Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 12

  • 64 169
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 263
Дарко звънни на спешния и питай

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
Не се сетих за спешния звънях на регистратурата да ми кажат към кого да се обърна, но ме отрязаха, че по телефона нямало кой да ми каже.

# 722
  • Мнения: X
Дарко, зареди се с търпение до прегледа.
Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
buttinsky  мерси за палците ама аз до тогава ако не разбера ще се разболея Simple Smile
Така както гледам си градска Simple Smile

# 724
  • Мнения: X
Да Simple Smile

Разбирам, че ти е напрегнато, но лекарят е този, който трябва да ти разчете резултатите.
Защо не пробваш наистина със спешния?

# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
Ще пробвам утре дано да ми дадат информацията Praynig и не ме карат да се побърквам, че може и в някой филм да се вкарам.

# 726
  • Мнения: 2 263
звъни и настоявай, аз така ще направя в понеделник.дай ся да чакам още 2 седмици, докато са приберат от отпуска

# 727
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
Точно  това си мислех днес. Те тези нерви да не са от стомана! И ти ли чакаш някакъв такъв резултат?

# 728
  • Мнения: 139
Да Simple Smile

Разбирам, че ти е напрегнато, но лекарят е този, който трябва да ти разчете резултатите.
Защо не пробваш наистина със спешния?

Подкрепям и дано всичко е наред  Peace

И на мен ми предстои хистеро за полипи, но Септември  ooooh!

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
Успех!

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
ПОлипите ги водят доброкачествени, но докато си разбереш собственият резултат си е притеснително.

# 731
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Имам нужда от помощ! Пациентка съм на д-р Персенска и искаме да подаваме документи по Фонда. От София съм. Трябва да си пусна FSH  от 3 до 5 ден, но по това време ще бъдем в Бургас.  Може ли някое от бургаските момичета да ми каже там къде бих могла да си пусна хормона и дали имате представа за колко дни излиза резултата. Дали става в обикновена лаборатория или трябва някоя специализирана? Помагайте, моля Simple Smile

# 732
  • Мнения: 99
Здравейте момичета. Пак имам нужда от помощ. Знаете ли дали преди инвитро процедура се пуска задължително микробиология и цитонамазка или не е задължително? Хубав ден ви желая.

# 733
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте момичета. Пак имам нужда от помощ. Знаете ли дали преди инвитро процедура се пуска задължително микробиология и цитонамазка или не е задължително? Хубав ден ви желая.
не е задължително.

# 734
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
veselkoto, в Бургас можеш да отидеш в лаборатория Лина, работят добре и резултатите излизат още в рамките на деня. Ето и адресите, където можеш да ги откриеш:
http://www.lina-bg.com/contact.html

Общи условия

Активация на акаунт