Отговори
# 45
  • Мнения: 75
късметче честит празник   bouquet Да ти е жива и здрава девойката. Много радости и щастие да ти носи!
 А дали ще може да покажеш снимка или да напишеш подробно името на спрея дето спомена, че нещо на пръв поглед не мога да наметя из нета такова чудо Simple Smile, а ми звучи добре. На мен ми свършва bioderma-та, която ползвах. Като защита съм доволна много добре пази но остава синьо- бял слой и петна, а и цената си е височка та ми се искам да сменя.

# 46
  • Мнения: 800
Здравейте,
Вчера видях новата страхотна тема. Фусте, комплиментите са изцяло за теб!
Да се включа по темите.
късметче, да ти е живо и здраво порасналото момиче!
Свекърви, майки и други роднини мен не ме дразнят. Ако не беше майка ми, нямаше да мога да отбия Мина и щяхме да се въртим все още в омагьосан кръг - рев, безконечно кърмене, слабо наддаване в комбинация със сухи памперси. Бебка вече е на 8 месеца, няма алрегии и това, че й дават да опитва различни храни по-скоро го имам за плюс, отколкото за минус. И аз съм доста смела вече - давам й да си яде бисквита, хляб, белен плод, днес дори опита йогурт с банан. Стига на детето да му харесва, не го ограничавам. Ако пък не й се нрави, не настоявам. Първо, не изяжда кой знае какво количество и второ, вярвам в бебешките инстинкти - ако нещо не й е по вкуса, значи не е добро за нея. Е, не й давам колбаси и шоколад със сигурност, де.
Нашата попара си е класическа, единствено за повече консистенция добавям една лъжичка АМ и правя най-много сухар и половина. Не пасирам, тя си дъвче с венчета.
Нощем не спи спокойно, върти се, но от 22 до 6 ч. не давам храна.
Моето дясно око е вса така страховито алено, за капак ми изби и херпес на устата. Явно това пътуване до Сараево ми се отрази много зле и от сега мисля как ще се прибираме есента. Завиждам на тези, на които пътуването не е необходимост.

# 47
  • Мнения: 168
timide, ей сега ще кача снимки:

дано да съм ги качила като хората, че така и не се научих нещо. Първото е кремчето, а кофичката и зайчето  са подаръците към него, понеже хванах някаква промоция  Grinning

Последна редакция: ср, 03 юли 2013, 22:16 от късметче

# 48
  • Мнения: 4
Записче, че пак много изтървах Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 1 751
ей, късметче, как пропуснах  ooooh!, извини ме!

Да ти е жива и здрава голямата щерка! Само да те радва и да ти помага. И да не ти се случва през тия тийн-години, дет' остават, да си казваш "ми, кво да правиш, пубертет..."  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 29
Късметче да ти е живо и здраво момичето!!!!  bouquet

# 51
  • Мнения: 747
Късметче, да ти е жива и здрава рожденничката   bouquet  Снимката не се вижда нещо  newsm78
Аз използвам слънцезащитен на Себамед, но е много гъст, като старовременския крем Здраве и доста трудно се размазва. Иначе нямам забележки откъм слънцезащитата.

Не давам на Боби да опитва храни, които не съм въвела. Въвеждам всичко поне по 3 дена, тъй като си има алергии в семейството и не си правя експерименти с това. Все пак в това е смисъла да се въвеждат определени неща на определена възраст, за да не се отключат алергиите. Те се предават чрез гените и може да си ги носиш до старини и да не знаеш и да се "активизират" в определен момент било то чрез ранно въвеждане, при стрес, при прекаляване с количествата и т.н. Моя приятелка от миналото лято разбра, че е алергична към шоколад и фъстъци. Искрено я съжалявам, защото аз моря всичко де що има шоколад в него   Mr. Green

Прочетох по-напред за болежките в кръста и да си кажа и моя много пресен опит. Последната седмица вървях на буквата Г от болки, постояно преведена, абе направо ми се беше заключил кръста. А пък след раждането мога да спя само на дясната страна, ако се събудя по гръб и се започват болките. Така, много се отплеснах. Значиии, на мен ми помогнаха едни лепенки с люти чушки. Аз имах нужда от нещо загряващо, а онова гелче с конския кестен и арника, което някой от мамите използват е с охлаждащ ефект.
Това е за сега, отивам да хапна, че да не заслабна  hahaha

# 52
  • Мнения: 1 270
Късметче и аз съм пропуснала да честитя за празника на щерката.
Да расте здрава и ученолюбива.

# 53
  • Мнения: 168
Много благодаря за пожеланията и дано се сбъднат всичките Hug
Абе не мога да се оправя с тези снимки - качих ги в снимка бг и копирах линка, после го вмъкнах на "вмъкни изображение". Не се ли прави така, много съм зле ужас. ooooh!

# 54
  • Мнения: 7
Късметче, да ти е жива и здрава прекрасната дъщеря Simple Smile Много успехи, здраве и сбъднати мечти й желая Simple Smile
 Днес за първи път дадох кайсии, имаха небивал успех, надявам се да не е само за ден Simple Smile
 Слънцезащитния крем на Алекс е Хип, 50 фактор. Нанася се задоволително лесно, но оставя петънца (особено когато нанасянето се осъществява в последния момент Blush)
  Пожелавам ви  дълбоко спящи бебоци цяаааала нощ  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 168
Eй, най-накрая схванах, та по-нагоре качих слънцезащитното, а тук подаръците:

кофичка и лопатка и

зайче

# 56
  • Мнения: 75
дам и аз нещо не ги виждам ама като цяло така се прави...може да са нещо по-големи. Нали има разни ограничения в размерите... newsm78
  И да не е само спам да питам кърмещите майки на озъби ли се бебета - как се справяте с хапането? Имам 4 зъба вече може би половин месец до тази вечер не сме имали проблем. Днес обаче тъкмо за приспиването, реши да си ги пробва. Така зверски хапе, че аз виквам от болка тя се стяска и плаче...Накрая се оправихме някак...но ако всеки път е така ...направо незнам
...
докато си напиша отговора снимките вече са ок. Благодаря. Спокойна нощи от нас...нашата едва ли ще е...

# 57
  • Мнения: 100
 И да не е само спам да питам кърмещите майки на озъби ли се бебета - как се справяте с хапането?

Ние сме с 2 долни зъба, но преди, няколко пъти ме захапваше зверски. Скарах и се! Не, че ме разбра де  Laughing Забелязах, че го прави, когато не е съвсем гладна, а по-скоро, като иска да се закачи с мен. И така започнах да я слагам на гърда само, когато е много гладна и започне да мрънка. Не знам дали е от това или просто от само себе, но спря да ме гризка... 
Аз съм си казала, че когато започне да ме хапе системно ще я отбия... Грубо е, като изказване, но болката наистина е гадна!

късметче , честитка и от мен!  Hug

# 58
  • Мнения: 25
Късметче, честит празник и от мен! То не останало много, но все пак да ти е жива и здрава рожденничката, и много да ви радва, а и вие - нея Simple Smile.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 966
 И да не е само спам да питам кърмещите майки на озъби ли се бебета - как се справяте с хапането? Имам 4 зъба вече може би половин месец до тази вечер не сме имали проблем. Днес обаче тъкмо за приспиването, реши да си ги пробва. Така зверски хапе, че аз виквам от болка тя се стяска и плаче...Накрая се оправихме някак...но ако всеки път е така ...направо незнам

Ами мен си ме хапе редовно..... Стискам зъби и трая, и без това ни е мъка кърменето остава и аз да започна да се дърпам  Laughing И да уточня мъка ни е защото през деня тя не иска суче, а аз се опитвам да я накарам, а през нощта сме обратното - тя постоянно се буди и иска да яде, а аз искам да спя  Mr. Green

Късметче, с малко закъснение, но честито и от мен   bouquet Да са ти живи и здрави и двете хубави  момичета  Hug

И да ви попитам и аз, със смяната на памперсите как се справяте? Че аз вече супер зле, всеки път ми се реве и на мен, то не седи мирно и 10 секунди и като се опитам да я позадържа насилствено се започва едно тръшкане, мятане назад и див рев, като при мятането от проклетия доста често успява да си омлати главата някъде  Crazy


Общи условия

Активация на акаунт