КИТАЙСКИ ХАПЧЕТА "LIDA"

  • 45 042
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
zdraveite Simple Smile az sam nova v saita tuk no vseki den go razglejdam i nai setne si napravih registraciq napravih i tazi tema za da mi kajete,pomognete i dadete saveti...mnogo izchetoh po tova za tezi hapcheta no moje bi tuk shte mi pomognat hora opitali gi veche i shte mi kajat imali smisal....
BLAGODARQ predvaritelno Wink

# 1
  • Мнения: 741
Мога да те посъветвам да не пиеш тези хапчета. Не съм ги пила, няма и да го направя,но познавам хора,които ги пиеха. Лошо ти е, гади ти се,устата ти съхне и съответно и ти изсъхваш с много кг. за отрицателно време,спираш ги и качваш двойно,че и тройно.
Пиши на кирилица!

# 2
  • Мнения: 27
И аз така сам чувала за страничните ефекти но чета и казват че се сваля, а дори и  ги задаржат.
Багодаря ти за савета все пак Wink

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 13:11 от silvana54001

# 3
  • Мнения: 741
Ами сестра ми свали 20 кг. с тях,опада и косата,ходеше като надрусана с огроомни зеници. После качи 40 кг. и сега не може да отслабне и   1 кг.Имам и още 2-3 познати по същия начин. Прецени дали си заслужава да си рискуваш здравето мила,то ако имаше вълшебно хапче,щеше ли да има дебели хора. Веднъж в аптеката питам:
"Има ли някакви ефикасни хапчета за отслабване"? 
Жената видимо дебеличка 120-150 кг.,ми вика:
"Моето момиче,ако имаше нещо ефикасно,аз така ли щях да съм!"  Laughing
Успех!   bouquet

# 4
  • Мнения: 27
имали някой друг с опит с тези хапчета да даде савет? Thinking

# 5
  • Мнения: X
Аз уж съм ги пила, ама май попаднах на някакъв фалшификат... Нямах описаните странични ефекти, но и резултат не видях...

# 6
  • Мнения: 50
И аз преди време им се загледах,но като се разрових из нета и видях какви странични ефекти имат и колко момичета са получили умствени и какви ли не други увреждания благодарение на тях се отказах да си ги взимам.На вместо тях си направих хранителна програма и тренирах така за 2 месеца от 60 и няколко килограма бях станала 54.Като родя пак смятам да мина на същия режим,но естествено диетата след като малкия си вземе млякото  1crib Така че съвет от мен-не взимай боклуци Simple Smile

# 7
  • Мнения: 165
здравейте!аз съм нова в групата.да кажа моето мнение за лидата-действат си.

# 8
  • Мнения: 27
здравейте!аз съм нова в групата.да кажа моето мнение за лидата-действат си.
здравей.Взех ги пия ги от седмица намалих доста храната или по точно хляба( че той ми вредеше най много) но за сега нито кг. надолу някакви си грамове но те винаги си варират.

# 9
  • Мнения: 165
няма ли друг начин за тези 5-10кила?толкова ли е спешно да се махнат бързо?хапчетата са за хора,които имат сериозни метаболитни нарушения и куп други болести,освен че са над 100килограмови.струва ли си за малко кила да се дават пари и да се чувстваш кофти.аз лично скоро затварям страницата от моя живот-слабеене с хапове.не съм доволна да махна 5кила за 40лв.предпочитам да ги изхарча за друго и да се науча да се храня разумно.

# 10
  • Мнения: 1 780
Има достатъчно писано по тази тема 
Няма смисъл да се дублират въпросите и да се пускат нови теми. В 10 теми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=726581.0;topicrefid=19.    надълго и наширото се коментира всяко едно китайско хапче, включвайки и  Лида Дайдайхуа -  стара и нова формула за отслабване, Мейзитанг Гел капсули, MSV, A1, Супер Слим, Лида Слим, Липовон, Ултра Слим   и др.
Ако имаш желание и възможност прочети поне последните 2 и си направи извода дали си заслужава. Само ще допълня, че в нито една няма сибутрамин, който е главния виновник за отслабванети ни преди преди години. Пила съм преди години и имаше страхотен ефект, пих и сега няколко месеца и резултата е НУЛА. По добре инвестирай в карта за фитнес и балансирано хранене.

# 11
  • Мнения: 165
Gl.абсолютно съм съгласна с теб!Тези хапчета са си скъпи,да,давахме си парите,но имаше резултат.Сега-няма никакъв смисъл.По-добре-карта за фитнес или здравословни храни.скоро гледах в продавалник-степер -40лв.ми 1мес.степер,2ри въже за скачане,3 диск за въртене-и ето 3 уреда ,в къщи 15мин дневно да се отделят,30 по-добре..отколкото да пълним гушите на незнайни фирмички.освен това ако всичко им е наред-защо не се предлагат в аптечната мрежа????

# 12
  • Мнения: 4 711
Чувах много лоши неща за тях. И хора след това са си докарвали трайни увреждания на органи и т.н. Помисли си струва ли си да рискуваш здравето си заради няколко килограма, свалени по такъв съмнителен начин.
Тук хубаво са те посъветвали да промениш хранителните си навици, да спортуваш. С храненето ще имаш ефект за дълго време, а със спорта по-хубава и стегната фигура. А и слаба, но отпусната жена също не е красива гледка. Килограмите не са всичко на този свят  Peace

# 13
  • Мнения: 1
Здравейте момичета имам по една опаковка Мейзитанг, Лида Нова Формула и Лида Слим, от които съм взимала по 1-2 хапченца.(няма да ги ползвам, тъй като вече организма ми привикна към тях и не ми действат).Ако някой има желание ще му ги  продам на половин цена (пишете на лични).

# 14
  • Мнения: 4
От тези хапчета 2014 към нова година година си купих, нито свалих килограми, нито апетита, но сега се сещам защо имах страшен косопад. Бях ги спряла като видях че си имам апетит и сега пак се чудех дали да пия. От супер стоки, исках да ги питам защо не ми действат, но сайта веднага изчезна.

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 10:27 от keri2

Общи условия

Активация на акаунт