Китайски капсули /за отслабване и още нещо/ - 10

  • 110 483
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 487
Сега говорих с момичето от обявата ш ми каза, че до дни се очаква да получи редуктил и ще ми пише когато има. Нека да е по-бързо само. Praynig Laughing

# 16
  • Мнения: 12 993
Моля някой ,който е пил Редуктил да даде инфо от първа ръка,странични ефекти,резултати?

# 17
  • Мнения: 13
И аз сега се обадих за редуктила и ми каза че до края на седмицата ще го има.

# 18
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте!
От 6 дни приемам Лида. Нямам странични ефекти, но си похапвам. При мен проблемът е в главата ми, явно. Само спрях сладкото и газираното и се опитвам и да лунувам. За 6 дни съм свалила почти 2кг, но са малко, защото тръгвам от големи висини, а идеята е да сваля около 30кг. Не знам кога ще стане, дали ще е за 5-6 месеца или година, но реших да опитам с една опаковка стара Лида. Ако има някакъв ефект ще почина един месец и после пак ще приемам Лида. Ако има смисъл, смятам да направя 3 курса за 6 месеца, а в почивките да правя 3 и 6 дневни Луни. Пожелавам на всички много килограми надолу. Сега съм 88, а тръгнах от 90кг. След три бременности и много качени килограми, борбата ще е доста тежка.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте отново всички.Аз пак си взех лида,но този път от един сайт,защото преди една позната ми ги поръчваше но сега не можах да се свържа с нея...та след доста ровене  в нета и умуване аз се доверих на тази лида:http://lida-meizi-origin.alle.bg/lida-dai-hua/
Четвърти ден ми е и си го има характерното леко  съхнене на устата,има си я жаждата за вода,апетита ми е задоволително притъпен и май ще стане работата.Искам да сваля поне 5 кг,ще ви следа и ще докладвам и аз за резултати. Peace

# 20
  • Мнения: 4
...и много моля,ако някой знае нещо свързано с следното твърдение,което прочетох,че" когато се пият противозачатъчни и се пие и по същото време и Лида и тя била стопирала ефекта на поривозачатъчните",дали това е поредната глупава измишльотина или е вярно,моля ако някой знае нещо по въпроса да сподели,защото никак не ми се иска да е вярно....не ми се рискува..... Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 8 652
магия, честно да ти кажа аз бих ползвала презервативи. А и по принцип би ме било страх да пия противозачатъчно, заедно с Лида.
Все ми се струва, че Лида влияе и на хормоните, на разни вещества и си мисля, длаи няма да се претовари организма или да настъпи някакво тотално объркване с два вида хапчета. Аз миналия месец пих лекарства против алергии, антибиотични кремове мазах и спирах лидата тогава. Та след 2 седмици някъде ще правя изследвания и мисля също да спра хапчетата Rolling Eyes Защото си мисля, че биха повлияли на изследванията.
 
На мен ми остават 19 хапчета.Не съм се мерила, след първата опаковка бях свалила 3-4 кила. Да ви кажа, доста по-слаба съм.всички го забелязват.Гърдите ми все още са огромни  Laughing Но вече нямам любовни дръжки, корем и бедрата ми са някак по-слаби. Ако сваля още 3-4 ще съм доволна.С още 4 ще съм 49 и ще имам "мегдан" да си ги върна тия 3-4 като остана без хапчета и съм само на здравословно хранене и спорт.

# 22
  • Мнения: 12 993
Пия си Лидата,а кантара не мърда,аз ли съм нещо сбъркана не знам.Почти не ям,само фреш през деня,а вечер салата,ако е друг човек ще се свърши и без хаповете:(Мисля си вече ,че имам някакви метаболитни нарушения,не е нормално това

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Метаболизмът се забавя при прекалено нисък прием на калории...
Такова неядене, дори когато е съпроводено с бързо отслабване е оправдано само в случаите, в които на човек му се налага много бързо изглежда по някакъв начин. После организмът си го връща тъпкано.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 377
След осем дни прием на Лида, твърдо заявявам, че не съм доволна. Аз по 1 кг бих отслабнала с ограниченията и без тези хапчета. Няма да повторя.  Naughty

# 25
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Разбира се, че ако можеш да се ограничаваш без хапчета е най-добре - тогава не ти трябва Лида.
Хора, какви резултати ви задоволяват? Наистина не е целесъобразно да се свалят повече от 4-5, максимум 6 килограма на месец.

# 26
  • Мнения: 12 993
Аз искам да отслабна 6 килограма,вече месец съм на диета,а от десет дни и на Лида,свалила съм 1 килограм,ето това е незадоволителен резултат...Утре тръгвам на море,целта ми бе да изглеждам по нормално по бански..не стана.Дано наистина действат с натрупване и все пак отслабна поне малко,тъпото е че наистина много се ограничавам,не си позволявам нищо ,а резултат няма:(

# 27
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
6 килограма надолу ти трябват, за да достигнеш теглото, което смяташ за ок за теб ли?
По принцип когато имаш по-малко кг да сваляш по-бавно става.
Пиеш ли достатъчно вода?
Разпредели си храната на 4 или 5 приема на ден, и наистина недей да сваляш прекалено много калориите, защото това забавя метаболизма и нещата със свалянето спират.
Не се ядосвай за морето, гледай да си изкарате хубаво.
Когато човек се вторачи прекалено в нещо, то много често зацикля.

# 28
  • Мнения: 12 993
Деси,пия по 1,5-2 вода +поне литър фреш,просто никак не ми се яде,сутрин пия кафе със сметана,на работа карам на фрешове,към 17 хапвам сурови ядки със сушени плодове,после към 19,30 гоооляма купа със салата или зеле с риба тон или шопска с орехи и това е.Понякога ям и риба или месо,ако ми се дояде.Ако преритам за сладко редче черен шоколад.
Аз съм ниска 158-159 см,преди да родя втората си дъщеря бях около 55 кг,никога не съм била слаба,ама и не ща да съм,искам само да си върна фигурата от преди бременността,че сега съм като табуретка:)Самочуствието ми е на нула,винаги съм била обект на комплименти,а сега вече не получавам,егото ми е разбито на пух и прах:)Дрехите не ми стоят добре,ниска и набита...
Сега на морето ще омажа нещата с бира и цацка,ама няма как цяла година чакам тоя свят миг:)
Все пак няма да се оливам и ще си пия Лидата,дано стане чудото и при мен.

# 29
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Сега 61 килограма ли си?
Постарай се да сметнеш калориите, но ми се струва, че ще излязат максимум 1000, даже мисля, че ще са по-малко.
Засега се успокой и туширай това със самочувствието. Комплименти ще почнеш да получаваш отново в момента, в който се усмихнеш и почувстваш сигурна в себе си, а не сдухана заради някакви си 6 килограма, убедена съм.
Моля те, прочети внимателно статията в линка, който пуснах и в миналата тема. Много добе са обяснени нещата. Първите параграфи изглеждат малко по-неясни, но нещата за метаболизма са обяснени много точно. И това не е някакво уникално откритие, добрите диетолози са на това мнение всичките.
 Капсулите за отслабване трябва да са само помощник срещу лакомията, защото често хората не могат да устоят на изкушенията.
Ето я статията за метаболизма:
http://lubomirivanov.com/1354/

Общи условия

Активация на акаунт