ЕДИНАДЕСЕТОКЛАСНИЦИ

  • 75 866
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София-Младост
  • Мнения: 23 372
Ако съм в София и аз бих дошла, но още не мога да кажа със сигурност.

# 691
  • София
  • Мнения: 62 595
и аз за момента съм за. Ще се радвам да се видим.

# 692
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ще дойда, дано да не забравя))

# 693
  • Мнения: 14 436
Ще ми бъде приятно-предния ден поемам ангажимент да ви напомня и да направя резервация. Hug

# 694
  • гр. София
  • Мнения: 4 785
Ще дойда и аз! Много ще се радвам да ви видя!  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 62 595
ДанО да се познаем! Мен това най ме е страх.

# 696
  • Мнения: 14 436
Не ме разсмивай-то красотата на душата е непреходна Hug А ,и отдалече се усеща Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 14 436
Утре-05,06,2015г. след 18,00ч. на ул."Верила"№3-градината,моля заповядайте Hug Моля,пишете дали ще дойдете ,за да  знам за колко човека да направя резервацията.
Благодаря!
Хубав и успешен ден!

# 698
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Сосче, аз смятам да дойда с най-малката лудетина ... Може би само за 1/2 час, за да ви видя ... ще преценя на място, в зависимост от това как се държи едногодишното Simple Smile

# 699
  • гр. София
  • Мнения: 4 785
Чудя се да каня ли дъщерята?  newsm78 Някое друго детенце ще идва ли с майка си /освен малката на Почти безобидн@/?  Grinning

# 700
  • Мнения: 14 436
Покани я,то темите за разговор все са около децата,така че ще и е интересно. Hug

# 701
  • София
  • Мнения: 3 118
Sause Baus, благодаря за напомнянето!  Wink

Момичета, ще се радвам да ви видя, дано не ми изникне нещо непредвидено!

Leila, може би ще взема малката ми дъщеря ( бъдеща първокласничка Wink), но надали дъщеря ти ще се развълнува много от такава компания Laughing. За десетокласника е изключено да дойде с мен. Joy

# 702
  • София
  • Мнения: 3 118
Момичета, изникнаха разни неща и няма да успея да дойда. Съжалявам!

# 703
  • Мнения: 2 274
Как изкарахте, момичета? Аз покрай сесията нямам време за комп и забравих, че си говорихме да се видим. Едва сега си погледнах мейла и видях, че имам ЛС от Sause baus!. Много ме е яд, че не погледнах по-рано и не можах да ви видя и да си поприказваме!

# 704
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
benightedHug Ами изкарахме супер Simple Smile Аз отидох уж за 10-15 мин. с бебето ..., а тя си седеше в количката и откарахме до 20 Simple Smile Другите останаха Simple Smile Имахме си и една 10-класничка сладурана Simple Smile Другия път - ще "викам" с големи букви и червен цвят, че да не забравяте и да дойдете повече хора  Wink

Общи условия

Активация на акаунт