LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 285 424
  • 1 040
  •   2
Отговори
# 825
  • Мнения: 610
Колебая се между https://www.lipovon-bg.com и http://www.lipovon-bulgaria.com/.

Моля за отзиви ?

# 826
  • Мнения: 212
Аз очаквам моя от lipovon-bg.com
Надявам се да е работещ продукт Simple Smile

# 827
  • Мнения: 64



Ето така изглежда оригинален липовон. Без кодове за проверка. Всичко което е с различен етикет и опаковка е фалш..
от кой сайт е поръчан ?

# 828
  • Мнения: 64
Колебая се от кой сайт да поръчам http://lipovon.net , https://www.lipovon-bg.com/ или някой друг ???

# 829
  • Мнения: 95
Колебая се от кой сайт да поръчам http://lipovon.net , https://www.lipovon-bg.com/ или някой друг ???
Вторият сайт Simple Smile

# 830
  • Мнения: 3
Здравейте,искам да попитам нещо ,на 21г съм, тежа 53кг ,1,60см висока,искам да стана 47,48кг. Коя таблетка да поръчам от 15капсули или 30?пия доста вода на ден около 3-3,5литра и гледам да се храня по 1път на ден ,но не да се натъпча ,а нормално хранене,просто се ограничавам в храненето.И от сайта www.lipovon-bg.com ли да си го поръчам оригиналния продукт? Simple Smile Благодаря ви предварително! Blush И също да споделя,че наскоро научих за този продукт ,не съм го пробвала до сега,имам ниско кръвно и от време на време ми прилошава,ще има ли проблем да го консумиран?

# 831
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Здравейте, от днес започнах да пия липовон. Ще споделя мнение, но ако някой пие може да споделяме заедно. В темичката не се пише често като гледам. 🙂

# 832
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Здравейте,искам да попитам нещо ,на 21г съм, тежа 53кг ,1,60см висока,искам да стана 47,48кг. Коя таблетка да поръчам от 15капсули или 30?пия доста вода на ден около 3-3,5литра и гледам да се храня по 1път на ден ,но не да се натъпча ,а нормално хранене,просто се ограничавам в храненето.И от сайта www.lipovon-bg.com ли да си го поръчам оригиналния продукт? Simple Smile Благодаря ви предварително! Blush И също да споделя,че наскоро научих за този продукт ,не съм го пробвала до сега,имам ниско кръвно и от време на време ми прилошава,ще има ли проблем да го консумиран?

Аз пия от днес по едно хапче сутрин около 10 часа. Днес почти не съм яла. На обед малко салата и сега ще измисля нещо. Така като не съм гладна ще си направя някакъв лек режим на хранене. Ако мога да пиша на Ти пиеш ли ги и как се чувстваш?

# 833
  • Мнения: 8 749
И аз си поръчах , но от фб страницата Перфектно тяло . Там момичета споделят чудесни резултати .
От понеделник го почвам , имам рожден ден след месец и половина и се надявам на свалени 5 кг и задържани след това . 165/52 съм в момента .

# 834
  • Пловдив
  • Мнения: 89
И аз си поръчах , но от фб страницата Перфектно тяло . Там момичета споделят чудесни резултати .
От понеделник го почвам , имам рожден ден след месец и половина и се надявам на свалени 5 кг и задържани след това . 165/52 съм в момента .

На мен ми го купиха от Пловдив, позната която го пие каза, че е истински. Аз се притеснявам да не попадна на някой фалшив. 30 таблетки 50 лева. Но днес ще го пия за втори ден и още не мога да дам отзиви. Вчера нищо не ми се ядеше иначе се чувствам перфектно не ми е лошо или нещо друго засега! Аз съм 168/60 искам да сваля 7-8 килограма. Успех на всички.

# 835
  • Мнения: 26
Момичета, реших да го поръчам и аз...отново. От сайта lipovon-bulgaria, поръчах и въобще не ми го доставиха, нито дадоха някакви признаци на живот. Някой поръчвал ли е от lipovon-bg и става ли поръчания от там.

# 836
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Момичета, реших да го поръчам и аз...отново. От сайта lipovon-bulgaria, поръчах и въобще не ми го доставиха, нито дадоха някакви признаци на живот. Някой поръчвал ли е от lipovon-bg и става ли поръчания от там.


Какво значи отново? Птобвали ли сте го? Моля да споделите ефекта след като се свалят килограми при нормално хранене връщат ли се или се задържат? Притеснява ме да не се качат после двойно...😳😳😳 Аз по принцип се храня нормално нито много нито малко. От както пия липовон изобщо не изпитвам глад. Но все пак хапвам по малко. За това питам ЗС последствията... Е то при всеки е различно но все пак, Моля споделете 🤔🤔🤔

# 837
  • Мнения: 8 749
Аз не успях да го взема моя Липовон от фб .
Имат някаква странна практика да държат пратка в Еконт само до 3 дни , и на третия - я пренасочват към друг без твое знание , само от позволението на подателя .
А получателя дали ще се разходи напразно , не е от значение .
😒😒😒😒😒😒

По нататък ще го взема явно.
ЩЕ следя вашите резултати .
Моля пишете височина - текущи кг и желани кг .

# 838
  • Мнения: 26
За моя опит с Липовон съм писала подробно в тази тема. "Отново" значи, че в началото на това лято поръчах 4 опаковки от различни сайтове, които все претендираха да е "оригинален" техния и нито една нямаше характерните за Липовон миризма, а за странични ефекти да не говорим, което ме наведе на мисълта, че явно оригиналния беше изчерпан и пробутваха на хората менте. Започнах да пия Еве Слим, с които успях да сваля само 3 кг. от желаните 6. Затова реших да поръчам отново Липовон. За съжаление обаче, никоя от вас, момичета, които пиете и споделяте за липса на глад и т.н. не ми отговори от кой сайта го е поръчала. Та такива ми ти работи. Дано някой каже все пак, откъде е поръчал тези хапчета, от които усеща ефект.

Момичета, реших да го поръчам и аз...отново. От сайта lipovon-bulgaria, поръчах и въобще не ми го доставиха, нито дадоха някакви признаци на живот. Някой поръчвал ли е от lipovon-bg и става ли поръчания от там.


Какво значи отново? Птобвали ли сте го? Моля да споделите ефекта след като се свалят килограми при нормално хранене връщат ли се или се задържат? Притеснява ме да не се качат после двойно...😳😳😳 Аз по принцип се храня нормално нито много нито малко. От както пия липовон изобщо не изпитвам глад. Но все пак хапвам по малко. За това питам ЗС последствията... Е то при всеки е различно но все пак, Моля споделете 🤔🤔🤔

# 839
  • Мнения: X
От олх от Румяна Секулова. Напиши липовон в олх и ще ти излезне първа тя. Не се занимавай с други сайтове, този е оригиналния липовон, вече карам втора опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт