тонуса и се чувстваш страхотно. Единствено се дразня, че записа е много некачествен и звука е ужасен. Ако някой фен има линк за някой по добър запис, а не този, който е в датата да го мята насам.

# 18
# 19
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Вече data.bg е платена. Варианта е с торенти, които все още са безплатни или да намериш друг сайт от който да ги свалиш. Ако намеря нещо ще ти кача линк тук.

# 20
  • Мнения: 6 390
я да сложа този линк в повече теми, че тук много не намерих с торенти  Rolling Eyes Wink

http://ts.searching.com/search.asp?h=&query=Tae+Bo&submi … 6&submit.y=12
 от тук си свалих супер Тае Бо / торенти Peace

# 21
  • Мнения: 164
Искам да споделя,че от 1 седница тренирам ТаеБо и съм много доволна- чувствам се много добре и изпълнена със енергия,е, свалих и 2кг Laughing.Също така го съчетава с 20 мин на степера,но засега без диета.Чувствам,че мускулите ми започват си вършат работата.
Дори смятам за оставащите 6кг,които искам да сваля да започна някоя диета,но която няма точно определен час за хранене.Ако имам други успехи ще споделя. Wink

# 22
  • Мнения: 13 512
Искам да споделя,че от 1 седница тренирам ТаеБо и съм много доволна- чувствам се много добре и изпълнена със енергия,е, свалих и 2кг Laughing.Също така го съчетава с 20 мин на степера,но засега без диета.Чувствам,че мускулите ми започват си вършат работата.
Дори смятам за оставащите 6кг,които искам да сваля да започна някоя диета,но която няма точно определен час за хранене.Ако имам други успехи ще споделя. Wink
Сама у вас ли си  го тренираш или ходиш в зала с инструктор?

# 23
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
 И аз от две седмици играя в къщи Тае Бо. Зсаега резултати не мога да кажа, но определено се чувствам по-тонизирана. В момента скачам на Basic Training Bootcamp- около 55 мин. е. Пробвах Кардиото, но в него има само скачане без упражнения, а в това има и от двете и определено доста се поизпотявам. Имам и Ab Bootcamp, но то пък е предимно упражнения без скачане. А има доста да поскачаме, за да станем като мацката с микрофончето! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 666
 МНого ми харесва защото е интензивно играя го за да поддържам форма - за отслабване сигурно става ако пазиш диета аз обаче си хапвам стабилно

# 25
  • Мнения: 164
Цитат
Сама у вас ли си  го тренираш или ходиш в зала с инструктор?

У дома си тренирам,свалих си го от нета.то е 29 мин и затова го съчетавам със степер.
Дори мисля, че случих с него,защото е с по-добро качество от другите,които също си свалих.Имам 5-6 различни видове на Били Бланкс

# 26
  • Мнения: 83
Преди няколко години мъжа ми направи такъв курс по Тае-бо (никой още не го знаеше) и той ме помоли да се включа само за "масовка" на първите тренировки,но толкова ми хареса,че до ден днешен си го играя и в къщи.Смятам се за голям фен.
Понякога го пускам за да си изкарам яда и да си изхвърля негативните емоций и адреналина.Често се бия с Били Бланкс Mr. GreenТаакива крошета му надавам................ Laughing

Обичам го!
Много добре оформя точно женските места,бедра,задник,ханш,ТАЛИЯ.
За бюста не мога да се похваля,че аз и без тва много си нямам Hug

# 27
  • Мнения: 128
Аз  си скачам тае-бо вкъщи! От един месец съм се хванала сериозно и всеки ден си правя тренировка! Ами резултата е смайващ за един месец съм свалила 15 см от корема си, с което много се гордея!
  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 190
Аз също съм си свалила 8 минутната серия на Тае Бо, обаче нещо много съм несериозна, правила съм го 2 пъти до сега Rolling Eyes
Обаче смятам да го започвам сериозно Peace

# 29
  • Мнения: 82
Здравейте на всички!
Аз също много съм запалена по Тае Бо,но ме притеснява нещо... кърмя и се притеснявам да не ми спре кърмата от натоварването.Затова и не смея да започна.Какво ще ме посъветвате,дали пък не мога опитам с някоя не толкова натоварваща серия?Или трябва да изчакам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт