Китайски капсули /за отслабване и още нещо/ - 10

  • 110 472
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile От около 2 седмици следя двете теми и реших да поръчам лида от линка, който някой беше пуснал в предната тема ( http://obiavi.grad.bg/o-462427-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0 ). Първите три дена свалих 5 килограма и когато се претеглих не можех да повярвам. Пия около литър- литър и половина вода на ден. През няколко часа усещам глад и хапвам пилешко или салата- след първите няколко хапки вече се чувствам напълно заситена. Има лек дискомфорт и болка в корема ако не ям нищо, затова се старая да не гладувам. Много съм доволна от резултата и сега поръчах 3 опаковки лида от buyhealth.eu, надявам се резултатът да е същият като до момента, тъй като чух много позитивни отзиви от този сайт.

# 31
  • Разград
  • Мнения: 377
Мария, не се заяждам, но се регистрира, за да си рекламираш сайта и витамините ли? За 3 дни - 5кг. Аз за 8 дни съм -2, при сериозни ограничения. Не е от този сайт, но ЛИДА за мен не стават.

# 32
  • Разград
  • Мнения: 377
Разбира се, че ако можеш да се ограничаваш без хапчета е най-добре - тогава не ти трябва Лида.
Хора, какви резултати ви задоволяват? Наистина не е целесъобразно да се свалят повече от 4-5, максимум 6 килограма на месец.
Мен, биха ме задоволили 6кг, въпреки че имам да свалям, вече, 28, но аз по 3-4 мога да си сваля с ограничения и Лунуване. Очаквах повече, но няма да се случат и тези 6 кг. Не съм доволна и си пиша мнението, защото много реклами, много неща прочетох и явно са били от собственици на сайтове. Какви 25кг, какви 15 на месец?!? Пълни лъжи. Човек, като мен, с 30 излишни трябваше да свали поне 8-10 по техните думи, но уви. Явно, всичко е лъжа и реклама.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 649
Лида и подобните влияят различно, на различните хора. При едни никакъв ефект, при други вълшебен, при трети малък. Наистина има хора свалили по 30 кила с тях.Естествено не за 1-2 месеца. 
Предишната опаковка я мих около месец и 1-2 седмици. Започнах да усещам някакво отслабване чак след месец пиене. Почти накрая се претеглих и бях -4кг.
Сега със втората, дори се усещам дебела.Почти съм преполовила опаковката, а последните 2-3 дни се усещам някак по-дебела. 
1-2 седмици пиене на такива хапчета, въобще не са показателни.

# 34
  • Мнения: 65
Охххх,аз пък взех Мейзитанг А-1 и се чуствам вече наистина дебела,ям 3 пъти повече от преди,постоянно ми се спи,а имам едни 3 кг,които искам да сваля  Mr. Green Явно при мен има обратен ефект  Mr. Green

Моя позната,каза че при Лидата ефекта реалният се вижда чак след последното хапче .....

# 35
  • Разград
  • Мнения: 377
Дано сте прави, защото аз се демотивирах, нещо. Сама си ограничих приема на храна, спрях с доста от нещата, от които знам че пълнея, а ефект почти нулев. Странна работа. То, вярно че за 6 години три бременности и все по над 20 кг качвах, но като сега не съм оставала с толкова много килограми. Дано се справя и Лида ми помогне поне малко, защото ми тежат и то в жегите, които предстоят, ужас...

# 36
  • Мнения: 11
Привет, дами ! От къде взимате този La Jiao Shou Shen или там какво е? Предния път си взех Лида стара формула. !-вата седмица -2кг. и нещо, после не мръднах ! Не знам  на какво се дължи това, а имам около 15кг за сваляне Sad Тази зима много качих и в това ми беше надеждата. Мислех да взема Мейзито, не бях влизала тук от близо месец и сега виждам че има доволни от този продукт La Jiao Shou Shen. Лидата я взех от оригиналналида сайта със зелената ябълка, от там мислех и Мейзито, но вече не знам на какво да вярвам. Докато пиех лидата бях спряла хляб, сладко, дори и не хапвах вечер, през деня кисело мляко и плодове. После се отчаях и сега пак си ям каквото ми падне Sad
Моля за съвет кое мислите има по голям ефект Мейзи или другото, вярно че всеки организъм е различен и приема хапчетата различно, но имам нужда от малко стимул ! Благодаря !

# 37
  • Мнения: 1 095
Привет, дами ! От къде взимате този La Jiao Shou Shen или там какво е? Предния път си взех Лида стара формула. !-вата седмица -2кг. и нещо, после не мръднах ! Не знам  на какво се дължи това, а имам около 15кг за сваляне Sad Тази зима много качих и в това ми беше надеждата. Мислех да взема Мейзито, не бях влизала тук от близо месец и сега виждам че има доволни от този продукт La Jiao Shou Shen. Лидата я взех от оригиналналида сайта със зелената ябълка, от там мислех и Мейзито, но вече не знам на какво да вярвам. Докато пиех лидата бях спряла хляб, сладко, дори и не хапвах вечер, през деня кисело мляко и плодове. После се отчаях и сега пак си ям каквото ми падне Sad
Моля за съвет кое мислите има по голям ефект Мейзи или другото, вярно че всеки организъм е различен и приема хапчетата различно, но имам нужда от малко стимул ! Благодаря !

http://cherven-piper.com/index.php#res

# 38
  • Мнения: 11
Благодаря Теа

Някой купувал ли е  от този сайт ? За по-сигурно да не се окажат ментета, че вече ми писна от тях !

Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 11:32 от Verji5

# 39
  • Мнения: 1 095
Благодаря Теа

Някой купувал ли е  от този сайт ? За по-сигурно да не се окажат ментета, че вече ми писна от тях !

Една моя позната си взе от там и каза, че определено и притъпяват доста глада. Не съм я виждала скоро, не знам колко е свалила.

# 40
  • Мнения: 11
Ако някой е взимал хапчетата с лютия пипер, моля нека пише какви са резултатите и сайта от който са поръчани !

# 41
  • Мнения: 0
Мария, не се заяждам, но се регистрира, за да си рекламираш сайта и витамините ли? За 3 дни - 5кг. Аз за 8 дни съм -2, при сериозни ограничения. Не е от този сайт, но ЛИДА за мен не стават.
Ако изобщо беше прочела какво съм написала, щеше да видиш, че дори в момента още не съм пила хапчетата, дошли от сайта, а пия тези, които поръчах от жена, която някой спомена в миналата тема  ooooh! Изказвам безкрайната си благодарност към когото публикува номера към обявата и до момента съм на -6 кг. При различните хора е различно. Опитай да бягаш/ тренираш нещо и да ядеш елда и ще видиш резултат.

# 42
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Да, това е обявата на жената, от която  се купува и редуктил, която е пускана няколко пъти преди да я пусне Maria234.
Моят резултат с редуктил е между 5 и половина и 6 килограма за месец и 3 дни.
Доволна съм, защото ми се подтиска апетитът за сладко - ям по мъничко - натурален шоколад, може  по някой път да си позволя и нещо по-калорично - но като цяло е абсолютно с мярка.

# 43
  • Мнения: 3
Привет момичета,идвам при вас,за да търся отговори,защото имате енциклопедични познания     bouquet Натрупах 5 излишни килограма,които посмъртно не успявам да сваля.Винаги съм била слаба и никога не съм се подлагала на диети,но уви последната година това се промени  SadПреди 3 дни започнах да приемам Лида /стара формула/.Не усещам странични ефекти и апетитът ми определено е притъпен,но не пия вода.В указанието пише да се приемат около 3 литра течности,а аз не мога да изпия дори половин литър,другият проблем е, че не ям плодове.И сега се терзая дали ще има ефект от Лида,след като не приемам необходимите течности и плодове.Другото,което ме притеснява е дали съм попаднала на правилния продукт,т.е. да не е фалшификат.Закупих капсулите от сайта със зелената ябълка /така беше обяснил някой в предна тема  Laughing /Моля ако някой е ползвал продукти от този сайт да сподели мнение.Четох по- нагоре,че една дама е свалила 5 кг за три дни…ами аз за това време не съм мръднала нито грам,нито сантиметър.Моля ви да споделите,кога е реалистично да очаквам някакви резултати.Предварително благодаря и успех на всички в неравната борба  Hug

# 44
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Наложи си да пиеш вода.
Първо - защото водата сама по себе си е важна за отслабването, тъй като голяма част от тялото се състои от вода и обмяната на веществата (метаболизмът) в клетките се стимулира при приемът на повече вода. Средно на ден трябва да се приема по около 30 мл вода на килограм телесно тегло.
Второ - приемането на каквито и да е медикаменти малко или много натоварва бъбреците и черния дроб. Добре е да се прочиства организма по-сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт