Мъжете ви ползват ли козметика?

  • 4 354
  • 106
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Мъжете ви ползват ли козметика? Каква? По собствено желание или по ваше настояване?

Мойто мъж извън стандартните афтършейв - дезодорант стик - парфюм едва напоследък започна да слага крем за лице по мое настояване (понеже много му изсъхва кожата на лицето и се опъва така, че чак мен ме боли). От време на време, ама много рядко, го прълъгвам за някоя почистваща маска на лицето...

Вашите?

# 1
  • Мнения: 2 550
Ползва, ползва. Даже от време на време ползва някои от моите кремове.
Веднъж го беше домързяло да прочете за какво аджеба е крема пред него и си го сложил като гел за косата  Joy А то беше пилинг маска  Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
ОООО, ела да видиш мойта кокона smile3521.
То са парфюми - 5-6 модела и то все скъпи, дезодоранти 2-3 модела, маски за лице, тоник за лице, да не говоря за афтър-шейфовете, разни продукти за коса - маски, за блясък разни неща си пръска и маже.....а последния хит който донесе аз отворих ей такива очи  Shocked Shocked Shocked - питам го какво е , а той ми отговаря (понеже му е много къдрава, късо подстригана косата) - някакво пръскало за да си я оформя, специално за неговия тип коса   smile3556 newsm77.
Има повече козметика и от мен  smile3503
Да не говорим, че ходи веднъж седмично на козметик - много държи на лицето си.

Питате ли ме какво ми е newsm53 smile3511????

# 3
  • Мнения: 4 629
Мъжа ми осве бръснарската козметика и парфюм, ползва и гел за измиване на лице   Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъжа ми осве бръснарската козметика и парфюм, ползва и гел за измиване на лице   Grinning
И моят само това ползва.Маска да си сложи - невър NaughtyКрем - ъпсурт NaughtyПък има такава готина и чиста кожа ConfusedЗапочвам да си мисля, че колкото повече се грижим за лицето си, то толкова повече грижи започва да изисква, пущината Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 8 505
Освен обичайното,само крем за ръце.

# 6
  • Мнения: 5 317
Използва само афтършейв,парфюм,рол он и доста мазила за косата.

# 7
  • Мнения: 280
    Ползва задължително тоник  и крем за лице , освен сандартните ролони , парфюми и афтършейф. Грижи се за лицето си по собствено желание.

# 8
  • Мнения: 3 345
Тази зима започна да използва крем за лице и остана искрено учуден, че това чудо действало Joy Вече не излиза сутрин, без да си сложи...
Забелязала съм и, че от време на време се заглежда в почистващите ми маски за лице, но все още не се е осмелил дори да ги помирише Mr. Green

# 9
  • In transit
  • Мнения: 11 918
Ползва наравно с мен, има си негова козметика и е по старателен и взискателен понякога и от мен  Blush От време на време си правим спа уикенди  Peace

# 10
  • Мнения: 2 910
Използва афтършейв, парфюм и рол он, но от скоро започна да проявява и голям интерес към моите маски за лице и кремове.

# 11
  • Мнения: 3 760
Не. Опитвам се да го намамя да използва поне крем за ръце, но НЕ!

# 12
  • Мнения: 5 577
И моя е кокона, но не голяма. Някоя крем най-много.

# 13
  • Мнения: 36 043
парфюм, пяна за бръснене, отделен шампоан и сапун, защото моят "дращи" /т. е. е ексфолиращ/, рол он, интимен гел и мокра вода Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 407
Освен стандартните- автършейв, рол он, парфюм, гел за коса използва и балсам за устни понякога ,защото му се напукват!

# 15
  • Мнения: 1 629
Ако не броя бръснарските му мазила и стикът за подмишници, не ползва. Дори кремът за ръце се слага с натякване и принуда.
Грам суета няма у тоз човек Thinking Все си мисля, че ако не го тормозех, щеше да си ходи с дрехите от осми клас Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 7 186
Ползва парфюм, рол он, крем за ръце, маска за коса понякога, стилизиращи продукти за коса...то това е май. За сапуна и шампоана има претенции.
Не е много суетен, за разлика от мен. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 46 565
Афтършейв и парфюм, друго не  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 793
ползва афтършейв, рол-он и парфюм. От време на време ползва и моя скраб за лице, защото бил доволен как му се изчиствала кожата на лицето Grinning Wink и крем за ръце слага понякога.

# 19
  • Мнения: 5 299
Определено не е от най-суетните. Стандартните екстри(ся няма да ги изброявам) + гел за коса. Беше си скътал по едно време и крем за лице, но като гледам кутията все пълна си стои Mr. Green Иначе ме кара да му правя маникюр чат- пат Joy

# 20
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Хе,хе и аз си мислех, че и моят само стандартните екстри предпочита( и аз няма да ги изброявам), но тази зима ме моли да му купя крем, че много му се изсуши кожата, а преди малко в банята ме помоли да му дам пак "малко шкурка" Laughing, разбирай скраб за лице, че добре му подействало предният път(по мое настояване беше тогава разбира се).Абе, има нещо гнило в Дания, ама ще я видим тая работа. Thinking Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не. Опитвам се да го намамя да използва поне крем за ръце, но НЕ!
И моят е така Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 097
моя освен стандартните мъжки - в студеното време го научих да се мацва по муцинката с крем за студено време. Че много му се лющи кожата, пък работи на такива смени, че към 5 сутринта се прибира или излиза... Confused Иначе като се разлигави се маже с моето масло против стрии. А той е 50 кг с напикани гащи  Joy

# 23
  • Мнения: 4 546
за бръсненето и парфюмирането е ясно - ползва  Laughing
до сега само това. но го навих да му взема ексфолиант за лице. тези дни ще го направя, но смятам да му взема и крем за лице. да види, че все пак си е в МЪЖКА опаковка и надявам се, с допълнителна обработка от моя страна, да го ползва и него. кожата на лицето му зимата е доста изпръхнала, но не ще човекът да се маца с крем  Crazy
аа и 1-2 пъти се е случвало да си намаже ръцете, ама чака да станат като шкурка първо и да не излизал, че да не миришел на женски крем  Wink

# 24
  • Мнения: 3 291
Бръснарски принадлежности и рол он, купувам му и гелче за измиване на лицето, защото иначе си го мие със сапун, научих го да позва и душ гел, правя му по някоя почистваща маска - обича да го глезя така, крем за ръце му слагам след много уговорки. Най-любимо му е да му почиствам лицето с розова вода. Той сам не би ползвал никакви такива неща - просто обича да се занимавам се него.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 534
Освен пяна за бъснене, автършейф и тоалетна вода- нищо друго не слага Naughty. Отскоро съм му дала един стик безароматен на Нивея, че му изтичаше срока Mr. Green, ама гледам, че и него рядко го ползва. newsm78
Иначе след баня обича да се полива с литри тоалетна вода и е като парфюмериен магазин. Има си мъжки душ гел и това е всичко. Hug
Рядко, когато сме на слънце-на море, сега- на ски, ми позволява да го мацам с крем п/в слънце.  Ама понякога му харесва и ми измазва слънцезащитната козметика.
Изпада в крайности-или не се маже изобщо, или може да сложи една туба по себе си. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 213
Моят ползва пяна за бръснене,автършейв део-та и парфюми.Няма начин да го накарам да ползва кремове-били му мазни и имал чувството че е мръсен.Иначе му правя маникюра и педикюра задължително.

# 27
  • Мнения: 5 391
Има доста добра колекция от козметика, разбира се, не маска за лице или коса, но като цяло добре се грижи за външният си вид.

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мъжа ми осве бръснарската козметика и парфюм, ползва и гел за измиване на лице   Grinning

И моят това.

