Име за момиченце :)

  • 5 059
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
От изброените гласувах за Невена, но с еднакъв приоритет са ми Ирина и Мартина.
Харесвам също: Дарина, Карина, Велина

# 31
  • Мнения: 1 475
Харесвам също: Дарина, Карина, Велина

При кака Калина, Карина май не е много подходящо.  newsm78 Peace

# 32
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Невена Heart Eyes
От изброените не харесвам само Мартина. Ванда и Ясмина са ми непривични за БГ, но не са лоши.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 369
Аз си гласувах за Мирта Simple Smile
Ванда не знам неприлично ли е, имам далечна роднина, варненка с това име, жена на 50-тина години е Wink
От другите само Ирина харесвам.

Ясмин/а винаги ми носи само и единствено акоциация с противозачатъчните и нищо друго.

# 34
  • Мнения: 81
Защо не Катерина или Кристина?  Thinking Thinking Thinking

# 35
  • Мнения: 24
Защо не Катерина или Кристина?  Thinking Thinking Thinking
Имената са много дълги, а и определено избягвам буквата К.
Първо името на дъщеря ми е с К и второ тя е кръстена на свекър ми след доста голям тормоз - 9 месеца свекърва ми хранеше Калиманчо и когато говореше за бебето се  казваше Калиманчо ритка, Калиманчо мръдка и т.н нищо, че бебето се знаеше, че е момиче. Даже се сърди цял месец, че детето се казва Калина(любимо име с К - дори и да не ме бяха тормозили тя най-вероятно щеше да се казва така) а не Калимана и до сега свекърва ми все боботи да отидем да променим името в общината на Калимана така или иначе още не била кръстена в църква и т.н.

# 36
  • Мнения: 1
Мартина и Калина си пасват идеално . Flutter Аз си гласувах за Мартина Simple Smile . След нея фаворит от имената ми е Мария  Peace

# 37
  • Мнения: 81
Аз пък ще приема нарцистичен подход и ще предложа моето име- Марина.

# 38
  • Мнения: 8 934
Ирина от анкетата.
Темата е пълна с предложения за имена, далеч по-хубави от тези в анкетата.  Peace

Ако първото дете е с буквичката на свекъра, дай буква на друг родител за второто, ще измислим нещо. Laughing

# 39
  • Мнения: 4 569
Защо не Катерина или Кристина?  Thinking Thinking Thinking
Имената са много дълги, а и определено избягвам буквата К.
Първо името на дъщеря ми е с К и второ тя е кръстена на свекър ми след доста голям тормоз - 9 месеца свекърва ми хранеше Калиманчо и когато говореше за бебето се  казваше Калиманчо ритка, Калиманчо мръдка и т.н нищо, че бебето се знаеше, че е момиче. Даже се сърди цял месец, че детето се казва Калина(любимо име с К - дори и да не ме бяха тормозили тя най-вероятно щеше да се казва така) а не Калимана и до сега свекърва ми все боботи да отидем да променим името в общината на Калимана така или иначе още не била кръстена в църква и т.н.
Дано не се наложат за име на второто дете.  Close
А мъжа ти? Не застана ли на твоя страна?  Rolling Eyes

Супер глупаво ще е Калина да стане Калимана.  Close

# 40
  • Мнения: 24
Мъжът ми беше много против, но неговата работа е такава, че той много пътува и тя правеше магариите си точно тогава, аз не знам свекър ми как я издържа тази жена - той е умен интелигентен и забавен човек а тя е глупава и ограничена но можеше и по-зле.

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 12:03 от ellie.kk

# 41
  • Мнения: 399
Калимана го съкратих до Калима и много ми хареса! Heart Eyes (Калина е име,което изобщо не харесвам,но ето,че толкова близко до него име,ме грабна много!) Разбира се,никога не бих хукнала да сменям името на детето... Peace

# 42
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Като чуя Калима и се сещам само за това  Simple Smile , а ето и един линк по лично преживяно(линка е към моя блог, позволявам си да го пусна, защото не е комерсиален и аз не печеля и една стотинка от всяко ново кликване).

# 43
  • София
  • Мнения: 44 369
хахаха мен Калима ми напомня Кали Ма от Индиана Джоунс

# 44
  • Мнения: 26
Мария много ми харесва, нищо че е популярно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт