Мъжете ви ползват ли козметика?

  • 4 353
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 914
Не...въпреки моите доводи.. не ще... само гел за коса и парфюм азбира се!

# 91
  • Мнения: 483
нищо повече от дезодорант, парфюм и автършейв, на морето го мажа със зор с плажно мляко, че му било мазно и гадно.
Кво да ги правиш  #Splat

# 92
  • Мнения: 5 647
Използва пяна за бръснене, афтършейв, дезодорант и парфюм.

# 93
  • Мнения: 330
Само пяна за бръснене LaughingОбичам мъжът да не се суети много около външния си вид.Моят е груб(в смисъл мъжествен,не е с меки черти и изпилени,гланцирани нокти) и разхвърлян.Привлича ме първичното в мъжа,отвращават ме контетата Sick

# 94
 :)moqt suprug izpolzva absolytno vsi4ki-za vsqka 4ast na tqloto si ima specialni prodykti-kato se zapo4ne ot kosata i stigne do prustite na krakata.mnogo moi priqtelki mi zavijdat i dori se vuzhi6tavat na jelanieto my da izglejda dobre newsm44 i az da se gordeq s nego.  newsm03

# 95
  • Мнения: 1 313
От време на време кремове, мазила за коса и понякога си правим заедно маски

# 96
  • Мнения: 3 932
Само афтършейф, пяна за коса, рол-он и парфюм, всичко друго е категорично отхвърлено...

# 97
  • Мнения: 132
Oсвен нормалната козметика за мъже ползва още стилизанти за коса,почистваща пяна и тоник за лице.Понякога и почистваща маска за лице

# 98
  • Мнения: 3 447
Обичайните бръснарски + дезодорант и парфюм. Крем за ръце - понякога, през зимата. Крем за лице и балсам за устни - когато кара ски. Не е метросексуален, определено... и слава богу Grinning

# 99
  • Мнения: 6 164
Не, освен гела за бръснене и афтършейв-а! Онзи ден докато гледаше ТВ се промъкнах тихо, изскочих изведнъж отпред и го наплесках с една маска по лицето, той се предаде и ме остави..!
Няма друг начин! smile3532
На плажа също аз го гоня с плажното масло...

# 100
  • София
  • Мнения: 3 787
Моя ползва стандартните афтършейв,лосион за след бръснене,парфюми,стикчета,крем за лице и е луд фен на лосионите за тяло.Купува си най-различни,напоследък за стягане основно hahaha
Неща като маски за лице и мазила за косата-никога Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 7 097
Да - дезодорант, парфюм, балсам за след бръснене, крем за лице.

# 102
  • София
  • Мнения: 36 047
Да - парфюм, крем за лице понякога, балсам за лице,   афтършейв,лосион за след бръснене,антиперспирант/стик/,
понякога пилинг- маска за лице, дезодоранти, боди-лосиони

# 103
  • Мнения: 27 524
Не.

Освен задължителните, кремове не. Взимах му за ръце и за лице, понеже му е доста суха кожата понякога, но нямаше топло приветстване от негова страна и така си събират прах  Crazy

# 104
  • Мнения: 6 167
мойо мъж.. да, използва козметика))) доброволно , а понякога и не съвсем  Mr. Green
 дезодорант, парфюм, принадлежностите за бръснене, душ гел...
кремове няма.
важното е,че е чистичък и спретнат. Wink

Общи условия

Активация на акаунт