# 29
  • Мнения: 234
Моят,освен стик против изпотяване,парфюм и екфолиант за лице си има отделен сапун и шампоан,че е капризен и това е.А,и при екстремно напукване на устни-малко балсам за устни.

# 30
  • Мнения: 2 125
...Отскоро съм му дала един стик безароматен на Нивея, че му изтичаше срока Mr. Green.....
smile3532 Joy Хубаво казано1
Парфюмите и дезодорантите са повече от моите! Слага крем за лице, балсам за устни, крем за ръце, маца се с гел (няколко модела са в нас Shocked), гледа се като за последно в огледалото! Суета на суетите!!!! #Crazy Crazy

# 31
  • Мнения: 1 564
Афтършейв и парфюм, друго не Rolling Eyes
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Друго не мога да до накарам да ползва. smile3512

# 32
  • Мнения: 428
Афтършейв и парфюм, друго не Rolling Eyes
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Друго не мога да до накарам да ползва. smile3512

И при нас е така smile3506 Няколкото ми опита да го прилъжа поне с крем за ръце срещнаха твърд отпор. А като му предложих да си сложи балсам за устни направо щеше да ме изсели smile3515

# 33
  • София
  • Мнения: 5 828
Освен нещата за бръснене, си има отделни шампоан и гел-душ, рол-он и парфюм, крем за лице не ще и да чуе, но поне балсам за след бръснене го научих да слага, крем за ръце също слага вечер като се прибере от работа.
Преди месец - два ме накара да му купя гел за стягане на корема, ама маза пет-шест пъти и сега край, така стои.

# 34
  • Мнения: 1 798
Като се замисля не ща моят да е много суетен/ще ме засъмнява много Thinking/... LaughingНо освен козметиката за бръснене по мое настояване 2 пъти маска съм му правила, а и от време на време му правя маникюра/много ми е приятно/.
Има цялата серия за мъже на `Ейвън`/вкл. крема за бръчки Flutter/.Като го удари музата се маже, ама това е рядко.

# 35
  • Мнения: 377
След дълго и упорито настояване от моя страна вече ползва крем за лице и ръце.  Сега реши, че това било много хубаво нещо.

# 36
  • Мнения: 861
И моят почти не. Само автършейв, дезодоранти и парфюми. А и негов си шампоан. Ако купя душ гел ползва и него. Но кремове не, за маски абсурд.

# 37
  • Мнения: 1 616
Ползва пяна за бръснене и балсам за след бръснене. Душ-гел, дезодорант или парфюм, балсам за коса (с него си оформя прическата, че от гелове му пада косата). Но крем или маска - абсурд! Я кажете мъжете ви, които ползват крем за лице, от вашите ли се мажат или им купувате специални? Ако е второто - какви? Защото бяла козметика за мъже съм виждала в каталога на Орифлейм (ако се не лъжа), а никога няма да го убедя да се намаже с нещо мое...

# 38
  • Мнения: 4 546
Ползва пяна за бръснене и балсам за след бръснене. Душ-гел, дезодорант или парфюм, балсам за коса (с него си оформя прическата, че от гелове му пада косата). Но крем или маска - абсурд! Я кажете мъжете ви, които ползват крем за лице, от вашите ли се мажат или им купувате специални? Ако е второто - какви? Защото бяла козметика за мъже съм виждала в каталога на Орифлейм (ако се не лъжа), а никога няма да го убедя да се намаже с нещо мое...
точно това съм му заплюла!
а моят ползва автършейв, а не  балсам за след бръснене, защото му идвал мазен. дали в такъв случай и кремът за лице ще му е мазен?  newsm78

# 39
  • Мнения: 1 616
а моят ползва автършейв, а не  балсам за след бръснене, защото му идвал мазен. дали в такъв случай и кремът за лице ще му е мазен?  newsm78
И аз това се питам - дали балсамът за след бръснене замества крема или не? Ако някой знае, да казва! Simple Smile

# 40
  • Мнения: 6 155
Афтършейв, парфюм и понякога лосион за тяло Wink


Между другото, неестествено ми се вижда мъжът да прави конкуренция на жената откъм козметика Confused Маски за лице, за коса, пилинг, тоници..... Sick Това мъж ли е или  Flutter  hahaha

# 41
  • Мнения: 2 161
И моят е голяма кокона!
От чужбина си купува  козметика.
Ама никой не ми е виновен-аз го подкокоросвах ooooh!
Чорапи все не се сеща да си купи,ама кремчета,парфюмчета...

# 42
  • София
  • Мнения: 5 828
Между другото, неестествено ми се вижда мъжът да прави конкуренция на жената откъм козметика Confused Маски за лице, за коса, пилинг, тоници..... Sick Това мъж ли е или  Flutter  hahaha

Biby, на туй май му се вика метросексуален мъж - обезкосмен, с маникюр, даже лак безцветен, ходи редовно на козметик, използва повече козметика от жена си ...  hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 587
Доста е суетен,но не прекалява с козметиката-чак маски за коса.......
Освен стандартните неща за бръснене и парфюми използва и  пяна за коса,когато има нужда крем за ръце.Преди време му взех един лосион на Avon за извайване на коремните мускули , но все още си е чисто нов-никакъв интерес от негова страна........

# 44
  • Мнения: 6 155
Между другото, неестествено ми се вижда мъжът да прави конкуренция на жената откъм козметика Confused Маски за лице, за коса, пилинг, тоници..... Sick Това мъж ли е или  Flutter  hahaha

Biby, на туй май му се вика метросексуален мъж - обезкосмен, с маникюр, даже лак безцветен, ходи редовно на козметик, използва повече козметика от жена си ...  hahaha

Вярно, че беше това  ooooh! Joy На мен друго ми се въртеше из главата, но....метросексуалният мъж по-стилно звучи  Sunglasses

# 45
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ОООО, ела да видиш мойта кокона smile3521.
То са парфюми - 5-6 модела и то все скъпи, дезодоранти 2-3 модела, маски за лице, тоник за лице, да не говоря за афтър-шейфовете, разни продукти за коса - маски, за блясък разни неща си пръска и маже.....а последния хит който донесе аз отворих ей такива очи  Shocked Shocked Shocked - питам го какво е , а той ми отговаря (понеже му е много къдрава, късо подстригана косата) - някакво пръскало за да си я оформя, специално за неговия тип коса   smile3556 newsm77.
Има повече козметика и от мен  smile3503
Да не говорим, че ходи веднъж седмично на козметик - много държи на лицето си.

Питате ли ме какво ми е newsm53 smile3511????

леле, как се живее с такава кокона вкъщи #Crazy #Crazy #Crazy

# 46
  • Мнения: 111
И моят почти не. Само автършейв, дезодоранти и парфюми. А и негов си шампоан. Ако купя душ гел ползва и него. Но кремове не, за маски абсурд.
     и моят така Laughing

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Я кажете мъжете ви, които ползват крем за лице, от вашите ли се мажат или им купувате специални? Ако е второто - какви? Защото бяла козметика за мъже съм виждала в каталога на Орифлейм (ако се не лъжа), а никога няма да го убедя да се намаже с нещо мое...
Моите не ги давам, защото ги разхищава... Twisted Evil Купувам му. Взех му веднъж от мъжките на Ейвън, после стана ясно, че няма предпочитания и сега му взимам пак Ейвън или крема с липозоми или другия - рич мойсчър. Важното е да не е мазен и да е в голяма опаковка, че много му върви Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 103
Моя ползва самоо след бръснене афтър-шейф и парфюм, както и лосион за след бръснене сега май е с лакоста или дюпон.

# 49
  • София
  • Мнения: 291
Ползва обичайното - афтършейв, рол-он, парфюм. Зимата крем за ръце, но не особено редовно. По изключение, когато са му напукани устните си е слагал гланц. Последните /крема и гланца/ са мои, изключено е той да си купи такива.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 621
Моят е скромен в това отношение - афтършейв, парфюм, дезодорант и кремче за след бръснене. Никакви маски, кремове. Само ги гледа моите дълго, дълго, но не иска да се маже. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 839
Брей, мойто от годините ли от какво, самобръснарските принадлежности, дезодорана и парфюма ползва. ДАже често пропуска дезадоранта, ама не се поти хич пущината, завиждам му  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 1 930
Единствено афтършейф, парфюм и стик.

# 53
  • Мнения: 109
Освен обичайните,ползва крем за ръце и крем за лице,от време на време му правех маски,но се оказа,че има някакъв дерматит и сега ходи при мойта козметичка един път месечно за почистване.Само за оправдание да кажа,че не съм виновна за дерматита -нещо на нервна почва или от прах му се появява,но най-вече на сватбата #Crazy,дойде да ме вземе доста зачервен,та тогава решихме,че е от притеснение(може да го е било страх,че ще избягам в последния момент hahaha Joy).И заедно ползваме AVENE,на него му помага,защото кожата му е чувствителна,а пък на мен  ми се отразява добре след всичките експерименти с пилинги Laughing,а също така и термалната вода ползваме,даже се карахме за нея,че много я хаби #2gunfire

# 54
  • Мнения: 903
Леле моят е ужасен.. той има повече кремчета срещу бръчки и най-разни и от мен.Сутрин преди да излезе му трябва час и половина да се наконти.Абе да не ти е в къщата.И като си купя аз... а на мен са ми слабост кремчета за тяло и други разни без за лице... той веднага ми ги ползва #2gunfire

# 55
  • Мнения: 5 539
Крайно несуетен е моят мъж. Ползва само афтършейв и парфюм. Ако случайно се случи да му изпръхнат устните или лицето, ме моли да го намажа с моите кремове, но така да тръгне да се маже за красота - нъц Naughty
Има нещо вярно в думите на Белинда, и аз си го мисля напоследък: колкото повече се грижим за кожата си, толкова повече се изнежва и повече грижи изисква. Ще пробвам да спра козметиката за 1-2 седмици, да видим какво ще стане Thinking

# 56
  • Мнения: 1 017
Моят мъж преди по се мажеше и парфЮмираше, сега нещо се е "позанемарил" Laughing, ама той грам не се поти, един път не съм го усетила да ми лъхне на "мъжкар" Sick Joy

И има доста да наваксва до като ме стигне по туби и шишета в банята  Embarassed Whistling, надявам се че не ми поглежда често в шкафа  Crazy

# 57
  • Мнения: 625
 Ползва дездоранти,парфюми...........такива.Кремове и маски-не!

# 58
  • Мнения: 5 622

 Аз казах за това в темата за Ейвън, ама пак ще кажа, че за последния каталог на Ейвън не можах да се вредя.Беше го окупирал и набелязал един куп неща  Crossing Arms

Така, че да, ползва козметика.По собствено желание. Крем за лице, афтършейф, стик, крем за ръце.

И това не го прави, за да прави на красив,или защото е суетен, а защото знае, че така трябва.

Аз разбира се, мога само да се радвам!

# 59
  • София
  • Мнения: 9 534
Има нещо вярно в думите на Белинда, и аз си го мисля напоследък: колкото повече се грижим за кожата си, толкова повече се изнежва и повече грижи изисква. Ще пробвам да спра козметиката за 1-2 седмици, да видим какво ще стане Thinking
Ami то същото може да се каже и за косата тогава. Thinking
Колкото по-често я мием, тя толкова по-бързо се омазнява. Абе разглезваме я - то са маски, балсами, масла, топли процедури и пр.
Ми да спрем да си я мием тогава за начало. newsm78
Лилит', ти сериозно, ли? Thinking

# 60
  • Мнения: 992
освен стандартната мъжка козметика (автършейв, дезодорант, парфюм...), гелове за коса, лосион за тяло, понякога крем за ръце.

# 61
  • София
  • Мнения: 154
Извън задължителните за традиционен мъжки тоалет - не. Кожата му е и проблемна, но..... как да се справя. Предложих му да му запиша час при моята козметичка. Толкова е внимателна жената, но той се дърпа като магаре на мост. Дори бях говорила с нея да го вземе като последен клиент / примерно/, за да не се притеснява от жените - клиенти. Но - не. Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 2 653
Използва само афтършейв,парфюм,рол он и доста мазила за косата.
Peace Същото, от време на време го прилъжа да го намажа по тялото с боди лосион.Иначе от към парфюми има по-богат избор от мен дори.Веднъж като бяхме на спа, и го прилъгах да му направят почистване на лицето с масаж и маска.Беше много смешно че като го почнала жената с онзи уред дето пуска ток , той като с е развикал smile3532 и ми каза повече изобщо да не го подлагам на такива мъчения.

# 63
  • Мнения: 5 317
Използва само афтършейв,парфюм,рол он и доста мазила за косата.
И стик за около очите.

# 64
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Всички подобаващи за един мъж неща,та дори и крем за лице.Дори му казвам,че покраи мен ако някои го види ще си помисли,че е гей!

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Освен стандартните друго не!Обаче,ако му предложа някоя нова процедура няма да се възпротиви,просто сам няма да се сети-над тези неща е.Като се замисли може и по чехли да тръгне!

# 66
  • Мнения: 4 621
Ползва, ползва Peace. Всички необходими козметични средства за  един мъж, та понякога и от моята козметика  Party

# 67
  • Мнения: 235
Ходи на козметичка , за лице и за  кола - маска иначе у нас обичайните му там неща - парфюм , един лосион на нивеа за след бръснене и крем за лице.
По едно време дружно се мажехме с автобронзант  Joy Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 1 063
Посещава моята козметичка - почистване на лице, всичко започна по моя препоръка. И вече стандартната мъжка козметика - лосион и крем за след бръснене, афтършейв, стик против изпотяване, парфюми - няколко, че даже и в офиса си има, и гел за коса. И в джобовете на панталоните си държи лентички за ароматизиране на уста - пак по моя препоръка.

# 69
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аз си мислих, че моя ползва, ама вече взех да се чудя, като чета за какво става въпрос  Mr. Green

Използва гел за измиване на лицето ( мой), гел за след бръснене ( не понася автършейв), дезодоранти, парфюми, крем за ръце ( рядко, при видим проблем), крем и дезодорант за крака ( също рядко, когато се присети). Гел за коса- когато пусне достатъчно коса, да  Grinning Иначе се обезкосмява от- до  Peace

# 70
  • Мнения: 5 476
освен стандартната мъжка козметика (автършейв, дезодорант, парфюм...), гелове за коса, лосион за тяло, понякога крем за ръце.

и моя така!  Peace

# 71
  • Мнения: 1 710
Доста е суетен:стандартните крем за след бръснене,дезодоранти,задължително по 2-3 парфюма има според случая,пяна за коса,крем за около очите,дневен крем,измиващ гел и много претенциозен към кремовете за душ защото много му се изсушава кожата Crazy

Определено не му налагам,но той ми казва от какво има нужда и какво иска и аз му ги взимам,като приемам и рекламации разбира се!

# 72
  • Мнения: 5 539
Не, освен автършейв.
Да видим обаче кой ще остарее и ще се сбръчка по-бързо - той или аз newsm78

# 73
  • Мнения: 11 018
Не  Sad Sad
Само автършейв, крем за ръце, дезOдорант и паста за зъби.
Искам да стане поне малко по-суетен в това отношение!  newsm78

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 15:28 от Гигилче

# 74
  • Мнения: 13 512
Не  Sad Sad
Само автършейв, крем за ръце, дезедорант и паста за зъби.
Искам да стане поне малко по-суетен в това отношение!  newsm78

Пише се ДЕЗОДОРАНТ

# 75
  • Мнения: 2 897
освен стандартната мъжка козметика (автършейв, дезодорант, парфюм...), гелове за коса, лосион за тяло, понякога крем за ръце.

И моят мъж е така,бих добавила,че от време на време като се сети ползва и козметика за почистване на лице,за съжаление,не редовно и така ефектът се губи...

# 76
# 77
  • Мнения: 730
Използва афтършейв,парфюм,рол он и доста мазила за косата.
И стик за около очите.

 Peaceи крем за лице,общо взето доста се поддържа скъпия Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 1 153
Душ гел,интимния ми гел също Crossing Arms,балсам за след бръснане или афтершейв и парфюм.Е понякога му правя маска за коса заради пърхута.

# 79
  • Мнения: 927
Моя мъж има цялата мъжка серия на КЛИНИК и пак краде от моите кремове  Close Все му се струва,че моите са по-хубави от неговите  #Crazy

# 80
  • София
  • Мнения: 480
Мъжлето ползва почти всякакви козметични продукти като сам си ги избира и си купува скъпички. Наредил си е на тоалетката парфюми, дезодоранти, рол-они, афтършейви, лосион, тоник, вакса и гел за косата и какво ли още не. Използваме едни и същи кремове и маски за лице. А също така ходи на фризьор за маски на косата и масаж.  bowuu

Edit: pavlina77  ме подсети и за специалните грижи, които съпруга полага за краката си - соли, пудри,дезодориращ спрей.

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 15:59 от Ди

# 81
  • Мнения: 1 028
Ооо има специален крем за около очи,отделно за останалата част от лицето с един серум се плеска,ръцете с друг крем,краката и петите с трети,а и като подхване мойте крачета как ги масажира с кремче..охх рахат.А афтър-шейва,рол-она,парфюмите не ги упоменавам,те си се знаят.

# 82
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...Маска да си сложи - невър Naughty Крем - ъпсурт Naughty Пък има такава готина и чиста кожа Confused
Това последното, 'щото е младичък още, предполагам.
И моят така нищо не щеше да прави, но вече запя друга песен и без да го подканям.
Не е като да се оставя на самотек кожата, било то мъжка или женска.

# 83
  • Мнения: 112
Ползва, да.  Мъжката серия на Hubo Boss му е любима /измиващ гел за лице, автършейв,  успокояващ лосион за след бръснене, душ-гел, подхранващ крем за лице, пяна за коса /понякога/.   Задължително 2 парфюма и 1 дезодорант. Рол-он против изпотяване също. Наскоро ми беше поръчал да му купя и някой хубав крем за крака.

# 84
  • Мнения: 1 546
Ползва. Крем за лице, понякога и рьцете си маже (с мойте кремчета) и естествено всякакви дезодоранти, душ гелове, шампоани, парфюми...

# 85
  • Мнения: 6 472
Хм моят се е ограничл само с дезодорант, парфюм, автършейф и крем за ръце Thinking

# 86
  • София
  • Мнения: 5 079
Извън стандартните - сапун, шампоан, дезодорант, афтършейв, само по мое настояване или подсещане би си сложил някакъв крем, да не говорим за маски и пр..... Crazy

# 87
  • Мнения: 732
Ползва разбира се Mr. Green Понякога се глези повече и от мен ooooh!

# 88
  • Мнения: 730
Гел,афтършейв,гел-овлажняващ,пилинг,ролон,дезодоранти и парфюми-един куп,душ гел и лосион за тяло,вакса за коса,абе.............пълна кокона,повече от мен.Ама по-добре така,от колкото да не си обръща внимание.

# 89
  • Мнения: 1 117
Дааа
Мъжо ползва, че някой път ме разминава  Wink
Но това ме радва Laughing

# 90
  • Мнения: 7 914
Не...въпреки моите доводи.. не ще... само гел за коса и парфюм азбира се!

# 91
  • Мнения: 483
нищо повече от дезодорант, парфюм и автършейв, на морето го мажа със зор с плажно мляко, че му било мазно и гадно.
Кво да ги правиш  #Splat

# 92
  • Мнения: 5 647
Използва пяна за бръснене, афтършейв, дезодорант и парфюм.

# 93
  • Мнения: 330
Само пяна за бръснене LaughingОбичам мъжът да не се суети много около външния си вид.Моят е груб(в смисъл мъжествен,не е с меки черти и изпилени,гланцирани нокти) и разхвърлян.Привлича ме първичното в мъжа,отвращават ме контетата Sick

# 94
 :)moqt suprug izpolzva absolytno vsi4ki-za vsqka 4ast na tqloto si ima specialni prodykti-kato se zapo4ne ot kosata i stigne do prustite na krakata.mnogo moi priqtelki mi zavijdat i dori se vuzhi6tavat na jelanieto my da izglejda dobre newsm44 i az da se gordeq s nego.  newsm03

# 95
  • Мнения: 1 313
От време на време кремове, мазила за коса и понякога си правим заедно маски

# 96
  • Мнения: 3 932
Само афтършейф, пяна за коса, рол-он и парфюм, всичко друго е категорично отхвърлено...

# 97
  • Мнения: 132
Oсвен нормалната козметика за мъже ползва още стилизанти за коса,почистваща пяна и тоник за лице.Понякога и почистваща маска за лице

# 98
  • Мнения: 3 447
Обичайните бръснарски + дезодорант и парфюм. Крем за ръце - понякога, през зимата. Крем за лице и балсам за устни - когато кара ски. Не е метросексуален, определено... и слава богу Grinning

# 99
  • Мнения: 6 164
Не, освен гела за бръснене и афтършейв-а! Онзи ден докато гледаше ТВ се промъкнах тихо, изскочих изведнъж отпред и го наплесках с една маска по лицето, той се предаде и ме остави..!
Няма друг начин! smile3532
На плажа също аз го гоня с плажното масло...

# 100
  • София
  • Мнения: 3 787
Моя ползва стандартните афтършейв,лосион за след бръснене,парфюми,стикчета,крем за лице и е луд фен на лосионите за тяло.Купува си най-различни,напоследък за стягане основно hahaha
Неща като маски за лице и мазила за косата-никога Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 7 097
Да - дезодорант, парфюм, балсам за след бръснене, крем за лице.

# 102
  • София
  • Мнения: 36 052
Да - парфюм, крем за лице понякога, балсам за лице,   афтършейв,лосион за след бръснене,антиперспирант/стик/,
понякога пилинг- маска за лице, дезодоранти, боди-лосиони

# 103
  • Мнения: 27 524
Не.

Освен задължителните, кремове не. Взимах му за ръце и за лице, понеже му е доста суха кожата понякога, но нямаше топло приветстване от негова страна и така си събират прах  Crazy

# 104
  • Мнения: 6 167
мойо мъж.. да, използва козметика))) доброволно , а понякога и не съвсем  Mr. Green
 дезодорант, парфюм, принадлежностите за бръснене, душ гел...
кремове няма.
важното е,че е чистичък и спретнат. Wink

# 105
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като изключим разните му там неща за къпане, бръснене, след бръснене и ухания, използва (когато се сети) моите кремове за лице и ръце. Когато се запознахме, приятно впечатление ми направи и това, че е много чист. Това не може да се каже за повечето българи, май.  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 3 929
Мъжът ми е много суетен и използва козметика много отпреди да го познавам. Обича скъпите маркови парфюми, рол-он на Нивея, автършейф на Орифлейм, бебешко олио.

Общи условия

Активация на акаунт