София МЛАДОСТ (21)

  • 82 317
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 35 951
Преди време бях писала в темата, че ще пусна жалба в общината срещу едни сергии или по-скоро заради боклуците, които остават от сергиите. Някъде около нова година боклуците /т. е. сергиите от шайги, кашони и найлон/ изчезнаха, а днес получих хартиено писмо от общината в отговор на оплакването ми. Няма да снимам писмото, преписвам важните няколко реда:
Теренът се използва за търговия на открито съгласно наредба... /теренът е тротоар, не е обособено място/. Има издадено разрешение за ползване от кмета на р-н "Младост" и платена такса за ползваното място. При констатирани нарушения се налагат санкции. Бяха предприети необходимите действия за почистване на терена.
Не става ясно до кога е платена таксата и дали са наложени санкции, но важното е, че боклукът го няма. Надявам се никой повече да не наема тротоара, но не вярвам.

# 736
  • София
  • Мнения: 5 560
bubanka, чудесна новина, значи работи системата! Браво, това си е и твой личен успех!  Grinning

# 737
  • софия
  • Мнения: 2 140
Браво!
Някой има ли информация,какво се случва с магазин Хит?От началото на тази година е доста зле зареден.Като изключим месата,стоките им се изчерпват,незареждат и голяма част от щандовете са празни вече. SadОсновно от там пазаруваме и съм направо озадачена,така не е било никога.

# 738
  • Мнения: 9

Да се запиша и аз при вас. Живея в младост 4, имам дъщеря на 5 г и чакаме момченце май месец.

# 739
  • Мнения: 35 951
иска ли някой да пусне нова тема?

# 740
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
bubanka мога да пусна, ако ти нямаш възможност.
Да попитам, ако има пациенти на д-р Недялка Янкова, следобяд от 14 или от 14,30 започва работа, че все забравям да си го запиша това работно време?

# 741
  • Мнения: 35 951
по-скоро не искам  Peace

обикновено пускащият се старае, слага важна информация и шарени картинки, а аз нямам търпение и време за разкрасяване на темата  Embarassed

# 742
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
За разкрасяване и аз нямам време в момента Embarassed

# 743
  • Мнения: X
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=761183.0
Новата тема! Без разкрасяване

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 13:33 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт