2 АЕГ "Томас Джеферсън" - ИНФОРМАЦИЯ

  • 137 189
  • 765
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 499
Така и не разбрах, вторият чужд език от 9ти или от 10ти клас започва да се изучава?

# 571
  • София
  • Мнения: 12 019
От 9-ти.

# 572
  • Мнения: 87
На английски се учат: химия, биология, история и физика. Профилиращите предмети се учат с повече часове и учебници за профилирана подготовка. Но вие /ние/ сте по нова програма, при която 3 и 4-ти профил ще се изучават като такива в 11-ти и 12-ти клас, когато ще се учат основно прифилиращи предмети. На сайта на Испанската са публикувани учебните планове и по старата и по новата програма. Там можеш да видиш разликите.
Много благодаря а инфото. Може би ще трябва да се запозная с новия учебния план за нашия випуск като изискам да ми предоставят такъв.

# 573
  • София
  • Мнения: 2 193
И ние днес посетихме училището - девойката вече официално е гимназистка.
За тези, които се интересуват от учебниците, прилагам списъка.

# 574
  • София
  • Мнения: 2 193

Много благодаря а инфото. Може би ще трябва да се запозная с новия учебния план за нашия випуск като изискам да ми предоставят такъв.

Ако трябва - да пишем повече родители да качат информацията на сайта си. Нека да е достъпна за всички!

# 575
  • София
  • Мнения: 2 193
Някой знае ли до колко часа работят в 103 стая - за поръчка и плащане на учебниците и униформите? И дали е една и съща служителката / не знам дали е учителка или домакинка/ ? Че е станала грешка с нашата поръчка и пак ще трябва да ходя.

# 576
  • Мнения: 9
Здравейте! Днес и ние се записваме! Дано децата се харесат и сьздадат страхотни приятелства!

# 577
  • Мнения: 87
Някой знае ли до колко часа работят в 103 стая - за поръчка и плащане на учебниците и униформите? И дали е една и съща служителката / не знам дали е учителка или домакинка/ ? Че е станала грешка с нашата поръчка и пак ще трябва да ходя.
Казаха ми, че до 18;30ч. записват. Значи и госпожата за униформите е до 18:30 часа, ама не знам от утре как ще е, защото днес приключва записването.

# 578
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте! Записвам се в темата като щастлив родител на гимназистка.Още на първо класиране дъщеря ми беше приета и съответно записана във Втора АЕГ в паралелка АЕ/НЕ, Х, Б - 8 в клас.
Веднага на място в училището поръчахме и заплатихме всички учебници, официалната униформа и ежедневните блузки. Всичко на стойност около 400 лв.
Сега чакам дата за родителска среща и съответно информация за класен ръководител.
Ще се радвам да споделяме информация и мнения в темата.
Успех на всички деца!

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 12:14 от Monyk

# 579
  • София
  • Мнения: 12 019
Класен ръководител най-вероятно ще ви е Ирина Костадинова по биология. Много свястна жена и чудесен преподавател. Спечели и наградата за учител на годината преди 3-4 години.

# 580
  • София
  • Мнения: 499
Разбрах от майка на дете в по-горен клас, че тениските могат да се поръчват само в началото на годината. Тя искала да си поръча още 4 тениски през декември месец, но и отказали от фирмата с довода, че взимали поръчки само преди започване на учебната година. По тази причина, смятам да поръчам направо 6 броя, посъветваха ме да са по-големи, тъй като от пранетата доста се свивали.

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 14:17 от хриси

# 581
  • Мнения: X
Разбрах от майка на дете в по-горен клас, че тениските могат да се поръчват само в началото на годината. Тя искала да си поръча още 4 тениски през декември месец, но и отказали от фирмата с довода, че взимали поръчки само преди започване на учебната година. По тази причина, смятам да поръчам направо 6 броя, посъветваха ме да са по-големи, тъй като от пранетата доста се свивали.

# 582
  • Мнения: X
На нас ни казаха че можем да взимаме подобни тениски

# 583
  • София
  • Мнения: 2 193
На нас ни казаха че можем да взимаме подобни тениски


В смисъл ла коста, а без лого може ли?

# 584
  • Мнения: 9
На нас размерите са ни твърде големи! Според мен размер S и на мен ще ми е голям.

Общи условия

Активация на акаунт