Стават ли жените с възраста по сексуални....

  • 11 655
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Някои стават, но повечето за нищо вече не стават.

Аз лично на 40+ съм по-млада, по-хубава и по-сексуална от на 20.


С това съм съгласна.
Ама Хелън Мирър, не я пипай..Добре си е жената, особено за 60+
 Stop

Сериозно? Майка ми на нейната възраст една бръчица нямаше. Тази е като сушена слива. Sick От коя страна е добре? С днешните възможности на козметология и медицина да ходиш сбръчкан е просто неприлично.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 886
Тази е като сушена слива. Sick От коя страна е добре? С днешните възможности на козметология и медицина да ходиш сбръчкан е просто неприлично.
Мда, те хубавите продукти от козметиката и медицината, както и процедурите, човек може да си ги позволи просто ей така, само като щракне с пръсти.
Майка ми е на 53 и изглежда много по-възрастна. Едва успява да си плати сметките, козметика....само може да сънува. Подарявам и понякога, но...убедена съм, че ако имаше по-лек живот като цяло и повече финансови възможности щеше да изглежда в пъти по-добре.
 Нараво неприлично държание от нейна страна и от страна на голяма част от хората от нейното поколение.

Последна редакция: нд, 30 юни 2013, 15:52 от Валенцето

# 17
  • Мнения: 12 473
Е, аз приемам, че на 60 може да имаш бръчки..Дори е секси, когато имаш излъчването на Хелън.

Определено ми е доста по-грозно изкуственото опъване и напъване за вечна младост.

П.С - смятам, че и мъжете са на това мнение. Peace

# 18
  • Мнения: 45
Нито един мъж на света не е на мнение че стара и сбръчкана е по-добре от млада с опъната красива кожа. Ако някой кълве и на такива, то е по простата причина че за всеки влак си има пътник. Сбръчкани старчоци без стотинка в джоба могат да разчитат само на сбръчкани бабета.

Дай сега всички на тях да се равняваме? И да го смятаме за норма такъв вид?

Поддръжката на кожата и лифтинга не е скъпо удоволствие, но определено се прави от жени които се грижат за външния си вид.
Тази тук със сигурност не е без средства, пък и има всички основания да се грижи за вида си сериозно. Само че е по-лесно да си немърлив към вида си и здравето си.

# 19
  • Мнения: 12 473
Лизет, моля - дай пример за млада и опъната кожа на 60+..
Без намесата на пластичната хирургия и фотошопа.
 Praynig

А, да - и без наличието на милиони.

# 20
  • Мнения: 45
Лизет, моля - дай пример за млада и опъната кожа на 60+..
Без намесата на пластичната хирургия и фотошопа.
 Praynig

А, да - и без наличието на милиони.

Дадох вече. Родната ми майка. Покрай мен такива хора-бол. Ако ти дам за пример вип-персони ще кажеш "милиони". Да ама мезотерапии, рч-лифтинги и ботокси не струват милиони.

# 21
  • Мнения: 12 473
Е дай снимка на майка си де.
Иначе няма как да ти повярвам.

# 22
  • Мнения: 1 780
Ако една жена на 60+ няма бръчки, значи е много дебела. Бръчките се явяват още към 50.
Дали жените стават по-сексуални с напредването на възрастта? Според статистиките, които съм чела - да. Но след 50 желанието намалява, заради менопаузата. Всичко е въпрос на хормони.

# 23
  • Мнения: 45
Ако една жена на 60+ няма бръчки, значи е много дебела. Бръчките се явяват още към 50.

Ако една жена няма бръчки, значи добре се грижи за себе си.
Бръчки на някои хора им се появяват още на 25, но това не е причина да се ходи сбръчкан.

# 24
  • Мнения: X
Нито един мъж на света не е на мнение че стара и сбръчкана е по-добре от млада с опъната красива кожа.
Кой прави сравнение между млада и стара?
Аз пък намирам 60+ жени, с опъната кожа като пергамент, със стърчащи скули и напомпани устни за дебили.
Не всяка може да остарява красиво.Някои се превръщат направо в гротески.....
За мен е прекрасна жена.Знае си цената и не се опитва да се превръща в нещо, което вече никога няма да бъде.А се стреми да извлече най-доброто, което й дават годините.


# 25
  • Мнения: 285
Темата къде залитна ...
Като професионалист в тази област , също съм на мнение , че по-добре естествен вид ( разбирасе добре подържан ) от  колкото изопнато лице с пет лифтинга , две блеферопластики и атрофирали мускули благодарение на Ботокс токсина .
За съжаление българката не отделя много внимание на лицето си -факт ! А има процедури , които наистина не са толкова скъпи и ако си го поставим за цел може да си ги позволим. В никакъв случай нпяма да тръгна да съдя обаче жена пренебрегнала външният си вид поради куп причини.
А бръчките , започват да се появяват веднага след пубертета, като има жени на 25-26 със силно изразени "гневни " бръчки и така неречениете " пачи крак " ( тези покрай очите) . А, има и жени и на 35 , които все още нямат никакви мимически бръчки . Та генът е от огромно значение също .

# 26
  • Мнения: 45
Да изглеждаш млада не значи "да се превръщаш в нещо което никога вече няма да бъдеш".
Да изглежда млада и красива е задача номер 1 на всяка жена. Не всяка го може.
Да изглежда бабушкер може всяка.

Ти не знам колко време и търси снимка като млада но ей го на бабушкера сега прилича на бабичка-столетница

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Стават ли жените с възраста по сексуални....


За себе си някои стават , да  Laughing


Въпроса е дали за другите са такива  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Да изглежда бабушкер може всяка.
Ама, Лизет, всички в един момент стават бабушкери.   Laughing
Е, ти най-вероятно не, нали се прераждаш през 5 години.......   Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 45

Ама, Лизет, всички в един момент стават бабушкери.   Laughing
Е, ти най-вероятно не, нали се прераждаш през 5 години.......   Joy Joy Joy


Не всички.

Старостта започва от начинът на мислене, който от своя страна  пряко влияе на начина ти на живот, а оттам и на изискванията и грижите към себе си.

Има жени мърли във всяко отношение. Съответно стари още на съвсем млада възраст.

От такива и сексуалност не очаквай.

Общи условия

Активация на акаунт