Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 4

  • 104 027
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 2 113
Ще пробвам, но може би очаквах да е като за фурната,  без много търкане,  иначе и с Cif става.

# 526
  • Мнения: X
Казвам го, защото и аз като теб го бях взела наскоро и изобщо не бях доволна. Чак като свърши видях, че на дъното има утайка. Разредих я с малко вода и съвсем по-друг начин чистеше.

# 527
  • Мнения: 1 530
Да попитам има ли доволни от памперсите и другите бебешки продукти с марката на дм

# 528
  • София
  • Мнения: 44 331
Аз съм доволна от част от козметиката.
Много съм доволна от този душ гел и шампоан
http://www.dm.de/de_homepage/alverde_home/alverde_produkte/produ … -und-shampoo.html имаха и една такава пяна за къпане, но вече не я продават, сигурно и другите неща от серията са добри, но само това взимам.
От този (това явно е малко по-нова опаковка, в нашите магазини е по-иначе, но - синьо пак) http://www.dm.de/de_homepage/babylove/produkte/babypflege/wasche … -und-shampoo.html и от същата серия  но белите - ултра сензитив лосиона и  крема за тяло.

За памперси не знам, моят беше вече извън тази възраст като отвориха ДМ Simple Smile Но има и добри отзиви в темите за техните пампита.

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 18:21 от Angel_Dust

# 529
  • Мнения: 15 379
Аз с моето дете ползвах и пелените, и гащите - чудесни.
Мокрите им кърпи също са хубави, гелчетата за къпане на тяло - и те.

# 530
  • Мнения: 39
И аз съм доволна от памперсите Babylove. Бебето ми няма реакция към тях. Мокрите кърпи са малко по-сухи от масовите, но не са толкова лоши, въпрос на предпочитания Simple Smile

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
Подкрепям сполучливостта на този препарат, след почистване остава приятен аромат.

# 532
  • Мнения: 3 377
Подкрепям сполучливостта на този препарат, след почистване остава приятен аромат.

И аз го харесвам.

# 533
  • Мнения: 316
от ражданеto на сина ми ползваме продукти на babylove -душгел/шампоан, олио за след баня крем против подсичане, мокри кърпи, подложки за преповиване /еднократни/, бански-пампи, както и пюрета, вода, каши и Адаптирано мляко. Нямам забележки за конкретните които ползваме Simple Smile

# 534
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Аз с моето дете ползвах и пелените, и гащите - чудесни.
И двете ми деца са ги ползвали - повече от доволни сме. От козметиката и мокрите кърпи също.

# 535
  • Мнения: 558
От както са родени децата ми, през нощта сме само с Бейбилов пелените, другите не можеха да издържат за през нощта. Сега продължаваме да ги ползваме,въпреки, че вече не се наливат вечерно време и се събуждат почти сухи. Като се вземе от големите кашони излизат много на сметка, а качеството за мен е много над Пампрес или Либеро, въпрос на предпочитания.
Аз принципно съм фен на марката и сме ползвали всичко - отгледахме се с тяхното АМ, после пюретата, пудра, кърпички, клечки за уши, гел за къпане. Всичко за бебета сме ползвали, повече от доволна съм.

# 536
  • Мнения: 18
Здравейте,аз съм фен на доста от нещата на Baby Love.Но имам въпрос относно babybonus картончето,ние го имаме малко след раждането на сина ми -декември 2012,пише, че е валидна до декември 2014,а някъде четох,че 3години е валидността....и понеже вчера малкия го скъса,дали има смисъл да отида и да си извадя нов,ако наистина е до 3 години?И дали изобщо става да си извадя нова?

# 537
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Мисля, че е две години.

# 538
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
3 ГОД. би трябвало да е, наскоро им четох правилата.

# 539
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 471
Правила за участие в програмата dm babybonus
1. В програмата може да участва всяко дете до навършване на неговите три години, на името на което има издадена карта dm babybonus. На името на всяко дете може да бъде издадена само една карта.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт