LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 285 430
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 192
Аз за 2 месеца съм свалила 10кг Simple Smile
И аз - така, само че без Липовона Blush

# 931
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз също си го закупих от ФБ от страницата Перфектно тяло. Искам да попитам дали имате странични ефекти!?

# 932
  • Мнения: 1 901
Има, но са поносими и индивидуални при всеки. При мен е сърцебиене, замаяност, жажда и леко безсъние.

# 933
  • Мнения: 1 982
Извинете за късния отговор - минус 14кг за 6 месеца, но след него бях и на други фат бърнъри и детокс чай. Всичко съчетано с хранителен режим.

# 934
  • Мнения: 148
Здравейте. От десетина дни пия Липовон.Сякаш усещам някакъв ефект,поне не ми оттичат краката и ръцете, а и съм по-енергична. Обаче по принцип имам разни алергии към някои храни и откакто ги пия ми излизат пъпки, силно сърбящи и ако се изтърва да се чеша стават огромни и освен сърбящи и болезнени и оттича кожата около тях и сълзят (точно както ми стават от ягоди,гъби, шоколад...и др.),които не консумирам в момента по никакъв случай и повод.Възможно ли е да получавам алергия към таблетките?

# 935
  • Мнения: 1 901
Здравейте  от 2 седмици пия Липовон и свалих 4 кг. но го спрях защото се чувствах много зле замаяност, отпадналост, сърцебиене и безсъние.  Някой имал ли е подобен проблем? Вече 2 дни не ги пия но още съм зле, колко време след спирането още действа Липовон?

# 936
  • Мнения: 539
Здравейте  от 2 седмици пия Липовон и свалих 4 кг. но го спрях защото се чувствах много зле замаяност, отпадналост, сърцебиене и безсъние.  Някой имал ли е подобен проблем? Вече 2 дни не ги пия но още съм зле, колко време след спирането още действа Липовон?

Около 3 дни действа

# 937
  • Мнения: 1 901
А дали след това отминават гадните странични ефекти, че това сърцебиене и  умора едва ги търпя. Притеснявам се  да не би да ми останат тези ефекти и да се наложи да търся лекарска помощ.

# 938
  • Мнения: 148
А дали след това отминават гадните странични ефекти, че това сърцебиене и  умора едва ги търпя. Притеснявам се  да не би да ми останат тези ефекти и да се наложи да търся лекарска помощ.
Здравейте. Пийте повече вода. И не приемайте таблетката на гладно. При мен стана така първия ден и писах на тези,от които го поръчах. Казаха ми 30 мин след закуска да се пие. И започне ли да ми става зле да пия вода. Наистина отминава. При мен тези симптоми изчезнаха вече,но друго става и не знам какво да си мисля вече...

# 939
  • Мнения: 1 901
Наистина с повече вода е по- добре, но аз рия ро 4-  5 литра на ден откакто го пия и странични ефекти пак са налице. 3 ден не го пия , а преди малко пулса ми беше 120 при нормален 65. Това направо си е самоубийство с това лекарство и се притеснявам дали ще се отърва от гадните му ефекти.

# 940
  • Мнения: 148
Наистина с повече вода е по- добре, но аз рия ро 4-  5 литра на ден откакто го пия и странични ефекти пак са налице. 3 ден не го пия , а преди малко пулса ми беше 120 при нормален 65. Това направо си е самоубийство с това лекарство и се притеснявам дали ще се отърва от гадните му ефекти.
Аз по принцип съм с ускорен пулс(около 100), откакто го пия и моя пулс е 120,но не го усещам,което е странно. Първият ден вдигнах и кръвно близо 170,но на следващия ден след като хапнах малко сутринта и чак тогава пих таблетката ,нямах проблеми с кръвното. Но най - общо съм нервна ,което ми се струва ,че е от хапчетата...или пък от пулса. Не знам. А и в крайна сметка никой наистина не знае всъщност какво има в капсулите.Преди малко ми отговориха,че нямало как да имам алергична реакция от тях,от утре освен хляба и сладкото,ще спра и месото, млечните,яйцата и кафето и ако продължават да излизат пъпки -значи нещо наистина не е наред с тия хапчета.

# 941
  • Мнения: 23
Забравих да кажа през цялото време на прием на Липовон хапвах предимно тестени изделия и много сладко. Без спорт.

# 942
  • Мнения: 148
Здравейте , момичета. Гледахте ли сутрешния блок на Нова? Изследвали са няколко вида таблетки за отслабване. В Липовон са открили сибутрамин. Не го казаха директно,каза ,че фитнес инструкторката е приемала след бременността си таблетки,в които сега са открили тази съставка. Изгледах внимателно какво казва тя и имаше цензура,но определено се чете по устните й ,че казва Липовон. Доста се замислям дали да не занеса за тест таблетките. Спрях ги за три дни и с прием на антихистамини обривите ми спряха, после го пих два дни и пламнах пак,въпреки хапчетата за алергия. Изчетох за сибутрамина информация,повече от допустимото са му страничните действия...

# 943
  • София
  • Мнения: 11 434
Пих преди време едно хапче, не наех за какво става въпрос точно. Купих ги от страницата Перфекно тяло - започнаха студени вълни, буквално измръзвах с 3 одеяла, треперих, сърцебиене, изтръпнаха ми ръцете, не можах да спя. Симптомите продължиха 3 дни. Разбира се, втора таблетка не пих. Същият месец цикълът ми закъсня 2 седмици.
Постъпих много глупаво, препоръчаха ми ги като билкови отводняващи, които и леко потискали апетита. Не бих пила отново каквито и да е хапчета от този тип. Истината е, че ги купих импулсивно, а прочетох повече след като изпих хапчето, сега съжалявам!

Имам цяла опаковка без едно хапче, близките ми казаха да ги пусна все пак в някоя група на половин цена, да си върна поне половината пари, но аз не посмях, да вземе някой да пострада сериозно.

# 944
  • Мнения: 148
И аз от същата фейсбук страница си закупих въпросния Липовон. И дори им писах,когато започнах да получавам алергичните реакции,но те ме увериха,че нямало как да е от таблетките. Не знам как да постъпя в момента,но ако наистина има такива вредни съставки вътре,тези са за съд...


Пих преди време едно хапче, не наех за какво става въпрос точно. Купих ги от страницата Перфекно тяло - започнаха студени вълни, буквално измръзвах с 3 одеяла, треперих, сърцебиене, изтръпнаха ми ръцете, не можах да спя. Симптомите продължиха 3 дни. Разбира се, втора таблетка не пих. Същият месец цикълът ми закъсня 2 седмици.
Постъпих много глупаво, препоръчаха ми ги като билкови отводняващи, които и леко потискали апетита. Не бих пила отново каквито и да е хапчета от този тип. Истината е, че ги купих импулсивно, а прочетох повече след като изпих хапчето, сега съжалявам!

Имам цяла опаковка без едно хапче, близките ми казаха да ги пусна все пак в някоя група на половин цена, да си върна поне половината пари, но аз не посмях, да вземе някой да пострада сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт