Мъжете ви ползват ли козметика?

  • 4 379
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Ако не броя бръснарските му мазила и стикът за подмишници, не ползва. Дори кремът за ръце се слага с натякване и принуда.
Грам суета няма у тоз човек Thinking Все си мисля, че ако не го тормозех, щеше да си ходи с дрехите от осми клас Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 7 186
Ползва парфюм, рол он, крем за ръце, маска за коса понякога, стилизиращи продукти за коса...то това е май. За сапуна и шампоана има претенции.
Не е много суетен, за разлика от мен. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 46 600
Афтършейв и парфюм, друго не  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 793
ползва афтършейв, рол-он и парфюм. От време на време ползва и моя скраб за лице, защото бил доволен как му се изчиствала кожата на лицето Grinning Wink и крем за ръце слага понякога.

# 19
  • Мнения: 5 299
Определено не е от най-суетните. Стандартните екстри(ся няма да ги изброявам) + гел за коса. Беше си скътал по едно време и крем за лице, но като гледам кутията все пълна си стои Mr. Green Иначе ме кара да му правя маникюр чат- пат Joy

# 20
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Хе,хе и аз си мислех, че и моят само стандартните екстри предпочита( и аз няма да ги изброявам), но тази зима ме моли да му купя крем, че много му се изсуши кожата, а преди малко в банята ме помоли да му дам пак "малко шкурка" Laughing, разбирай скраб за лице, че добре му подействало предният път(по мое настояване беше тогава разбира се).Абе, има нещо гнило в Дания, ама ще я видим тая работа. Thinking Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не. Опитвам се да го намамя да използва поне крем за ръце, но НЕ!
И моят е така Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 097
моя освен стандартните мъжки - в студеното време го научих да се мацва по муцинката с крем за студено време. Че много му се лющи кожата, пък работи на такива смени, че към 5 сутринта се прибира или излиза... Confused Иначе като се разлигави се маже с моето масло против стрии. А той е 50 кг с напикани гащи  Joy

# 23
  • Мнения: 4 546
за бръсненето и парфюмирането е ясно - ползва  Laughing
до сега само това. но го навих да му взема ексфолиант за лице. тези дни ще го направя, но смятам да му взема и крем за лице. да види, че все пак си е в МЪЖКА опаковка и надявам се, с допълнителна обработка от моя страна, да го ползва и него. кожата на лицето му зимата е доста изпръхнала, но не ще човекът да се маца с крем  Crazy
аа и 1-2 пъти се е случвало да си намаже ръцете, ама чака да станат като шкурка първо и да не излизал, че да не миришел на женски крем  Wink

# 24
  • Мнения: 3 300
Бръснарски принадлежности и рол он, купувам му и гелче за измиване на лицето, защото иначе си го мие със сапун, научих го да позва и душ гел, правя му по някоя почистваща маска - обича да го глезя така, крем за ръце му слагам след много уговорки. Най-любимо му е да му почиствам лицето с розова вода. Той сам не би ползвал никакви такива неща - просто обича да се занимавам се него.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 590
Освен пяна за бъснене, автършейф и тоалетна вода- нищо друго не слага Naughty. Отскоро съм му дала един стик безароматен на Нивея, че му изтичаше срока Mr. Green, ама гледам, че и него рядко го ползва. newsm78
Иначе след баня обича да се полива с литри тоалетна вода и е като парфюмериен магазин. Има си мъжки душ гел и това е всичко. Hug
Рядко, когато сме на слънце-на море, сега- на ски, ми позволява да го мацам с крем п/в слънце.  Ама понякога му харесва и ми измазва слънцезащитната козметика.
Изпада в крайности-или не се маже изобщо, или може да сложи една туба по себе си. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 213
Моят ползва пяна за бръснене,автършейв део-та и парфюми.Няма начин да го накарам да ползва кремове-били му мазни и имал чувството че е мръсен.Иначе му правя маникюра и педикюра задължително.

# 27
  • Мнения: 5 391
Има доста добра колекция от козметика, разбира се, не маска за лице или коса, но като цяло добре се грижи за външният си вид.

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мъжа ми осве бръснарската козметика и парфюм, ползва и гел за измиване на лице   Grinning

И моят това.

# 29
  • Мнения: 234
Моят,освен стик против изпотяване,парфюм и екфолиант за лице си има отделен сапун и шампоан,че е капризен и това е.А,и при екстремно напукване на устни-малко балсам за устни.

Общи условия

Активация на акаунт