Стават ли жените с възраста по сексуални....

  • 11 672
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 692
Как пък го определяте подходящия - красив, висок, синеок.

# 61
  • Мнения: 45
Как пък го определяте подходящия - красив, висок, синеок.

по финансовите възможности, щедростта към жената и сексуалната мощ.

# 62
  • Мнения: 3 371
А бе , ако обръща повече внимание жената на себе си отколкото на 'неподходящият' мъж  Sunglasses
това горното не важи  Wink


добре.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 571
Не влизам в графата 30-35-40-45-50....
Мога да кажа, че между 17 и 26 не се е променило желанието ми. Вярно, че след 2 деца имам повече нужда от самочувствие и както се казва "да хващам окото" , но това не ми е самоцел.
Имаше теории, че с възраста на жените ни харесва все повече и повече. Това за мен е малко психическа нагласа. Иначе на 90 трябва само от поглед да ни е кеф ooooh!
Красив, висок, синеок- не е за мен такъв.Харесвам точно обратния тип мъже

# 64
  • Мнения: 674
Не влизам в графата 30-35-40-45-50....
Мога да кажа, че между 17 и 26 не се е променило желанието ми. Вярно, че след 2 деца имам повече нужда от самочувствие и както се казва "да хващам окото" , но това не ми е самоцел.
Имаше теории, че с възраста на жените ни харесва все повече и повече. Това за мен е малко психическа нагласа. Иначе на 90 трябва само от поглед да ни е кеф ooooh!
Красив, висок, синеок- не е за мен такъв.Харесвам точно обратния тип мъже
Да и аз не харесвам много високи и синеоки - русоляви съвсем. Много са ми бозави. Друго се е някой брюнет италиански тип... Mr. Green Като моя хубавец.
Иначе преди 4-5 години като ерген брат ми беше хванал една дама на 44 моряшка съпруга. Виждаха се само за спорта дето се вика.  Човека беше меко казано впечатлен. Такива емоции още не е преживял и според него повече няма и да преживее.... Grinning А той си поживя и доста е виждал дето се вика.... Grinning  Даже хлътна леко по каката и се дръпнаха и двамата, че почна да става любовно... И от други познати съм чувал да са меко казано вълнуващи неща от срещи с каки, че и маминки... Mr. Green

# 65
  • Мнения: 8 860
 Joy JoyМира ме разсмя с мнението си в тази тема, но от висотата на 26-те й години толкоз... tooth   
За самодостатъчността-ми няма как да не са си и самодостатъчни жените, вече са престанали да се люшкат насам-натам и имат ясна представа за своите желания и възможностите  си и няма как да бъдат емоционално зависими. Това не пречи на сексуалността, напротив!

# 66
  • Мнения: 1 199
Аз определено да. Simple Smile Което ми дава повод все повече да си оценявам партньора.  Sunglasses

# 67
  • Мнения: 571
Joy JoyМира ме разсмя с мнението си в тази тема, но от висотата на 26-те й години толкоз... tooth   
За самодостатъчността-ми няма как да не са си и самодостатъчни жените, вече са престанали да се люшкат насам-натам и имат ясна представа за своите желания и възможностите  си и няма как да бъдат емоционално зависими. Това не пречи на сексуалността, напротив!
Лично ли да го приемам Laughing Малко сякаш нарани сърцето ми  Whistling

# 68
  • Мнения: 285
Joy JoyМира ме разсмя с мнението си в тази тема, но от висотата на 26-те й години толкоз... tooth  
За самодостатъчността-ми няма как да не са си и самодостатъчни жените, вече са престанали да се люшкат насам-натам и имат ясна представа за своите желания и възможностите  си и няма как да бъдат емоционално зависими. Това не пречи на сексуалността, напротив!
Лично ли да го приемам Laughing Малко сякаш нарани сърцето ми  Whistling
Не го приемай лично  Mr. Green Явно някои потребителки заглавието го четат "Бабите по-сексуални ли са" . Ние под 30-те нямаме право според тях да изказваме мнение по въпроса за сексуалността  Joy Joy

# 69
  • Мнения: 571
Секс до 25 и то на тъмно, само за деца. Родят ли се- расото и Амин. Joy Joy

# 70
  • Мнения: 7 947
Ако съдим по мен - да, стават  Joy
НО зависи в каква почва е посято семенцето също...

# 71
  • Мнения: 812
Понеже аз съм в графа 30+ ще кажа за себе си ,че в момента  изобщо не мога да влезна в категория атлет в секса,не че го правя рядко,но не е като на 20,20+ и 30.
Имам колежки(вече баби,но млади 40+и 50г.)ами някои от тях таки ги друса хормона ,но пък има и други които спокойно заявяват Какво е това секс?
Мисля,че сексуалното желание трябва да бъде подхранвано и от жената и от мъжът,а тя въздрастта може да е  фактор ама когато имаш мерак е поважно от това дали си на 50,60 или 70 години

# 72
  • Мнения: 7 947
Хайде сега, 60-70  Joy

# 73
  • Мнения: 45

Кое е смешното?

# 74
  • Мнения: 7 947
Е, нищо, само дето си представих една сбръчкана бабка - атлет в секса  Joy
Не визирам теб, ти си изключение

Общи условия

Активация на акаунт