Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 4

  • 103 992
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 18
Правила за участие в програмата dm babybonus
1. В програмата може да участва всяко дете до навършване на неговите три години, на името на което има издадена карта dm babybonus. На името на всяко дете може да бъде издадена само една карта.
 Peace
Да и аз това четох,но при мен е друга валидността,може нещо да са объркали.Ще питам направо като отида.Благодаря на всички!!!

# 541
  • Мнения: 1 329
някой да е ползвал електрическите четки за зъби на дрогерията?  Thinking

# 542
  • Мнения: 399
някой да е ползвал електрическите четки за зъби на дрогерията?  Thinking
Да и аз със същото питане! Има ли и детски ел четки на Донтодент, например. Видях ги в друг сайт, но не и сайта на Дм Thinking?

# 543
  • Мнения: 15 379
Точно преди няколко страници пишеше за електрическите четки, има и детски - Донтодент.

# 544
  • Мнения: 6 395
Аз памперсите не ползвам, но не съм опитвала, за това. Иначе им ядем сладките  пюрета, кашите и от скоро млякото- доволна! Солените пюрета не са като хипп.....млякото е малко по нишестено, но може би защото е вече преходно. Но от кашите и сладките пюрета, млечните пюрета, съм много доволна. Ползвам и  кърпичките и бебешката козметика сенситив- също много доволна!

# 545
  • Мнения: 554
Аз в момента ползвам бебешките кърпички Babylove в синия пакет (не знам дали има разлика), но съм много доволна. Не миришат прекалено силно, много са мекички и са дебелички (по-плътни). Очарована съм от тях и вече само тях ще си ползвам Peace

# 546
  • Мнения: 366
Здравейте.Аз от скоро ползвам babylove bio  и съм много доволна.Преди бяхме ма Лактана и не виждам особена разлика на вкус -детето дори и не усети разликата нито като брой хранения,нито регулацията на стомаха. А като състав гледах че са и едно към едно.

# 547
  • Мнения: 350
ние също пихме само млякото  babylove. Много доволна останах, а и на детето му понасяше. Най-важното цената не е никак за пренебрегване в сравнение с другите марки АМ.

# 548
  • Мнения: 960
някой да е ползвал електрическите четки за зъби на дрогерията?  Thinking
Да и аз със същото питане! Има ли и детски ел четки на Донтодент, например. Видях ги в друг сайт, но не и сайта на Дм Thinking?
АЗ я ползвам и съм много доволна ,ай електрическата четка не се ползва всеки ден ,хубаво е и да се ползва с полираща паста тоест избелваща от скоро има и нов модел с индикатори .

# 549
  • Мнения: 4 841
 Joy Защо електрическа четка да не се ползва всеки ден?

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Днес ходих до ДМ за памперси на Pampers, но се оказа, че само 4 р-р са на промоция Sad

# 551
  • Мнения: 220
Днес ходих до ДМ за памперси на Pampers, но се оказа, че само 4 р-р са на промоция Sad

Не е точно така. Аз купих размер 5 на промоция. Пакетът от 44 бр. беше на цена 18.90 лв.
Пакетите с други бройки, също в размер 5, не бяха намалени.
Предполагам, че намалените памперси в твоят размер са свършили Peace.

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Възможно е и така да е. Трябваха ми най-малките 2-5кг, за новородено, но те като цяло май по-рядко се срещат.

# 553
  • София
  • Мнения: 8 131
Не са ли само зелените на промоция? От тях няма толкова малки.

# 554
  • Мнения: 316
Не са ли само зелените на промоция? От тях няма толкова малки.
ето зелените 2-5кг, на тях трудно пускат промоции тъй кто е най-малко търсенето Wink
http://www.pazaruvaj.com/bebeshki-pampers-c3241/pampers/new-baby … g-43br-p90161007/

Общи условия

Активация на акаунт