iHerb- Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 45-та тема

  • 53 244
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Препоръчайте ми Омега 3 за жена с високо кръвно налягане (майка ми). Преди съм й купувала от тук на Барлийнс, но ако има по-добри предложения, ще съм ви благодарна. А мога ли да поръчам същите и за мен?

# 211
  • София
  • Мнения: 31
Моля ви, препоръчайте нещо за хемороиди  Cry Под каквато и форма да е, само да има ефект.
Много благодаря!   bouquet

# 212
  • Miami
  • Мнения: 416
Търся си шампоан и балсам, хидратиращ, без парабени и силикони. Косата ми е руса и съответно сухичка в краищата. Моля, помагайте с предложения  Hug

Последна редакция: пт, 12 юли 2013, 14:02 от Кори

# 213
# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Благодаря, Денис, това, което е на промоция е течно, но майка ми май ще предпочете да е на капсули. Ще разгледам и другите, а промоционалното може да взема за мен., ако е подходящо.
Течното как се приема - самостоятелно или в нещо за пиене и по колко лъжици?
Нещо за подсилване на паметта да ми предложиш, че много рано почнах да забравям...  Embarassed

# 215
  • София
  • Мнения: 35
Моля, препоръчайте ми нещо за повишаване на хемоглобина на дете на 2г.

# 216
  • София
  • Мнения: 10 858
Даниела, с месо и яйца  не става ли?

# 217
  • София
  • Мнения: 35
Днес разбрах за ниския хемоглобин и педиатърката предписа нещо от рода на малтофер.

# 218
  • София
  • Мнения: 10 858
Извън темата е, но от жълтъци и месо (червено месо и дроб) много бързо ще влезе в релси хемоглобина. Въпреки това, не се бъркам в работата на педиатъра. Просто споменавам.

# 219
  • Мнения: X
Колко е въпросният хемоглобин? Желязо изследвано ли е, преди да се предпише железен препарат?



Код за $5-10$ отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733

# 220
  • София
  • Мнения: 35
Изследвана е само стандарта кръвна картина заради бактериална инфекция. Хемоглобинът е 105.

Последна редакция: пт, 12 юли 2013, 16:10 от daniela

# 221
  • Мнения: X
Хемоглобинът на детето е нормален, макар и в долната граница на нормата. Освен това при инфекции е нормално да падне.
Във всички случаи си струва да опитате първо чрез храната, вместо да давате добавки.


Код за $5-10$ отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733

# 222
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, на мен също не ми се вижда много нисък. Аз бих действала чрез храната, особено при децата, нещата бързо влизат в норми.
Няма място за притеснение  Hug

# 223
  • Мнения: 51
Здравейте, можели при поръчка получателя и адреса за получаване да са различни от данните на кредитната карта, т.е. картодържател и адрес. Например адрес по карта да е един град, а получателя в друг.  Благодаря   bouquet

# 224
  • София
  • Мнения: 36 187
Здравейте, можели при поръчка получателя и адреса за получаване да са различни от данните на кредитната карта, т.е. картодържател и адрес. Например адрес по карта да е един град, а получателя в друг.  Благодаря   bouquet

Да, може - няма никакъв проблем



iHerb®  Код  при  Първа поръчка:        YUL919

Общи условия

Активация на акаунт